Офіційна позиція ГО «Рідне місто» та ВМО ПП «Нова політика» щодо хабарницької справи Савчука-Іващенка

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Офіційна позиція ГО «Рідне місто» та ВМО ПП «Нова політика» щодо хабарницької справи Савчука-Іващенка: 5 комментариев

 1. Вектор 04.03.2012 at 19:06

  Почему С.Иващенко на свободе? Статья УК позволяет? Может опять «чемодан» зелени в Киев завёз. А судья молодец. Мартынюка разделала на раз два! Где Серёга откопал этого недоадвоката? Лишится голова земельной комиссии своей должности...

 2. карпо 04.03.2012 at 19:25

  У мене пропозиція до читачів. Давайте поговоримо на тему злочинного угрупування в

  Василькові. Давайте поставимо конструктивні питання і спробуємо на них відповісти.

  Чи дійсно ОЗУ має чи мало місце бути? Коли воно почало діяти? Яка була ціль діяльності? Яка організаційна структура? Чи має своїх «авторитетів» чи чиновників, які «кришували» його діяльність? Хто очолював його? Хто планував «операції»?

  Давайте розпочнемо із загальних питань діяльності (можливого) ОЗУ, а потім перейдемо до виводів. Кожен читач може доповнити ці питання та поставити свої.

 3. карпо 04.03.2012 at 19:43

  Пропоную основну діючу особу, яка створила та керувала угрупуванням назвати «Стратег». Він займає в організації провідне становище. Треба віддати йому належне, якщо він зумів організувати структуру і контролювати її функціонування, він та людина, яка після можливої «відсидки», здатна стати «Авторитетом», якщо він ще не сидів.

 4. Вектор 05.03.2012 at 11:49

  Какой «Стратег»! «Кидок» по жизни! Кидалово по жизни , как способ пробиться к власти и деньгам по костям всех, кто рядом ,вот основной принцип Грибника!Мосейчук тому пример!Савчук на очереди, Крикунов следом, а там вся «Праведная» Рать типа Лариных...

 5. Tanrexio 07.03.2012 at 13:53

  Бандиты живут хорошо, но не долго.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.