Нередько поступив правильно...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Якщо інформація про те, що Нередько написав заяву про звільнення з посади за власним бажанням є дійсною, то, на нашу думку, він поступив правильно. Крім того він показав, що не тримається за посаду.

Проте, не всі посадовці, кому запропоновано звільнитись, візьмуть приклад з Нередька. Ларіна, очевидно, до кінця буде «триматися зубами» за посаду начальника відділу культури. Бо  бізнес її родини пов"язаний з орендою приміщень Будинку культури. Крім того, при її звільненні Ларіним можуть пред"явити рахунок за довготривале користування приміщенням без договору оренди. А це декілька десятків тисяч гривень.

Нередько поступив правильно...: 10 комментариев

 1. Олексій 30.11.2014 at 11:33

  Ви б трималися б за зарплату в 1400 грн. і роботу по вихідним дням і ненормований робочий день, постійну нестачу коштів на розмітку стадіону, ремонти, освітлення і т.д. і т.п.? Впевнений, що не трималися б... А Нередько працював — не за зарплату (він військовий пенсіонер і заступник голови Спілки офіцерів України) а як альтруіст...Побачим кого поставить пан міський голова на місце директора стадіону... і, що зробить новий директор для спорткомплексу...

  Анатолій Павлович Ви зовсім не володієте ситуацією по стадіону..., нажаль

 2. admin 30.11.2014 at 15:15

  Олексію: — було декілька відео Гаврилюка про ремонт стадіону. Ми бачили відео, коментарі Гаврилюка з відомих причин залишимо за дужками. Очевидно, слід було б поставити крапку в цьому питанні — оприлюднити акти виконаних робіт. Ви ж знаєте, що при виконанні робіт за бюджетні кошти значна частина з них використовувалась як «відкат». Наприклад, при встановленні пластикових вікон фірмою Іващенка «відкат» становив сотні тисяч гривень. Можемо навести також приклади «відмивання» бюджетних коштів у комунальних підприємствах міста. Саме тому, непрозорість використання коштів громади, в т.ч. і при ремонті стадіону, породжує недовіру як до влади в цілому, так і до окремих посадових осіб.

  Таким чином, напевно, ні Ви, ні я, не володіємо повністю ситуацією по стадіону. Пропонуємо Вам, як депутату міської ради, ініціювати оприлюднення актів виконаних робіт на стадіоні «Кристал». Якщо Ви згодні, ми оприлюднимо ці матеріали в інформресурсах ГО «Рідне місто». Вважаємо, що всі питання до Нередька зникнуть тоді самі собою.

 3. Олексій 30.11.2014 at 23:23

  100% інформацією не володію, тому й не заявляю про якісь порушення, як Ви. Те, що бачив, що було і є, що стало і скільки грошей було виділено ... я пишу те, що бачив і, що знаю, а не ділюся припущеннями, висуваючи безпідставні звинувачення...

 4. admin 01.12.2014 at 10:24

  Олексію: — Ви так і не відповіли, чи будете ініціювати як депутат міськради оприлюднення акта виконаних робіт на стадіоні «Кристал». Поки-що громадскість володіє інформацією тільки від Гаврилюка. Ви ж розумієте, що приховування Акта тільки посилить підозру, що Гаврилюк прав!..

 5. Олексій 01.12.2014 at 17:38

  Чого я буду писати запит для оприлюднення актів? Я людину давно знаю і повністю їй довіряю!!! Ви не довіряєте Ви і пишіть запити від ГО!!! Ви ж голова ГО!!! Маєте підстави звинувачувати то ж пишіть не голословно, а доведіть!!! Ви ж не баба базарна, а політик... звинувачуєте, доводьте!!!! Це те саме, що я почну розповідати, що у Боровика донька повія, знаючи, що у нього два сини!!!! Не збирайте плітки!!! Говорите про махінації на вікнах доведіть документально...!!!!

