Незаконні малі архітектурні форми підлягатимуть демонтажу.(Оновлено 13.11.2012)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Іващенко «пішов». Але ситуація із МАФами тільки погіршилася. Вчора ми отримали інформацію про те, що найближчим часом на вулицях міста ще будуть встановлені кілька десятків нових торгівельних кіосків. Таким чином продовжується програма колишнього «бізнесмера» по перетворенню міста в суцільний «базар».
Як приклад, в ніч з 7 на 8 листопада, через день після звільнення Іващенка з посади перед приміщенням «Телекому», в центрі міста були встановлені два кіоски.

За повідомленням обласних управлінь відповідних служб, рішення Васильківської міськради про надання в оренду земельних ділянок громадського використання, на яких було встановлено МАФи (малі архітектурні форми) комерційного призначення підлягатимуть анулюванню і поверненню у власність громади. Встановленні торгівельні точки підлягатимуть демонтуванню.  Таким чином, підприємці, які бажають взяти в оренду або придбати незаконно зведену торгівельну точку мають ризик втратити свої кошти. Останнім часом місто помітно заполонили МАФи, які почали зводити на тротуарах, та в пішоходних зонах, створючи перешкоди вільному  пересуванню, затіняючи вікна прилеглих будинків та створючи перешкоди технологічним заїздам в прибудинкові території.

В місті назріває велике невдоволення початком будівельних робіт на території, де розпочато будівництво з захватом великої частини площі дитячого майданчика.


Оновлено 17.05.2012

У Василькові утворено ініціативну групу, яка займатиметься протидією незаконному втановленню МАФів та зпаплюженню місцевості, зелених зон, тротуарів і територій громадського значення. Готуються відповідні подання і звернення для встановлення відповідальних за даний безлад осіб.

Незаконні малі архітектурні форми підлягатимуть демонтажу.(Оновлено 13.11.2012): 16 комментариев

 1. Сорока Петро 15.05.2012 at 20:23

  При переходе по ссылке, размещенной под видеороликом переходим на страницу с надписью «У вас нет прав на просмотр черновиков.»

  • admin 15.05.2012 at 20:31

   Виправлено.

 2. Ясененко 16.05.2012 at 09:31

  Весь город в ларьках,приехали знакомые в гости смеялись))))))))Говорят что это у вас тут контейнеры по всему городу на кирпичах стоят))))А возле центральной аптеки вообще весь первый этаж жилого дома загородили ,повезло людям)

 3. Сергийко 16.05.2012 at 11:27

  Эге-ж! Злякалися «підприємці»! оно подивіться як борщенко «боїться» — біля Дани весь тротуар заставив курниками, частину парка венеції зплюндрував — і нічого, нехай васильківський піпл хаває, а він сам — у чистому Києві поживе.А біля «13» магазину по Володимирській — теж «бояться» , так що металеву коробку на міські комунікації встановили, а поряд сіреньку бляшанку для торгівлі просто на газон поставили — і знову нічого!!! Не папери треба писати — діло робити, — підігнати кран з машиною, — та на сміття ці МАФи, у котрих дозволу немає!

  У котрих є — спитати у нашого «хвостатого» рокера-архитектора,поставленного начебто інтереси громади охоронять — чому дозволив це страшовисько, ці виразки на тілі міста?- не зможе відповісти — гнати в шию заїзжого «спеціяліста», обгадившого своїм естетичним баченням вулиці міста.

 4. Николай Мовчан 16.05.2012 at 17:05

  Куда нам вообще обращаться и куда бежать?? Сил нет уже от этих ваших «мафов»!!! За что Василькову это проклятие по фамилии «иващенко»!!!!

 5. Небайдужий 16.05.2012 at 18:32

  Цікаво як відреагує на це депутат міськради Вікторія Мазепа? Жителі військового містечка звернулись з цим питанням і до неї!

