Офіційна позиція ГО «Рідне місто» та ВМО ПП «Нова політика» щодо нинішьньої суспільно-політичної ситуації у Василькові та тенденції її подальшого розвитку (всі 5 частин)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Частина 1.

Частина 2.

Частина 3.

Частина 4.

Частина 5.

Офіційна позиція ГО «Рідне місто» та ВМО ПП «Нова політика» щодо нинішьньої суспільно-політичної ситуації у Василькові та тенденції її подальшого розвитку (всі 5 частин): 15 комментариев

 1. Сергийко 10.02.2012 at 22:11

  Анатоліє Павловичу! Дякую від себе та своїх друзів за впочаткований формат звернення до васильківців та відстоювання прилюдно своєї громадянської позиції! Так тримати!

  Але повністю з Вами згоден, що всі проблеми та нагальні питання життя міста в одну, хоч і тривалу , передачу вмістити дуже важко.

  Тому ПРОПОНУЮ: зробити такі звернення щонедільними, давати в них аналіз та оцінку подій політичного та загальносуспільного життя міста, запрошувати на ці обговорення діячів з інших громадських організацій та політичних партій.

  Це значно приверне увагу до Вашого інтернет-ресурсу та надасть можливість формувати суспільну думку міста з оглядом на коментарі в новій незаангажованій передачі.

  Бо слащаві та вірнослуживі «новини» нашого міста такого собі начебто журналіста Пекарського не дають нічого «не уму, не сердцу».

 2. Петро 12.02.2012 at 11:55

  Дякую, було доволі цікаво.

  Ви закликаєте людей боротись за свої права. Але серед васильківців мало таких, хто вірить, що можна виграти суд проти водоканалу, тепломережі, УЖКГ та інших комунальних підприємств та місцевих органів влади. Пропоную створити рубрику, де кожен зміг би опублікувати свою історію успіху в боротьбі за свої права. До самої історії прикріплювались би всі документи (заяви, скарги, клопотання, рішення суду і т.д.) Успіх одних людей спонукав би інших відстоювати свої права. До того ж це б підвищило юридичну грамотність населення, бо мало хто вміє писати звернення і заяви так, щоб у відповідь отримати не відписку, а справді корисну відповідь.

 3. Пекарский 15.02.2012 at 09:55

  Пою диферамбы сам себе!

 4. Пекарский 15.02.2012 at 15:43

  Сам себе пою диферамбы. Да Анатолий Павлович?

 5. Пекарский 15.02.2012 at 15:45

  А где остальные сотни восторженных комментариев????

 6. Петро 16.02.2012 at 10:12

  Во как задело Пекарского! Аж три комментария не поленился написать 🙂

 7. дядя Изя 20.02.2012 at 17:52

  Миши, имейте терпение, на суйте пальцы в двери. Они закрываются. Таки да, будет больно. Если бы Вы имели что сказать, тогда да. А то мелите всякую чепуху. Или Вы надеетесь задушить Боровика в своих радостных объятиях? Или зацеловать его в десна? Не пришлось бы Вам его целовать в другое место, это если он Вам еще разрешит. Не позорте свою седую голову, Миши.

 8. Мешканець в/м 11 22.02.2012 at 01:38

  Дякуємо за питання стосовно підняття та встановлення тарифів в нашому місті.Так як громада міста має право володіти, доцільно, економно, ефективно користуватися і розпоряджатися на свій розсуд і в своїх інтересах майном, що належить їй, як безпосередньо, так і через ограни місцевого самоврядування, то має і право спитати у директора КП «Васильківтепломережа» Грушка В.М.: — «Чи ефективно і в інтересах громади він здійснює свою діяльність?». Ні. Про це свідчать Постанови НКРЕ № 1809 від 14.12.2010 р. та №7 від 20.01.2012р. Чому за рахунок коштів сплачених населенням міста до ком.підприємства сплачено штраф 85 тис. грн. Висновок: Директор підприємства за неефективне керівництво розплатився коштами населення, які в майбутньою будуть закладені до нового тарифу. Всі збитки компенсуємо ми. Володимир Миколайович, як депутат Васильківської міскої ради від соціалістичної партіїї таким чином дуже турбується за наш добробут!Замість того щоб захищати інтереси людей та здійснювати модернізацію котелень, заміняти старе обладнання з метою зменьшення витрат газу для забезпечення опаленням міста — нам підвищується ТАРИФ !!! Не роз'яснюється куди ж діваються кошти? Беручи інвестицію від населення не виконуетьсяпрограма уряду по встановленню теплолічильників на будинки. Із року в рік економістом підприємства складаються плани на наступний рік та закладаються під них грошові ресурси від населення. Ніхто не враховує при цьому платоспроможніть населення. Ріст пенсій, зарплат, безробіття і т.д. Булоб цікаво почитати протоколи прийняття тарифів КП «Васильківтепломережею». Яка їхнє першочергове завдання? Ще в 2006р. в протоколі № 16 від 26.10.2006р. пан Грушка запевняв про модернізацію колень та заміну обладнання на що було виділено 300 тис. грн на закупівлю 2-х італійських котлів з автоматикою. Питання де поділися гроші? І чи закуплено та на яких котельнях встановлено котли? Питання відкрите? Радимо всім почитати Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні». Звернути увагу на ст.28 п. 2) встановлення в порядку і межах, визначених законодавством, тарифів на побутові, комунальні (КРІМ ТАРИФІВ НА ТЕПЛОВУ ЕНЕРГІЮ, ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕНЯ, ЯКІ ВСТАНОВЛЮЮТЬСЯ НАЦІОНАЛЬНОЮ КОМІСІЄЮ РЕГУЛЮВАННЯ РИНКУ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ УКРАЇНИ), транспортні та інші послуги. Але місцева влада чомусь не дотримується Постанов та законів України в питаннях встановлення тарифів. Що це непрофесіоналізм чи свідоме нанесення шкоди населенню? МИ НЕ МАЄМО СТАТУТА МІСТА, В ЯКОМУ БІ БУЛО ПРОПИСАНО ВЗАЄМИНИ ГРОМАДИ МІСТА ТА ВИКОНАВЧИМИ ОРГАНАМИ. ОСЬ ЧОМУ МИ НЕ ЗАХИЩЕНІ. І чому населення повинно оборонятися від влади яка повинна діяти в наших інтересах?

