Незатвердження заступників — злочин!..(оновлено 08.12)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

08.12. Те, що фракція Нередька буде обговорювати питання — як голосувати на наступній сесії за затвердження заступників міського голови, само по собі вже позитив. На нашу думку, і Нередько, і Шекера розуміють, що пора покласти край безглуздому блокуванню призначень на посади кандидатур, внесених в раду на затвердження Сабовим. Але таку позицію розділяють не всі депутати міськради. В цій темі ми вже  писали, що депутат Грушка на наступній сесії, очевидно, не підтримає заплановані призначення. Там же ми вказали і вірогідні мотиви, які можуть визначати таку його позицію. Пізніше нам зауважили декілька чоловік, що і Пашкевич може поступити по цьому питанню подібно Грушці, причому, за тих же мотивів...

07.12. Через декілька днів має відбутися чергова сесія міськради, на якій в черговий раз планується затвердити кандидатури на посаду заступника міського голови. Як пише Олексій в своєму коментарі до цієї теми, необхідність позитивного голосування по цьому питанню усвідомлюють не тільки депутати, а й «першокласники». Було б добре, якщо це насправді так. Але, скоріше всього, «усвідомили» не всі. Наприклад, депутат Грушка категорично проти. На думку багатьох, проти тому, що вважає самого себе найкращим претендентом на посаду заступника з комунальних питань, і якщо не він, то ніхто.  Але, на нашу думку, Грушці не під силу така посада. По-перше, без вищої освіти. По-друге, не вистачає особистого авторитету серед громадськості. І, накінець, питання щодо стану здоров"я, оскільки  посада комунального заступника вимагає значної затрати моральних сил і постійної нервової напруги. Хотілося б попросити Володимира Миколайовича при голосуванні  цього питання керуватися здоровим глуздом, а не власними амбіціями...

 

04.12.  Вже більше як пів-року певна група депутатів блокує призначення заступників міського голови. В сьогоднішній ситуації- це злочин проти територіальної громади! Наголошуєм — не проти міського голови, а проти громади. Депутати з цієї групи не здатнані зрозуміти, що блокуючи кадрові рішення Сабова, вони тим самим дають йому великий «карт-бланш», оскільки для Сабова це законне і обгрунтоване оправдання за провали в роботі. Це ясно, як божий день, для всіх, тільки не для засліплених власними і чужими амбіціями депутатів.

Незатвердження заступників — злочин!..(оновлено 08.12): 5 комментариев

 1. Олексій 04.12.2014 at 18:21

  Тут я з Вами повністю погоджуюсь...але здочин це Ви вже гіперболізуєте...хоча тут як і у всіх справах палка з двома кінцями... невикоритсанні на зарплату заступникам і секретарю кошти перерозподілили й направили на борги за електроенергію відділу освіти ))))

 2. Олексій 04.12.2014 at 18:27

  І для чого Ви це пишете? Чи Ви думаєте, що хтось з депутатів цього не розуміє? Це розуміє навіть першокласник!!!Хоча тут, я з Вами повністю погоджуюсь...але «злочин» це Ви вже гіперболізуєте...хоча тут як і у всіх справах палка з двома кінцями... невикоритсанні на зарплату заступникам і секретарю кошти перерозподілили й направили на борги за електроенергію відділу освіти ))))

 3. admin 05.12.2014 at 19:04

  Олексію: — це добре, що тут наша думка співпадає. Дійсно — «Це розуміє навіть першокласник!!!». Але ми не думаємо, що це розуміють всі депутати. Інакше за кадрові рішення набралось би, принаймі, 24 депутатські голоси.

  Можливо, дещо гіперболізуємо. Але ж з логічної точки зору те, що відбувається навколо призначення заступників міського голови, пояснити вже неможливо.

  Якщо це «помста» Сабову, то де ж інтереси виборців, які, начебто, обрали депутатів-саботажників?

 4. Капелан 07.12.2014 at 21:50

  Хотілося б побачити ваші критерії підбору заступників. Мені здається керівнику міста потрібні люди, які мають досвід, знають структуру міста, вміють організувати та згуртувати колектив виконавчого комітету, та мати певну управлінську освіту.

  Чому, як виключення, не оголосити конкурс на заміщення таких посад на всеукраїнському рівні, а то якогось вчителя, начальника штабу, людину з юр освітою, яка в житті ні чим і ні ким не керувала, Я поки з запропонованих осіб цих якостей не бачу. Але готовий підтримати мерські амбіції, В вівторок плануємо засідання фракції на яких обговоримо питання запропоновані на сесію, і кадрове питання також.

  А вам відповім. Злочин також міську раду тримати в напруженні, не затверджуючи законно вибраного секретаря ради, ігноруючи майже всі депутатські запити показувати свою пихатість, по 5 раз ставити людину на посаду, і пугати депутатів різними страшилками. За це може настати кримінальна відповідальність.

 5. admin 08.12.2014 at 09:35

  Капелану: — так хтось же повинен бути розумніший! Крім того, є Закон, який регламентує це питання. Правда, в сучасній Україні не тільки на Закон, а й на Конституцію ніколи не звертали уваги...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.