 6. мешканець в/м 11 16.05.2012 at 23:03

  Цікаво, як це питання вирішить Вікторія Мазепа на найближчій сесії. І як на це відреагують інші депутати та секретар міської ради Т.Гладкова? Складається враження, що всі все бачать,чують, але бездіють? То кого ми вибирали? В нашому містечку живуть депутати В.Гурєєв, таж Т.Гладкова і ось ми побачимо як вони відреагують на інтереси громади, заючи що біля меморіальної дошки Дважди Героя Радянского Союза генерал-полковника авіації В.Д.Лавриненкова будується очередна мала архітектурна споруда невідомого призначення,яку будуть люди, що не проживають в містечку, і нічого корисного не зробили для жителів, окрім того що зрізали 4 дерева, які садили військові ветерами зі сім"ями, окультуруючи своє красиве містечко, а «варвари» пришли і без дозволу служби екології їх зрізали, не отримавши на це дозвіл. І що нас чекає далі? Кто кому заплатив, що так нахабно діє? Який слідуючий «окупант» прийде в МІСТЕЧКО і почне висиляти людей із 5 поверхівок, під приводом добудування додаткових поверхів? Як це в свій час піднімали питання С.Гордієнко та А.І.Семенець? Тільки встигаємо від цих «захватчиків» відбиватися!!! А тарифне питання? Що міська рада спить, чи не бачить, що директора деяких підприємств, маючи некваліфікованих спеціалістів, потерпають від іхньої діяльності, бо ті розраховують такі тарифи на послуги, що у населення волосся стає дибом!!! Так постає питання чи не пора прозвітувати нашим депутатам М.Нікіфорову, Гуреєєву, Фадєєву, десь поділись депута УДАРУ, за котрих багато хто голосував? Ось таке бедумне голосування призвело до того, що ми прості мешканці знову самі повинні захищати свої інтереси тепер від самих бездіяльних депутатів, які опинилися як кажуть мешканці «біля кормушки»...? Хто небайдужий, давайте об"єднуватися і захищати інтереси своєї територіальної громади.

 7. мешканець в/м 11 17.05.2012 at 10:04

  Представники громадської організації «ВІЧЕ» спотворили краевиди Василькова, понаставивши МАФи «курятники» по вул. Володимирській так, що перехожим ні пройти, ні «роз»їхатись. Люди снують між ними штовхаючи себе ліктями та посипаючи один одного лайкою. Ось таке виявилось НОУ-ХАУ «ВІЧЕ». Це все те «українське» з його піснями, що так полюбляє пан голова цієї організаціїї від конгресу українських націоналістів.

 8. Сергийко 17.05.2012 at 13:53

  О-ба-на! Як це «секретарка» Гладкова живе у містечку???

  Для її начебто обездоленної сімейки від міста наш хазяїн-мерин подарував, поза чергою та людською справедливостью, кватирку на 1 Травня!

  Так шо -відмовилась?, чи живе на дві адреси?

 9. мешканець в/м 11 17.05.2012 at 23:13

  В/м № 11 буд. 14. Так, Ви не помилились. А що в містечку проживають відомі персони, які не бачать, що тепломережа розрила ями, куди влетіло 2 машини, поцілувались так, що гарненький ремонт їх чекає, а якби визвали представників ГАЇ провели все протоколом, та подали до суду на виконком та раду, як це зробили мешканці м.Фастова та виграли суд за нанесений збиток, то тоді б і почухали потилицю і депутати містечка і пані Т.Гладкова. До влади прийшли,а діла не видно, крім того як пасочки на свята роздавати та столи ветеранам накривати. По містечку та по Василькову сумнівні організації як «Княже місто» пана О.Крикунова підготовило документацію на аренду МАФіф по місту, кажуть що їх більше 100 шт., то можна порахувати, що васильковчанам прийдеться по повітрю літами, так як важко буде маневрувати чи протискуватись між ними. Кажуть , що і центральна площа, біля Фуршету також продана під Мафи, ось тільки тепер деякі підприємці хай чухають потилиці, бо населення організувавшись їх забороне, так як у громади цього ніхто не спитав, і інвестиції на розвиток громади та окультурення прибудинкових тениторій не давав.

 10. Сергийко 29.06.2012 at 12:27

  Так що ж відповіла В.Мазепа, депутатка наша й ваша???І що за парадокс — чим більше бажаючих поборотись з МАФами, тим більше їх виростає!?