 9. мешканець в/м 11 22.02.2012 at 01:55

  Актуально підтято питання про встановлення та підвищення тарифів кожен рік для населення. Постає питання наскільки ефективно директор КП «Васильківтепломережа» здійснює управління ком.підприєством? Як свідчать Постанови НКРЕ № 7 від 20.1.2012р — що ні. Чи діє він в інтересах населення міста? Адже даною постановою зобов'язано спалити штраф у розмірі 85 тис. грн. та усунути порушення ліцензійних умов, а також здійснити перерахунки населенню. Чому за рахунок сплачених коштів населенням повинна бути оплачена непрофесійна діяльність деяких керівників?

 10. мешканець в/м 11 23.02.2012 at 22:14

  Чье то БЛА БЛА У Василькове не прошло. А коммунисты всетаки добились снижения тарифа на тепло!!! Подключайтесь к тарифному вопросу все общественные организации и уважающие себя граждане Василькове и нам вместе будет легче отстоять тарифы и навести порядок в нашем большом доме — ВАСИЛЬКОВЕ!!!

 11. Пекарский 24.02.2012 at 09:14

  ...ИЗВЕСТНЫЙ КОРРУПЦИОНЕР ( по решению суда)вам таки подходит. И спросите его как он поднимал ручку при голосовании поднятия тарифов господином ПОПОВИЧЕМ. Могу предоставить видио!!!

 12. мешканець в/м 11 28.02.2012 at 02:23

  Коррупционер кто и по какому решению суда? Что нам подходит мы выбираем сами, а навязывать не надо. Видео лучше всяких слов !

 13. Сергийко 29.02.2012 at 14:03

  Аналізуючи поведінку «пана» Грушки по відношенню до тарифів та невиконаннь Постанови НКРЕ можливо дійти до висновку — йому конче потрібно негайно зібрать(хоч і незаконно)якнайбільше коштів по оплаті від населення, передать їх «куди треба» зоставивши собі обговоренні «комісійні», а потім втекти з посади.Таким чином до нового опалювального сезону «Тепломережа» прийде повністю без коштів(їх забере перерахунок), можливо з новими штрафами та без модернізованного обладнання. А якщо ще й лічильники не поставлять — то й ліцензію заберуть!

  От такий соціаліст-депутат у нас «рулить» для блага мешканців

 14. мешканець в/м 11 01.03.2012 at 15:19

  Сегодня на 22 сессии VI созыва выступил депутат от КПУ С.П. Пашкевич и озвучил обращение жителей по поводу приведения тарифов на тепло в законодательное русло. Выполнить и устранить замечания по поводу нарушения лицензионных условий и сделать населению перерасчет по тарифу на тепло согласно Постановления №1809 от 14.12.2010 г. За это проголосовали положительно (ДА) — 7 депутатов, остальные — воздержались (выжидаемая позиция). Всех небезразличных по даному вопросу — прийти в Васильковский райсуд. Время уточняется. Вопрос поднят прокуратурой города о правильности и законнности принятия тарифа на тепло!

 15. мешканець в/м 11 02.03.2012 at 13:47

  Цікаво яким чином соціаліст В.М.Грушка передасть кошти «куди треба»? З яких статей вони можуть бути списані, адже їх треба «обналічити» чи перевести на ін.рахунок. Невже такі схеми можуть працювати? То куди дивиться КРУ ? А перерахунок населенню може здійснюватись в рахунок майбутніх проплат з поступовим приведення ціни (тарифу)до норми. Хто винуватець ситуаціїї,яка склалася? Що це непрофесіоналізм? Не бажання працювати на громаду? Чи ціль приватизувати КП «Васильківтепломережа».

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.