О.Романенко. Подолання корупції — першочергове завдання

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Моє фото 1

Вже довгий час ситуація у Василькові залишається нестабільною. За останні чотири роки змінились троє міських голів. Керівництво міста через рік-два змінюється, а проблеми залишаються, більше того, їх гострота невпинно зростає.

25 травня ц.р. ми обрали нового міського голову, який матиме повноваження максимум до жовтня 2015 р. За такий короткий час неможливо кардинально змінити ситуацію у Василькові на краще. Тому, на мою думку, новій міській владі потрібно в першу чергу визначитися з переліком першочергових завдань, на виконання яких зосередити основні зусилля.

Я вважаю, що необхідно терміново виявити і зламати корупційні схеми, які існують сьогодні у всіх сферах діяльності влади, звільнити та притягнути до відповідальності чиновників хабарників.

Не менш важливим кроком повинно стати створення сприятливих умов для малого і середнього бізнесу, а також залучення інвестицій.

Потрібно також навести порядок з використанням комунального майна, що дасть змогу поповнити міський бюджет.

І, звичайно, розібратись з роботою комунальних підприємств. Для цього необхідно провести аудит їх економічної діяльності, оптимізувати їх кількість, укріпити керівними кадрами.

Всі ці завдання можуть бути виконані тільки за широкої підтримки громадськості, а це можливо тільки за умови гласності та прозорості в роботі міського голови, ради та її виконавчих органів.

В якому напрямку буде розвиватись ситуація у Василькові, можуть показати вже перші кадрові призначення міського голови...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.