Одним заступником стало менше...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Вчора за поданням В. Сабадаша депутати міськради проголосували за скорочення однієї посади заступника міського голови та затвердили С. Прунцева на посаду першого заступника...

Таким чином сьогодні у міського голови всього два заступники. Нагадаємо, що у Іващенка їх було в різний час від 5 до 7 чол. Плюс декілька «цінних кадрів» — Мосійчук і Гаврилюк та «особливо цінний» Крикунов...

Одним заступником стало менше...: 24 комментария

 1. Арсен 30.03.2016 at 20:30

  А що Ви скажете про таких цінних нині кадрів як Майстер і Борковська?

  • admin 30.03.2016 at 22:08

   Арсену — як колишній керуючий справами міськвиконкому, а також як людина, яка на протязі останніх 15 років добре знала, що відбувалось в коридорах васильківської влади, очевидно, маю певне право мати свою думку щодо оцінки діяльності місцевих посадовців.

   Тепер пряма відповідь на поставлене вами питання — на моє переконання і Майстер і Борковській ще чимало потрібно попрацювати над собою, щоб в повній мірі відповідати займаній посаді.

   Більше того, на мою особисту думку, в призначенні першої не останню роль зіграла політична складова. А іншої — відсутність у Василькові підготовленої кандидатури на посаду керуючого справами МВК.

   • Арсен 01.04.2016 at 21:02

    Стосовно двох цінних кадрів: жодна з них не стане профі, — одна нею не стала стосовно до її віку, а тому вже нею не стане,

    іншій просто не дано(IQ не дозволяє).

    Стосовно Іващенка та Крикунова: досьогодні як одного, так іншого працівники виконкому та ради згадують тільки по доброму(як професіоналів, а особливо, — в суперпозитивному ставленні до людей).

    • admin 01.04.2016 at 22:30

     Арсену — не провокуйте мене на відверті відповіді на рахунок того, хто кого як згадує у виконкомі. Скажу так — по різному згадують...

     Щодо «суперпозитиву» — ваша іронія вищої проби!!!

     • Арсен 07.04.2016 at 07:51

      Чому, Анатоліє Павловичу, Ви думаєте, що це іронія?: - іронія бачити команду бєздарів

      — іронія подивитись рішення виконкому

      та побачити скільки,і саме головне, чому?

      не прсвоєно поштові адреси.

      — іронія бачити спеціалістів, які прсиджують

      днями в соцмережах, а голосно рота роззявляють на відвідувачів та ганяють до різних кабінетів

      Ще раз кажу, Крикунова при голові Іващенку згадують тільки з професійної точки зору. Як би Вам, Анатоліє Павловичу, того не хотілося б.

   • олег 06.04.2016 at 00:41

    Палыч, сейчас на должности Крикунова более ценный кадр Богдан Корчинский. Палыч, не сомневайтесь конечно мер подобрал самых ценных кадров, все профи и спецы... Я ж тоже в восторге. Давайте вместе радоваться успехам Прунцева и Богдана Корчинского. Я давно радуюсь успехам Богдана и очень одобряю выбор. Ну, а Прунцев вообще бриллиант.

 2. Зося 31.03.2016 at 12:55

  Крикунова -потрібно давно катувати за його злодіяння і роботу так званої земельної комісії, яку він очолював. Скільки суддів він купив, та щоб його грім побив... Прости мене господи... Його потрібно взагалі гнати із Василькова, хоча він набрався вже грошенят...

  • олег 06.04.2016 at 00:35

   Зося, тебе подходит больше имя Василиса. Крикунов никогда не возглавлял земельную комиссию. А сейчас на должности, которую занимал Крикунов — начальника юридического отдела, а не головы земельной комиссии сидит Богдан Корчинский. Так, что никакой ценной должности Крикунова не освободилось. Тут админ наверное плохо должности считал. Кстати на своей должности Крикунов в судах представлял интересы рады. И выиграл на пользу рады больше судов чем Богдан, а вернее не проигрывал их вообще никогда, когда представлял Раду. И суды были все по увеличению аренды на пользу рады или взыскания арендной платы на пользу города. И еще Крикунов ушел добровольно и сам за год до всех революций. И сейчас вообще очень рад, что не работает на государство и зарабатывает в разы больше. Кстати, Зося, а где можно взять взятку на должности начальника юридического отдела, который землей не распоряжается, справки не выдает, решения исполкома не готовит?

