Про сайт

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Друковані ЗМІ в епоху інформаційних технологій хоча й продовжують відігравати значну роль, однак вже помітно тісняться Інтернет-ресурсами. Інтернет-сторінки мають ряд переваг перед газетами. Передусім, це – оперативність і актуальність. Також, це – можливість розміщення широкого спектру видів інформації – від тексту і зображень до звуку та відео.

В медіа-просторі м. Василькова вже існує ряд різнопланових Інтернет-ресурсів. Не применшуючи заслуг таких шанованих ресурсів, як Vasilkov.info, Vasilkov.com.ua, Crystal.in.ua та інших, хотілося б зазначити, що сайту, який був би направлений на професійне висвітлення громадсько-політичного життя м. Василькова, на нашу думку, до цього часу не було.

Громадська організація «Рідне Місто» заснувала цей проект з метою:

 • Подачі свого бачення громадсько-політичної ситуації в м. Василькові.
 • Розміщення фактичної інформації про життя міста, підкріпленої аналітичними матеріалами.
 • Обґрунтовано та цивілізовано критикувати владу, з максимально можливим залученням документальної бази, що врешті призводить до покращення якості її роботи.

З метою забезпечення можливості цивілізованого суспільного обговорення проблем міста передбачена можливість коментування всіх матеріалів, розміщених на нашому ресурсі. На початку роботи сайту коментування відбуватиметься в режимі премодерації (перед оприлюдненням коментаря його перечитує модератор та виправляє в разі необхідності без втрати основного змісту). Можливо, ця політика з часом буде пом’якшена.

Дякуємо за те, що звернули увагу на наш ресурс! Сподіваємося, що він стане для вас корисним та цікавим.

Про сайт: 8 комментариев

 1. марина 28.08.2013 at 22:16

  срочно нужна помощь- депутаты Калиновской рады деребанят землю- что бы списать на СКРИПКУ

 2. vnp 02.04.2015 at 12:32

  Сделайте. что-то со своим сайтом. Когда переходишь на страницу «читать далее», автоматически перенаправляет на mgil.artopas.ru и заставляет скачать какой-то на хрен файл, интернет сразу же зависает.

 3. Андрей 11.09.2015 at 15:03

  Добрый день. Можно ли вам присылать новости на общенациональные темы от пп «укроп» ?

 4. admin 11.09.2015 at 15:22

  Андрею: — наш сайт — це сайт ГО «Рідне місто», яка має статус місцевої організації. Таким чином, ми можемо подавати новини, які стосуються діяльності п.п. «Укроп» у Василькові.

 5. Сергій Свічинський 16.11.2017 at 00:36

  Шановний Анатолію Павловичу !

  Маю що запропонувати для публікації на Вашому сайті.

  Матеріал викладений на моїй сторінці у фейсбуці за посиланням www.facebook.com/permalin...=100007077798113

  Буду вдячний за публікацію цього матеріалу на Вашому сайті.

  Сайт ridmisto.com.ua — це ж незалежний, неупереджений засіб масової інформації від ГО «Рідне місто», яке дбає за добробут міста Васильків, я не помиляюсь ?

 6. Людмила 24.11.2017 at 13:10

  Доброго дня! – Терміново потрібна допомога кваліфікованого адвоката. – Випадково прочитала переписку на даному сайті, про те як відбирають нерухоме майно, шляхом внесення змін до реєстру. – У мене схожа ситуація. – Потрібна грамотна та професійна допомога адвоката, що має практику виграшних справ в суді (нерухоме майно – земельна ділянка з будинком).

  – Прошу Вашої допомоги!!!

  З повагою, Людмила

  e-mail: [email protected]

 7. Патріот 24.11.2017 at 19:57

  Не дай Боже Вам порекомендують Омельченко Тетяну або Старчу С. Тоді точно не бачити Вам ні будинку вашого а ні землі. В розділі про депутатський конфлікт чудово їх пропіарили як васильківських шахраїв, які відбирають в людей майно. Чи це не вони часом і Вас дістали????

  • Людмила 25.11.2017 at 17:44

   Добрий день шановний Патріот. – Дякую Вам за інформацію. Мої права порушили не ці люди. – Можливо Ви можете мені допомогти, або когось порекомендувати, кому можна довіряти (людину совісну, професійну та досвідчену у подібних питаннях)?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.