Ніхто. І звать його Ніяк...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Кажуть, що сьогодні Ткач проводив «збори» «старших під»їздів. У зв"язку з цим повідомяємо Ткачу, що він не має на це жодних повноважень. Якщо не вірить нам, хай запитає про це депутата  міськради Гладкову. Вона знає, що згідно ст. 10 Закону України «Про органи самоорганізації населення» ОСН обирається на зборах жителів за місцем проживання шляхом таємного голосування. Якщо до цього, звичайно, дійде.

Враховуючи те, що такі збори буде організовувати виконком, якщо знову ж таки до цього дійде, в черговий раз «фокус»  зд ійснити не вдасться.

Так що, як кажуть — «гуляй Вася»... Майте це на увазі «старші під»їздів...

Ніхто. І звать його Ніяк...: 10 комментариев

 1. Васильківець 22.06.2016 at 22:34

  Чому ж знову пані Гладкова мовчить, а в той час ви, шановеий адміне, «вибілюєте» цього депутата. На кого працюєєте??? ці осн створювались протягом пів року! Де увесь цей час була ГЛАДКОВА? Чи переймалась проблемами округу?

 2. Юрий 22.06.2016 at 23:19

  Мешканці будь-якого будинку можуть зібратися в будь-який час і дозвіл у депутата тим більше питати не треба. А якщо КАЖУТЬ то це до бабок на базар.

 3. Василь 23.06.2016 at 08:28

  Боровик, як не прогибайтесь перед Сабадашем і Гладковою, всі знають, хто ви є. що стосується Гладкової людям відомо, що нічого не робила, як депутат для людей і не буде робити, хіба що для себе...

 4. Iura 23.06.2016 at 23:31

  Думку є у кожного, і ніхто не забороняє думати і висловлювати її. Але не треба говорити про те, що самі не знаєте. Давайте Ми всі разом подумаємо ,що ми КОЖЕН зробив для того, щоб стало краще.

  • Юлия 24.06.2016 at 22:21

   Видим, видим — вы из той же своры «ДЕРГУНОВ И Ко»!

   Денежек захотелось оттяпать у простых людей или квартирку детям?

   Не выйдет!

   Пойдем еще к Вадиму Ивановичу Мельнику на прием (Головний слідчий управління фінансових розслідувань ДФС України) . Он наш, квартира у него в 12 доме!

   Быстро вас за ........ возьмут!

 5. Iura 26.06.2016 at 22:09

  Можем пойти вместе с Вами когда угодно.

  В Украине за клевету будут на два года сажать в тюрьму.

  Верховная Рада Украины приняла в целом закон "О внесении изменений в Закон Украины «О судоустройстве и статусе судей» №3879, сообщает пресс-служба ВР. Согласно этому документу, в Уголовный кодекс добавляется новая статья о клевете.

  В частности, в статье 151 закона указано, что «клевета, то есть умышленное распространение заведомо недостоверных сведений, порочащих честь и достоинство другого лица, — наказывается штрафом до пятидесяти необлагаемых минимумов доходов граждан или общественными работами на срок до двухсот часов, или исправительными работами на срок до одного года».

  Кроме того, «клевета в произведении, которое публично демонстрируется в средствах массовой информации или в сети Интернет, а также совершенное лицом, ранее судимым за клевету, — наказывается штрафом от пятидесяти до трехсот необлагаемых минимумов доходов граждан или общественными работами на срок от ста пятидесяти до двухсот часов, либо исправительными работами на срок до одного года».

  • admin 26.06.2016 at 22:25

   lura (і) — ви хоч уявляєте собі, скільки в такому разі «пахне» Гаврилюку?!

   • Iura 26.06.2016 at 23:25

    Причём здесь Гаврилюк.

    Речь сейчас ведётся о людях которые пишут на Вам сайте неправдивую информацию которая пришла к ним по слухам.

 6. admin 27.06.2016 at 03:05

  lura (і) — так Закон же для всіх одинаковий. І для тих,хто пише нам на сайт, і для Гаврилюка, і для нас з вами...

 7. Iura 27.06.2016 at 17:59

  Вот с этим я с Вами согласен.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.