«Ну і дрянь...»

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Слова, винесені в заголовок, а також інші, які ми з етичних міркувань не називаємо, сказані на адресу Гаврилюка після його «доносу» на Сабадаша «Інтеру»,  ми почули від багатьох васильківців.

Як відомо, Ігор Віталійович «шепнув» журналісту телеканалу — мовляв, я інформував Сабадаша про тріщину в будівлі школи, а він мою інформацію проігнорував...

Насправді тріщина, про яку йде мова, з"явилася після обвалу частини будівлі. Про це заявили бать ки учнів і директор школи. Те, що тріщини раніше не було, нам підтвердив також Гаркавенко, колишній начальник відділу освіти.

 

«Ну і дрянь...»: 3 комментария

 1. Приблуда 12.10.2016 at 12:09

  Слышал как некоторые люди называли его ПАДАЛЬЩИКОМ и ЖУРНАШЛЮШКОЙ. В самую точку!!!!

 2. Голос громади 12.10.2016 at 17:40

  Може бути,щоГаркавенко з Горюлькою скажуть,що і водосточні труби були та раптом зникли після обвалу стіни. Скільки пам'ятаю то їх покарали ще 4 роки назад,а директор пальцем не ворухнув,щоб налагодити водовідведення від фундаменту.Вода роками підмивала стіни,директор спостерігав та чекав мабуть,що батьки потурбуються про водосточні труби.Та ще нахабно дає інтерв'ю телебаченню,що,мовляв,ви від мене хочете,"я педагог...",а не будівельник.Так обісраться на всю Україну,та ще й Сабадаша підставив своєю тупістю та Без діяльністю.А ще хочу нагадати громаді,що цей «керівник» є почесним громадянином нашого міста.ВСІ ЦІ ПОДІЇ ЦЕ РЕЗУЛЬТАТ ТОГО,який Горулько «директор» школи і за Що йому Іващенко дав «почесного»???

 3. Сергій Бірюков 13.10.2016 at 03:20

  Горулько, будуючи головою лічильної комісії міськради IV-го скликання

  лише за П'ЯТИМ разом (сумнівно) протягнув питання про набуття СОБІ статусу 'Почесний громадянин'.

  Це було в 2005 році.

  Тепер за його пільги розраховуємося ми, з нашого міського бюджету.

  Якщо цей місцевий підрахуй, насправді приховував аварійний стан школи, ризикуючи життям дітей,

  в такому випадку, цей ...... заслуговує самого суворого покарання. Також всі інші казнокрадів-чинуші, які закривали очі на аварійний стан школи, повинні також понести неминуче покарання

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.