 3. admin 31.03.2016 at 14:20

  Зосі — Крикунов не очолював земельну комісію, проте, на нашу думку вплив на її роботу мав. Щодо «покупки» суддів. Доказати це практично неможливо. Але ряд рішень судів, в яких брав участь Крикунов як представник міської виборчої комісії та ін., дають підстави для таких розмов. Не ви перші про це кажете...

 4. admin 05.04.2016 at 19:35

  asdasd (у) — від вас поступила пропозиція передати керівництву міста прохання щодо будівництва бюветів у Василькові. Відомо, що міському голові вперше за багато років вдалося залучити 10 млн. грн. державних коштів для забезпечення надійного водопостачання міста та покращення якості питної води. Очевидно, в рамках цієї програми, або за рахунок власних коштів бювети все-таки у Василькові збудують. При особистій зустрічі з Володимиром Івановичем я це питання підніму, результати повідомлюна нашому сайті.

  Невеличке прхання. Якщо можете, звертайтесь до нас безпосередньо, без посилання на матеріали з інших сайтів, які важко назвати виваженими...

  • asdasd 05.04.2016 at 22:56

   Дякую.

 5. Антивирус 06.04.2016 at 10:20

  Забавненько так,АнатольПалыч, — я думал, что вы давненько уже вне Василькова.Отдыхаете, так сказать, от трудов наделанных. В это ж время как видимо в городе аж ничего не происходило.

  А вы, оказывается, аки пчела, трудитесь да по особыстим зустричам с мэром время теряете — интересно в качестве кого вас там принимают? Ведь меда в городе все не появляется, как и бюветов,,,,,,,Помнится еще 2013 кажется году на сессии города денег выделили на станции очистки и разливу воды при школах №2/3. Ну и население что бы там могло тож набирать водичку. Ну и где результат? Так что одно дело — залучыть, другое- реально сделать.

 6. admin 07.04.2016 at 08:19

  Арсену — чому з іронією? Та тому, що саме завдяки найближчому оточенню горе-мера, останнього з ганьбою витурили з посади. А в команді Іващенка Крикунов був не останньою людиною. Безумовно, Олександр Володимирович є розумною людиною. Тільки питання — на чию користь він його застосовував? Як наприклад в 2010 році на виборах.

  Не хочу повертатись до інших справ того часу. Інформації про «професійність», копій документів, підписаних Іващенком, у мене більш ніж достатньо...

  І наостанок. Особистого конфлікту у мене з Крикуновим ніколи не було і немає. Можете запитати в нього...

  • олег 07.04.2016 at 21:39

   Палыч, вчера Бодя Корчинский мне и Скибе апелляцию по Скибе проиграл. Скиба подал в суд на возмещение за вынужденный прогул и возмещение оклада секретаря рады, за время, когда его Сабов назначать не хотел. В Василькове суд Скибе отказал в полностью. А, я подал апелляцию. И вчера апелляционный суд отменил решение Васильковського и принял новое. Стянул с Рады 49 000 грн. на пользу Скибы и также 2800 компенсацию Скибе на услуги адвоката Крикунова.

   Не хочу спорить с Вами про документы, которые подписывал Иващенко, но при мне документы подписанные Иващенком не отменяли суды и с рады деньги не стягивали. А, вот те, что подписывал Сабов руководствуясь советами Боди и Недилько Николая отменял суд с большим треском и деньги с рады стягивали в принудительном порядке на ура.

   Палыч, вообще-то я никак не отношусь к нынешнему меру. Но очень удивило, когда Вы начали расхваливать профессионализм его команды по сравнению с людьми из команды Иващенко.

   Палыч, совет друга. — Прославляли мера и прославляйте дальше. Он в школе КГБ учился. Там учили хорошо, многому, дураков не держали. Но вот команду лучше не сравнивайте. Там правда очень низкие интеллектуальные возможности.

 7. admin 07.04.2016 at 22:08

  олегу — я ніколи не говорив про високу професійність нинішніх міських посадовців — читайте мою відповідь «Арсену» від 30.03.

