Обухівська ніч очима А.Пишного

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Обухівська ніч: злочин та його обличчя
4 ноября 2012 | Пишний Андрій
У ніч з 3 на 4 листопада 12 членів Окружної виборчої комісії у 94 окрузі (центр у м. Обухів, Київська область) витерли ноги об Закон та Конституцію, наплювали на мораль, присягу та здоровий глузд!

У ніч з 3 на 4 листопада 12 членів Окружної виборчої комісії у 94 окрузі (центр у м. Обухів, Київська область) витерли ноги об Закон та Конституцію, наплювали на мораль, присягу та здоровий глузд, призначивши переможцем виборів в одномандатному окрузі людину, котра з тріском програла опозиційному кандидатові.

Я дозволю собі не погодитись із висновками спостерігачів, про які зазначив Анатолій Гриценко: «В Обухові виборів не було». Якраз навпаки, в Обухові вибори були і люди зробили свій рішучий вибір, віддавши майже кожен другий голос опозиційному кандидатові Віктору Романюку. А от те, що відбувалось протягом цього тижня і, особливо, протягом цієї ночі в приміщенні ОВК 94 округу, насправді не має жодного відношення до виборчого процесу.

Я та мої численні соратники, які були там всю останню ніч, стали свідками зухвалого та цинічного злочину: 12 членів комісії фактично позбавили виборчого права 30 тисяч українців, які наївно прийшли 28 жовтня на дільниці та незрозуміло навіщо проголосували.

30 тисяч голосів – це загальна кількість виборців, які у день виборів щиро сподівались скористатись гарантованим конституцією правом проголосувати за те, якою повинна бути влада. 30 тисяч голосів – це понад третина виборців на окрузі, яким Тетяна Засуха та її окружкомівська челядь нахабно плюнули в обличчя та продемонстрували, що ці люди ніхто і їх голос нічого не значить.

Під крики ганьба та попри попередження про кримінальну відповідальність за фальшування результатів виборів, порушуючи усі мислимі процедурні вимоги щодо роботи ОВК, єдиним гамузом, без додаткового розгляду, 12 «засухівців» одним махом визнали недійсним голосування на 28 дільницях округу.
Відео можна переглянути за посиланнях http://www.youtube.com/watch?v=GSFJTlyXxCQ
Результат цього дійства: кандидат від Об'єднаної опозиції Віктор Романюк, який за протоколами з мокрими печатками вщент, із перевагою у 10 тисяч голосів, розгромив провладну Тетяну Засуху, за рішенням ОВК поступається Засусі на1 тисячу голосів. Про більш детальні підрахунки читайте тут.

Ці люди зганьбили країну, Конституцію, Закон, зганьбили кожного з нас та самих себе. В якийсь момент від огиди, яка висіла в повітрі до них та їх вчинків, мені стало нестерпно дихати одним повітрям з ними. Те ж саме було і з усіма присутніми, хто усвідомлював, що відбувається. Вони ховали погляд, вони закривали обличчя від камер, деякі з них навіть криво посміхались, але кожен з них боявся. Боялись, бо розуміли, що коять злочин, і нестерпний сморід від їхнього страху довершував їхнє падіння.

Я хочу, аби ви побачили їхні обличчя, зазирнули в їхні очі і... запам'ятали.

Вони відповідатимуть! А правда неодмінно ПЕРЕМОЖЕ!

1. Голова комісії – Мартинюк В'ячеслав Юрійович (від фракції Народної Партії у Верховній Раді України)

2. Секретар комісії – Блануца Андрій Васильович (від Всеукраїнської політичної партії «БРАТСТВО»)

3. Член комісії – Алексеєнко Тамара Володимирівна (від Української партії «Зелена планета»)

4. Член комісії – Березіна Любов Юріївна (від партії Всеукраїнське політичне об'єднання «Єдина Родина»)

5. Член комісії – Коваленко Наталія Миколаївна (від Партії «Руський блок»)

6. Член комісії – Кулєшова Олена Сергіївна (від Ліберальної партії України)

7. Член комісії – Лукіянов Віталій Олександрович (від Політичної партії «Союз анархістів України»)

8. Член комісії – Матковський Віктор Валентинович (від фракції Партії регіонів)

9. Член комісії – Семенець Олександр Іванович (від фракції Комуністичної партії України)

10. Член комісії – Юсов Святослав Леонідович (від Політичної партії «Руська Єдність»)

11. Член комісії – Чефранов Андрій Борисович (від Політичної партії України «РУСЬ ЄДИНА»)

12. Член комісії – Цаплієнко Олег Ігорович (від Політичної партії «Народно-трудовий союз України»)

Кожен з них повинен понести окрім кримінальної відповідальності, ще і моральну відповідальність перед кожним із нас.

Закликаю представників усіх опозиційних сил та всіх небайдужих громадян на мітинг протесту проти фальсифікацій на виборах. Він розпочнеться в понеділок біля будівлі ЦВК. Збір о 10.00 на бульварі Лесі Українки, 1.

Обухівська ніч очима А.Пишного: 5 комментариев

 1. JR 04.11.2012 at 18:04

  СЕМЕНЕЦЬ, СУКА ПРОДАЖНАЯ, ПОДСТАВИЛ ПАШКЕВИЧА И КПУ!прЕДАТЕЛЮ ПРЕДЛАГАЮ ПЛЕВАТЬ В ЛИЦО!КОММУНИСТ ПОСТАРАЛСЯ СДЕЛАТЬ ВСЁ ,ЧТО БЫ ЛЮДИ ГОЛОСОВАЛИ ЗА СВОБОДУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. Митяй 04.11.2012 at 18:59

  JR: Он же Гаврилюк Сука продажная это ты а не Семенец. Это ты работал (сексотил) на П.Р. через своего патрона Задорожного.Это ты и такие как Богдан Корчинский и Анатолий Боровик с Шестаковым бегали и докладывали Сабадашу всё что узнавали от опозиции.Вы втёрлись в доверие а сами сексотили.Всё что произошло вчера целиком и полностью ваша робота. Суки вы конченые...

 3. Андрей Саламатов 05.11.2012 at 00:21

  Боровик А.П., смешно смотреть на всшу писанину!!!

 4. мешканець в/м 11 05.11.2012 at 00:34

  А при чем тут Семенец, он что единственный член комиссии в ОВК, а другие что «пушистые»? Регионалы, которые в Василькове помогали бютовцам хорошие? А некоторые из свободовцев и конгресовцев которые помогали ПР тоже правильные? Спуститесь на грешную землю и не делайте круглые глаза, все пов"язаны бизнесом, переходят от одной партии в другую, как по лесничным ступенькам. То о чем написано, некоторые васильковские политики знают. Так что не важно кто каким одеялом накрывается, главное что б им уютно было, а вот что НАРОДУ перепадет с носа????

 5. JR 05.11.2012 at 07:55

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.