Обов"язково прочитайте...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Радимо нашим користувачам обов"язково прочитати допис «Правого сектору» до теми «А у нас балаканина». На нашу думку, проблеми, підняті в ньому, мають важливе суспільне значення...

Обов"язково прочитайте...: 1 комментарий

 1. Правий Сектор 09.11.2014 at 17:17

  Павлович виділіть буть ласка в окрему тему!!!!

  ЗВЕРТАЄМОСЬ ДО ВСІХ ПАТРІОТІВ, ДО ВСІХ НЕБАЙДУЖИХ! КРІМ ВАС ЇМ ДОПОМОГТИ НІКОМУ!

  Хлопці не спонсоровані олігархами, ці хлопці чиїсь сини, брати, чоловіки, батьки, які стоять на варті Вашого спокою тут. Ми чудово розуміємо, яка зараз в усіх простих людей фінансова ситуація, але ми сидимо у затишних домівках, вечорами п"ємо чай, дивимось телепрограми, бавимось з дітьми, обіймаємось з коханими, зустрічаємось з друзями та навідуємо батьків...І, повірте, це щастя!

  Десь краєчком ока в щоденних клопотах ми помічаєм війну, солдатів, і кажемо: «Бідні діти!» ...але від цього вони не будуть ситими і в теплі, їм холодно, голодно, але вони стоять там, за всіх нас, за наші сім"ї! Будемо вдячні навіть за найменший вклад! Памятайте, що та рука, яка жертвує, ніколи не збідніє... А хто, дійсно, не має можливості, то помоліться за них, це дуже важливо. Разом ми переможемо!У єдності наша сила!

  Не велика втрата, якщо відмовимось від нової модної майки, чашки кави в ресторані, походу в нічний клуб, кінотеатр, а натомість допоможемо хлопцям, які заради нас відмовились від багатьох благ, тому що УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!

  В кого є можливості допомогти амуніцією

  Основні потреби:

  1. Шоломи куленепробивні

  2. Бронежилети

  3. Розвантажувальні жилети

  4. Нолокітники

  5. Наколінники

  6. Берці (41,42,43,44)

  або фінансово, будь ласка виручайте, бо ті люди, що на даному етапі їдуть, мають бажання захищати нас, але не мають коштів підготуватись до цього

  НОМЕР ПРИВАТ КАРТИ: 5168 7423 1369 5383

  Тел . 098.119-20-84

  Выберите наклейку или смайлик

  Добавить файлыДобавить фотографии

  Enter — отправить

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.