  На жаль, сьогодні у Василькові немає підготовлених людей на посади заступників міського голови, керуючого справами, начальників відділів і управлінь. Немає тому, що на протязі багатьох років в державі немає системи підготовки кадрів для роботи в органах місцевого самоврядування. І на місцях ніхто цим не займається.

  Проте після останніх місцевих виборів у нас з"явилося декілька перспективних молодих людей, які після певної підготовки можуть претендувати на високі посади у міській владі вже після найближчих виборів...

 8. олег 07.04.2016 at 23:24

  Так чего ж Вы пишете про особо ценного Крикунова? Я себе ушел сам никого не трогаю, никому не мешаю. В Раду обратно в кошмарном сне не собираюсь, да и вообще на государство не работаю. Сейчас Богдан на той должности, что я раньше занимал. Я не против. Эту должность никто не сокращал.

  У нынешнего мера своя умная команда, свои кадры. Никто не мешает кадры под себя подбирать.

 9. admin 08.04.2016 at 08:01

  олегу — чому «особо ценный»? Та тому, що у 2010 «зробив» Іващенка мером, за що останній заплатив велику ціну. І не тільки в грошах.

  Те, що з ним сталося потім, нормальні люди вважають ганьбою. Правда, допускаю, що Іващенко свою дострокову відставку ганьбою не вважає. Але за даремно витраченими грошиками напевно все-таки жаліє. Як і за тим, що повторно пішов на вибори міського голови...

  Дослухався до поради «цінних кадрів»...

 10. олег 08.04.2016 at 22:55

  Палыч, почему большую цену? Насколько я знаю, то в штабе Иващенко на выборах платили не больше чем другие штабы. Кстати я ему не мог советовать идти на выборы. Ми с ним познакомились месяца за два до выборов. Так, что вряд ли он бы тогда слушал моих советов. Насколько мне известно, то тогда ему советовал идти на выборы нынешний мер Сабадаш, которого Вы хвалите. Штабы Партии Регионов в районе и в городе активно сотрудничали тогда и обменивались опытом. Совместные совещания проходили даже по несколько раз в день. Районный был Сабадаша, городской Иващенко. Кстати городским штабом Гладкова руководила. Так, что, если Вам не нравятся советники, которые посоветовали идти Иващенко на выборы 2010, так спрашивайте у советника напрямую. Пусть советники и руководители и отвечают на Ваши вопросы или пардон — «питання громади». Я точно не советовал. Я так сказать работяга, могу копать, могу не копать, могу нести квадратное и катить круглое. В начальство, в депутаты и в заместители никогда не лез. Палыч, чего Вы так юлить пытаетесь. Палыч, если бы Иващенко не ушел за два года до революции, Вы бы его еще обвинили в поддержке репрессий Януковича на Майдане и оплотом контр революции в Василькове.

 11. admin 09.04.2016 at 08:03

  олегу — ви ж добре розумієте, що я мав на увазі «велику ціну», якщо говорити за гроші, не за вибори, а за фальсифікацію їх результатів. Але «велика ціна» — це і у моральному плані. Знаєте, презирство переважної більшості громади, жалюгідні результати виборів, ганебна відставка, невиконані «зобов»язання", за які ще можливо прийдеться відповідати — що це, як не «велика ціна»...

  Мені було абсолютно зрозуміло, що другий термін Іващенко не «потягне».

  Можливо, це розуміли і «советники», які пропонували Іващенку йти на вибори у 2010 році...

  Взагалі, вношу ще раз пропозицію — не згадуйте бізнес-мера, і я його згадувати не буду...

 12. олег 12.04.2016 at 22:31

  Палыч, Вы странный человек. Сами просите не вспоминать Иващенко и тут же тему «Одним заступником стало меньше» радостно начинаете с сообщения кто был в команде Иващенко, кто особо ценный и сравниваете с бриллиантовым замом Прунцевым. Я же Вас и поддержал. Ничего не опровергал. Согласен полностью. Сейчас такие классные профи, куда мне особо ценному. А, Прунцев просто «горы своротит» Давайте вместе наблюдать за успехами. Как Вы думаете, скоро будут впечатляющие результаты?

  Сам жду успехов, чтоб порадоваться с Вами. Если успехов пока нет, то понимаю — раньше было хуже. Сейчас по новому.