  • admin 02.12.2014 at 09:49

   Олексію: — Ви особисто довіряєте, а сотні людей, які побачили відео Гаврилюка, не довіряють. Взагалі, довіра, чи не довіра в таких справах не аргумент. А в цій тим більше, бо інформацію Гаврилюка ніхто не спростував. По великому рахунку, акт нам не потрібен, більше всього він потрібен самому Нередько. А в Акті щось таки напевно є. Нас здивувала непритаманна Вам злість, яку Ва не змогли приховати, пишучи цей коментар. До-речі, ми дуже здивовані тим, що Ви, як депутат, не знаєте, що правоохоронними органами встановлені масштабні, на сотні тисяч гривень, приписки робіт по встановленню пластикових вікон фірмою «Валентина ЛТД». Краще Вам про це можуть розповісти колишні Ваші підлеглі — депутат Горулько, начальник відділу освіти Гаркавенко, колишній начальник відділу культури Пустовойт. Отже, можна допустити, що Ваша довіра до тих чи інших осіб, базується на Вашій слабкій поінформованості. Викликає подив також те, що Ви висловлюєте своє «невдоволення» насамперед на нашу адресу, а не на першоджерело інформації Гаврилюка.

 6. олег 01.12.2014 at 23:27

  Палыч, а шо Вы с тем актом делать будете? Читаю Ваш праведный гнев по поводу то, что акт прячут и все смеюсь — на фига Вам акт? Вы извините за сравнение, но по этому поводу есть пословицы и басни — типа на фига баян, очки и прочее. Не, ну если он Вам так действительно нужен, я могу его лично для Вас достать, но пока не понимаю на фига он Вам, куда Вы его всунете и шо с ним будете делать? Ну на форуме повесите, порадуетесь, и шо?

 7. admin 02.12.2014 at 09:51

  Олегу: — читайте нашу відповідь Олексію.

 8. Капелан 02.12.2014 at 21:37

  Олексію, дякую за підтримку, якраз ти знаєш більше чим Боровик. Мене вже дістали безпідставні звинувачення, всі мої родичі та друзі, які читають цю отраву, мене просять щоб я пояснив тій людині, яка довела цей стадіон до того стану, в якому я його прийняв.

  Боровик, по перше: вікна ставили до мого депутатства, задовго до мого керівництва даним комплексом, і ви це знаєте

  по друге: кому як не вам, знати що через стадіон гроші не проходять і моя участі в ремонті зведена до нуля.

  по третє: Законність робіт за вашими кляузами перевіряла прокуратура, депутатська комісія на чолі з Грушкою В.М. ( за що я йому вдячний), до останнього цвяха перевіряла ревізійна комісія і на чолі з інспектором КРУ Лєпінським, та під пристальним оком вашої персони. Після всього цього ви думаєте, якщо там була хоть найменша моя провина, я б залишився на свободі, коли правив режим януковича?(до речі прихильником якого ви досі є). Ви мене вже дістали. Якщо вам щось не зрозуміло пишіть листи своєму патрону, він же їх чомусь не оприлюднює. КРУ провели за моєю особистою ініціативою. Пишу вам щоб ви зрозуміли, я не ви, і не треба всіх рівняти по собі. Відповідати вам не буду, якщо є претензії ви знаєте куди звертатися, або куди іти.

 9. admin 02.12.2014 at 22:42

  Капелану: — по-перше, ми не звинувачували Нередька в махінаціях з пластиковими вікнами. По-друге, недовіру до нього висловлюють сотні людей, які бачили відео Гаврилюка. Наша пропозиція полягає лише в тому, щоб був оприлюднений акт виконаних робіт, і це зніме всі питання. В чому проблема?

  У нас викликає великий подив, шо і ви, як і Олексій, чомусь не хочете бачити, що недостовірну, на вашу думку, інформацію виклав Гаврилюк. Щодо підтримки Януковича — не повторюйте дурниць вслід за Гаврилюком. Той дійсно клявся публічно підтримати Януковича, бо йому «сам бог велел». Але це його особиста справа. А ви підтримували Іващенка, і це також ваша особиста справа.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.