«Облом» Тетяни Омельченко...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

На вчорашній сесії міської ради депутати не задовольнили бажання голови фракції РПЛ Тетяни Омельченко отримати земельну ділянку площею 90 м.кв. в самісіньому центрі міста по вул. Грушевського, 9...

«Облом» Тетяни Омельченко...: 11 комментариев

 1. Вуйко 03.02.2018 at 08:52

  Облом це точно , тільки кому? Людина має у власності нерухомість , хоче оформити під нею ділянку щоб платити оренду в бюджет міста. Депутати не проголосували , тепер Людина користується землею безкоштовно. От і весь облом

 2. Саня 03.02.2018 at 09:21

  "ВЕЛИКИЙ ОБЛОМ " і у Мосійчука І.В. Депутати розказують, що Мосійчук вмовляв наших депутатів голосувати за Тянюху -тріпуху, а ще пропонував видвинути її на секретаря...от умора, він що, забув як вона Іващенка розводила, ? Розведе і його як бобіка...це просто піпєц, Танюха -секретар міської ради...Ігор Володимирович, відкрий очі!!

 3. жорік 03.02.2018 at 13:37

  Так вона в команді мера. Чи то ви відводите очі? Щось поліика адміна не зрозуміла. Коваленко Свобода поганий. Потім Коваленко земельні ділішки проворачує

 4. Молния 03.02.2018 at 16:49

  Жорик, вьі точно с дуба упали. Омельченко — та что ради-калка, а не какая-то другая, ходит обсирает Сабадаша и никак не в его команде , также как и Коваленко сашулик со слугой ,мазепа, недилько. Именно єти друзья Феня не пришли на сессию голосовать за бюджет,, думали, что без них не будет большинства. А большинство у Сабадаша есть и будет в ближайшие 3 года. Єто и показала вчерашняя сессия, где обошлись без тани и ей подобньіх, кого уже назьівали. Стьідно бьіло перед громадой за свои писульки, никто не появился. Вуйка, вьі наверное служите у ради-калки , поєтому пишите бред по земельному участку, которьій она просила под об'єкт торговли на тротуаре. А не под свой дом, которьій шантажом забрала у мера Іващенка. Та еще аферистка. Строит из себя борца с Сабадашем. Кому она в громаде кроме шаманской нужна? Та тоже забьіла как за участок в парке коллеге сашулику голосовала.А сама что в своей каденции доя громадьі сделала будучи депутатом, кроме как магазин для себя любимой на центральной площади к рукам прибрала. А теперь из трусов вьіскакивает и орет: где мер, где депутатьі почему ничего не делается. Отчитайся что сама 5 лет в депутатах делала!!!

  • Саня 03.02.2018 at 23:59

   Шаманська це окрема історія. Вона за пять років перетворилася в підпільного міліонера КОРЕЙКА. В ті буремні часи всі БЮТівці обросли доларами, що до цього часу не знають куди їх дівати. Слончак, Семенець, Шаманська всі з БЮТу , спочатку гризли один одного до крові, а зараз у них один ворог це Сабадаш...спостерігаю за цими персонажами і дивуюся. Гроші з пельки пруть, а розуму не вистачає щось корисне зробити для міста. РЕСТОРАНИ, МАГАЗИНИ ТА ГРОБИ це все на що здатен їх розум.

 5. жорік 03.02.2018 at 20:47

  Які три роки? Сабадаша не буде осіню! Він переріс вассильків

 6. admin 03.02.2018 at 21:03

  жоріку — ви все знаєте, скажіть — а хто буде осінню?..

 7. Саня 03.02.2018 at 23:32

  Коля НЕДІЛЬКО хоче, аж кипятком піссяє,так хоче до влади. Сабов його все тянув, тягнув та не дотянув, одного голосу не хватило, щоб стати першим замом у мера. Марков не проголосував, спас місто від вітрянки та чуми., тепер він на осінь розраховує.

 8. мешканець 04.02.2018 at 23:32

  Пам'ятаю це дивне голосування п'ять разів за його кандидатуру на заступника до Сабова. Навіть Олексій Шекера за нього агітував як за порядного кандидата, але ,нажаль, Олексій не міг передбачити, що прийде час, коли постане питання про підтримку Шекериних земельних питань і тоді Микола НЕДІЛЬКО проявить себе як підлий боягуз. Обіцяв Мосійчуку І.В. прийти та підтримати на сесії маму Олексія, а сам і не думав йти, На останню сесію також не прийшов, бо знав, що знову виносяться Шекерені питання. Оце його гнила сутьність, потявкати і в будку. Але, дякуючи Богу, депутати без нього і його вонючої команди, підтримали та затвердили виділення землі мамі Олексія. А шановний Ігор Володимирович повинен зробити висновки, чому радикали не прийшли підтримати ЦЕ питання?? Адже політика тут ні до чого. Тут вже стосувалося ЧЕСТІ та ГІДНОСТІ самого Мосійчука, якого виявляється не поважають місцеві радикали.

 9. Гриша 05.02.2018 at 22:38

  У них ідеал один це $$$$$$$$$$$$$$ або €€€€€€€€

 10. Зоя 06.02.2018 at 00:44

  Не ідеал а ІДОЛ!!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.