Ніхто не уповноважував...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Мешканці військового містечка №11 незадоволені діями голови ветеранської організації в/м М.Задніпряного та мешканця містечка Ю.Степанчука, які начебто підписали від імені мешканців прилеглих будинків згоду на встановлення МАФу біля ресторану «Прага»...

Ніхто не уповноважував...: 4 комментария

 1. Відставний майор 15.07.2018 at 17:20

  А ще більше мешканці військовго містечка незадоволені діями нової керуючої компанії, яку так активно підтримує пан Задніпряний: у дворах сміття, трава некошкна, труби течуть, а тарифи захмарні. Що скаже адмін?

 2. admin 15.07.2018 at 19:02

  Відставному майору — адмін скаже, що час покаже... Не потрібно розписуватись за всіх мешканців...

 3. Громада 16.07.2018 at 09:46

  А ще мешканці в/м незадоволені тим що що питання встановлення МАФІВ як у в/м так і в м.Василькові в центрі міста біля Укрпочта та друкарні газети Життя і Слово та ін.лобіювалися відомити в місті бувшими депутатами попереднього скликання які успішно їх встановили. Якийсь однобокий підхід до осіб які хочуть займатися малим підприємництвом. Одним можна іншим зась? Експертів Добрих Спра багато — але підхід якийсь від них вибірковий. Наприклад, на сайті Васильківінфо в темі як місцевий депутат землі у громади крав є цікава інформація 26.06.18р від дописувача «Петра» — ресторан Прага, що у в/м побудовано без жодного дозвільного документа, не введений в експлатацію, система водопостачання підключена без належних техумов. Так 8.02.18 р іншим дописувачем виставлена фотофіксація «вилучення» ділянки зеленої зони для родичів одіозного депутата. Наступний факт встановлення МАФУ біля КП (напроти буд.7) Погорілим М.Ф. і т.д. Виникає питання чим не задоволена якась конкретна група мешканців в/м діями мешканців Н. Задніпряного та Ю. Степанчука? Які начебто від інших мешканців підписали згоду на в встанолення МАФУ. А де ця конкретна група була коли з порушеннями будувався ресторан та ін.МАФИ? Якось це визиває підозру хто на даному питанні хоче пропіаритися? Може хтось таким чином заявляє про себе як майбутнього депутата?

 4. Громада 21.07.2018 at 12:29

  А ще кажуть бути чи не бути Кавярні, а ось стоянка для автомобілів буде забезпечена для відвідувачів ресторану. І Санич буде рвати дупу щоб прибрати конкурентів та ще й пропіаритися на цьому. Кажуть отримає заохочення і буде видвигатися на наступних виборах в мери. Наше місто має багато різнобарвних поглядів виборців та політтехнологів. Є в ньому і чимало політичних заробітчан. Але під чергові вибори місто штормить і що принесе до берегів міста хвиля? Добре коли мудрого очільника, а не наступного БЮТовского клоуна.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.