 13. admin 13.04.2016 at 21:16

  олегу — на жаль «особо ценных» у Сабадаша немає. Я досить критично оцінюю діяльність його заступників, і не тільки заступників. Щодо «успехов и результатов». Вірю, що вони обов"язково будуть.

  Про Іващенка писати бажання немає. Якщо пишу, то це вимушений крок.

  Наприклад. Гаврилюк пише, що, начебто, Іващенко «передав» Сабадашу 12 нових свердловин. Як Ви думаєте, відповідати на цю дурню потрібно, чи ні?

  До речі, різку зміну позиції Ігоря Віталійовича щодо Сергія Григоровича, багато хто пояснює тим, що останній, начебто, стимулював таку зміну матеріальним заохоченням в 5 000 грн. щомісяця.

  Дивне співпадіння. Мені повідомили, що Гаврилюк і ще дехто «подавали сигнал» про те, що в разі матеріального заохочення вони не будуть «критикувати» Сабадаша, а зроблять йому захмарний рейтинг. Як бачимо, Володимир Іванович відмовився від «заманливої» пропозиції.

  І наостанок. Погодьтеся, що коли люди з команди Іващенка починають «критикувати» нинішню владу, то порівняння її з «минулою» є цілком логічним.

  Наголошує ще раз. Безпідставно згадувати Сергія Григоровича немає сенсу. «Пішов», і слава богу... Не можна йти вперед «з назад повернутою головою»...

 14. олег 13.04.2016 at 23:15

  Палыч, человек из команды Иващенко — это я. Во всяком случае из тех, кто в ней был раньше, остался я один. Есть, конечно люди, и много, которые с ним работали раньше и остались в дружеских отношениях. Но, работаю у него из бывшей команды, которая была при в власти, я один. Я не критикую нынешнего мера и Иващенко его тоже не критикует. Ни я ни Иващенко не собираемся работать дальше ни при каких обстоятельства в любой власти. И я, и Иващенко ушли с должности за полтора года до революции. О какой команде Иващенко, которая критикует Сабадаша, Вы говорите?

  Наоборот, оба ждем успехов. Ну, если их нет, то надеемся точно так же как и Вы. Ну должны ж наверное быть.

  По поводу скважин, конечно Гаврилюк немного не точно написал. Иващенко не мог передать новые скважины Сабадашу. Когда он ушел, он все передал тогда Гладковой. Но вот 12 новых скважин тогда при нем действительно ввели и с нуля сделали. Ну, Палыч, я как и Вы жду новые скважины от Сабадаша. Я же говорил, что отношусь к нему неплохо. Может у него тоже выйдет открыть столько же новых скважин? Я лично надеюсь, верю, жду. Пишите пожалуйста, если новую скважину Владимир Иванович сделает. Буду очень рад, когда прочитаю.

 15. admin 14.04.2016 at 07:32

  олегу — уточнюємо по свердловинам. Остання нова збудована у 2003 ролці у в/м № 11. Всі інші — в радянські часи. Здебільшого в 50 роки. Можливо Ви маєте на увазі відремонтовані? Якщо так, то краще припинити видавати це за досягнення. І не тільки тому, що виникає питання якості ремонту. Є ще одна фактор, який вказує на «невигідність» відняття теми побудови Іващенком «нових свердловин». Я думаю, що Ви здогвдуєтесь чому...

  Щодо того, хто в команді Іващенка. Мені здалося, що до неї повернувся «блудний син» Гаврилюк. Чи не так?..

  Про «ушли с должности». Дійсно — Ви «ушли» самостійно. А Іващенка — «ушли»...

 16. олег 15.04.2016 at 00:26

  Палыч, я сам сижу в офисе Иващенко на Киевской, 97. Приезжайте в гости на кофе в любое время. Гаврилюка там нет. Палыч, по поовду качества ремонта или новизны — скважины тогда работали и вода была. Не буду наговаривать на Сабадаша. Скважины убил Сабов и прочно убил, всунув туда ремонтированные российские насосы вместо новых итальянских, которые были по смете. Палыч, Вы скоро будете рекомендовать пугать младенцев страшным Иващенко.

  Ну, а по поводу ушли, не знаю, не думаю. Живет он сейчас хорошо, все его радует, заметьте никого не критикует в отличии от Вас. Все его устраивает.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.