ОБЛАСНА РАДА РОЗГЛЯДАТИМЕ ПИТАННЯ ПРО НОРМАЛІЗАЦІЮ СИТУАЦІЇ У ВАСИЛЬКОВІ ?..

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Останнім часом у багатьох ЗМІ викладено факти діяльності організованого злочинного угрупування, яке вже тривалий час тримає в напрузі васильківську територіальну громаду. У своїх публікаціях на цю тему майже всі ЗМІ звертають увагу на дивну бездіяльність та пасивність місцевих правоохоронних органів щодо реагування на заяви громадян м. Василькова.

Нам відомо, що ще в грудні 2010 року на пленарному засіданні Київської обласної ради фракція ВО „Свобода" заявила про факти грубих порушень чинного законодавства про вибори саме представниками даного організованого злочинного угрупування за участю міського голови С. Іващенка, голови міської виборчої комісії О.Крикунова при дивному потуранні керівництва Васильківського міського відділу внутрішніх справ.

За інформацією керівництва фракції ВО «Свобода» фракція отримала формальні відписки, а тим часом події в місті Василькові розвивались таким чином, що до влади в місті шляхом грубих фальсифікацій прийшли представники вказаного організованого злочинного угрупування.

Про антидержавну діяльність цієї групи людей, зокрема, про заклики до фізичного знищення вищого керівництва держави, громадськість міста повідомила голову КОДА А. Присяжнюка у відкритому листі до нього ще в кінці минулого року. Проте керівництво КОДА також відбулося формальною відпискою.

Як ми знаємо, 22.08.2011 року Службою Безпеки України були затримані деякі злочинці, в т.ч. два депутати міської ради, начальник відділу виконавчого комітету та керівник одного з комунальних підприємств.

Ні для кого не є таємницею, що це злочинне угрупування здійснювало значну частину своєї діяльності у приміщенні виконавчого комітету та в одному з приміщень міського будинку культури.

Таким чином, перелік посад осіб, затриманих СБУ, місце проведення заходів за їх участю та деякі інші факти переконливо свідчать про, щонайменше, активне сприяння С. Іващенка діяльності бандитського з неонацистським ухилом угрупування. Вищевказане дає підстави стверджувати, що правоохоронними органами відпрацьовуються локальні факти, а не виявляються причини, ініціатори і всі учасники безчинств. Питання тотальної злочинної фальсифікації виборів 31.10.10. всіляко замовчуються, місцева прокуратура не тільки відмовляється порушити кримінальну справу по цьому факту, а й фальшує матеріали справи. Все це говорить про те, що в черговий раз мешканці міста Василькова можуть бути введені в оману, а місто не матиме законної ефективної влади і громадянського спокою.

Як нам повідомили з фракції ВО «Свобода» питання сьогоднішньої суспільно-політичної ситуації у Василькові буде вивчатися комісією обласної ради з питань законності, правопорядку та боротьби з корупцією та обов’язково буде внесено для розгляду на пленарному засіданні Київської обласної ради.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.