  А т.з. «торгові» міста, котрі незаконно та безпідставно заполонили усю Ворлодимирську — знову ж мають схильність до збільшення!

  Нє, я розумію, — годується з них наша міліцейська братія — нехай потроху жирує(зарплатня мала -забаганки великі), але і міру треба знати- щось і місту потрібно перепадати!Чи спотворене обличчя міста, в якому ви самі ж живете, вас не хвилює?, — можете ж на ті «пожертви» за недоторканність стихійного та незаконного бізнесу і асфальт кинути на розбиті на покоцані пішохідні доріжки, може й газони до ладу привести та траву посіяти Правда де тоді той бізнес циганський стояти буде і чи буде з нього зиск ? — отож бо й воно

 11. мешканець в/м 11 13.11.2012 at 23:06

  Треба завітати у понеділок небайдужим до О.С.Скиби, хай відповість як вони голосують на міськвиконкомі і приймають рішення стосовно МАФів. По військовому містечку одні відписки. Лазебник ходе «вокруг да около»,але Старікова попередять офіційно щоб не знімали огорожу містечка, бо будуть проблеми, всім хочеться га в містечку поцупити. Залишилась земля, яку ще не вкрали. То як зв"язатися з ініциативною групою яка перешкоджає встановленню мафів?. Вдячні за любу інформацію.

 12. Олег 14.11.2012 at 22:17

  Шановний мешканець в/м 11,або ви погано знаєте, про що пишете, або вас хтось жестоко обманув. Ось наприклад, ви пишите про «сумнівні організації як «Княже місто» пана О.Крикунова», ясно, що ви не любите Крикунова, то так і пишіть, а правда в тому, що «Княже місто» — то пана Зателепи сумнівна організація, якої він є директором і зараз, тоді відомий «Шайба» охороняв Мосійчука і завжди був зі своїм босом, ну про МАФИ — то таки росли як гриби, а як ви могли бачити, то почалася нещодавно нова пошесть МАФів, а «Шайба» охороняє Мартинюка, голову земельної комісії. Як подивитись, може і нема логіки, а все таки місто повинно знати своїх героїв.

 13. мешканець в/м 11 15.11.2012 at 13:46

  Олег: Ми пишемо про те що бачимо, про незаконне встановлення МАФІВ у в/м 11 Сторожук та Лазебником на території, яка не має відношення до Василькова, так як земля спірна і місто не має права розпоряжатися нею на підставі сумнівних актів передачі. Це підтвкерджено деякими працівниками відповідних структур. Стосовно МАФІВ, що встановлені у в\м на клумбах, переходах для вільного пересування людей це визиває невдоволення громадян які висловлюють свою думку про те що для цього є на Западинському базарі багато відповідних місць. Для чого тоді створюються базари — це ті точки, де окультурено повинно обслуговуватись населення, а не «ВИЛАЗИТИ» на тротуари!!!!!!!!!!!!Де в цивілізованих країнах це являеться нормою? Стосовно О.Крикунова хто Вам сказав що ми до нього маємо якесь відношення? Про це написали ВИ а НЕ МИ!!!Бо нас так проінформувати. Дякувати за ту інформацію що надали ВИ, а може ще хтось третій надасть іншу, ось так мабуть і доберемся до істини. Про нову пошесть МАФІВ ми не писали, а писали про те що стосується військового містечка, так що не перекручуйте факти!!! А за «ГЕРОІВ» дякувати що повідомили, тепер населення проінформоване ВАМИ. Як ви допомагаєте в цьому питанню населенню?

 14. Небайдужий 17.11.2012 at 13:24

  Громаді міста, потрібно цього вимагати і терміново! Потрібно провести спільні збори, звернутись до виконкому щоб надали інформацію про власників цих мафів, і звернутись до міськради з проханням відмінити рішення. А потім примусити повернути усе в належний вигляд.

 15. мешканець в/м 11 28.11.2012 at 23:31

  Небайдужий: Повністю підтримуємо вашу раціональну думку.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.