Непрофесійність чи умисел? Потрібне підкреслити ...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Як ми і обіцяли, сьогодні подаємо документи, які свідчать про фальшування службових документів у Васильківському райвідділі міліції. Разом з тим, ми ще раз переконалися в тому, що громадськість міста добре проінформована про діяльність Куця та його підлеглих. Багато хто з відвідувачів нашого сайту схилявся до думки, що фальшування документів у міліції відбувалося, найвірогідніше, на користь оточення Іващенка. Як бачимо, вони не помилилися.

Витяг із постанови Васильківської міжрайпрокуратури від 04.05.2011 р.

31.01.11 до Васильківського МВ ГУ МВС України в Київські області надійшла постанова суду по справі № 4-8/2011 від-19.01.11 про скасування постанови про відмову в порушенні кримінальної справи … щодо законності дій службових осіб редакції газети «Вечірній Васильків» для проведення додаткової перевірки.

08.02.11 оперуповноваженим СДСБЕЗ Васильківського МВ ГУ МВС України в Київській області Голодним В.І., на підставі п. 2 ст. 6 КПК України, прийнято рішення про відмову в порушенні кримінальної справі у зв'язку з відсутністю складу злочину, передбаченого ст. 190 КК України.

Вказана постанова про відмову в порушенні кримінальної справи є незаконною та необґрунтованою, такою, що винесена передчасно в порушення вимог ст. 22 КПК України.

Перевірка за вказаним фактом проведена без повного, всебічного, об'єктивного дослідження всіх обставин справи, необхідно виконати вказівки викладені в описовій частині постанови суду від 03.11.10 а саме: не перевірені в повному обсязі обставини, викладені в зверненні заявника, а саме: про порушення суб'єктами друкованих ЗМІ/засновниками та видавцями/ вимог чинного законодавства про пресу при здійсненні друкування газети «Вечірній Васильків», не з'ясовано осіб-засновників друкованого ЗМІ та не з'ясовано наявність у них свідоцтва про державну реєстрацію чи перереєстрацію друкованого ЗМІ та чи співпадають їх реєстраційні номери з номерами, що друкуються у вхідних даних газети «Вечірній Васильків», не з'ясовано прізвища службових осіб — керівників приватних підприємств — видавців, які здійснювали і здійснюють випуск друкованого ЗМІ та не перевірено наявність у них угод про передачу прав на випуск газети: не з'ясовані адреси видавця та редакції і чому ці відомості відсутні у вхідних даних газети, не з'ясовані фактичні адреси місцезнаходження приватних підприємств «PIA «Вечірній Васильків»» та «PIA «Легіон», виконати інші дії, необхідність в яких виникне під час перевірки.

За таких обставин, постанова про відмову в порушенні кримінальної справи від 08.02.11 підлягає скасуванню.

На підставі викладеного, керуючись пп. 1, 2 ст. 227 KПK України ПОСТАНОВИВ: Постанову оперуповноваженого СДСБЕЗ Васильківського MBГУ МВС України в Київській області Голодного В.І, про відмову в порушенні кримінальної справи від 08.02.11 скасувати як незаконну. Матеріали перевірки направити начальнику Васильківського MB ГУ МВС України в Київській області для організації додаткової перевірки.

Витяг із постанови Васильківського міськрайонного суду від 20.06.2011 р.

В судовому засіданні (скаржник) вимоги скарги підтримав, додавши, після останнього скасування додаткова перевірка по фактам, викладеним у його заявах, фактично не проводилась, про що свідчить майже однаковий текст постанов про відмову в порушенні кримінальної справи та надані пояснення Крикунова О.В. нібито від 10.05.2011 р., хоча сам о/у СДСБЕЗ Васильківського MB. ГУ МВС України в Київській області В.І. Голодний отримав дані матеріали перевірки 11.05.2011 р., а Крикуновим О.В. пояснення датовані 08.02.2010 р.

Прокурор вважає, що оскаржувана постанова підлягає скасуванню через невиконання під час перевірки вимог Васильківської міжрайпрокуратури від 04.05.2011 р.

Суд заслухавши скаржника, думку прокурора, вивчивши матеріали скарги та перевірки 674/1 від 10.05.2011 р., вважає, що скарга підлягає задоволенню з зазначених скаржником підстав. Крім того, як вбачається з матеріалів перевірки о/у СДСБЕЗ Васильківського MB ГУ МВС України в Київській області В.І. Голодним після скасування судом його ж постанови по заявах про злочини надані скаржником, про відмову в порушенні кримінальної справи від 23.06.2010 року, не виконано усіх дій на виконання постанов суду від 03.11.2010 року та 19.01.2011 р. та Васильківської міжрайпрокуратури від 04.05.2011 р. Про неякісне проведення перевірки свідчить також факт відсутності дати в оскаржуваній постанові, протиріччя в датах відібрання пояснення у Крикунова О.В. ( а.79 матеріалів перевірки).

Таким чином, органом дізнання Васильківського MB ГУ МВС України в Київській області В.І. Голодним не виконанні вимоги ст.ст. 94, 97, 98, 99 KHK України, а тому оскаржувана скаржником постанова від травня 2011 року підлягає скасуванню.

Керуючись ст. ст. 236 — 236 2 КПК України, суд, —

ПОСТАНОВИВ

 — Скасувати постанову о/у СДСБЕЗ Васильківського МВ ГУ МВС України в Київській області В.І. Голодного від травня 2011 року про відмову в порушенні кримінальної справи за ст... 190 КК України відносно службових осіб редакції газети «Вечірній Васильків».

— Матеріали за скаргою (скаржника) направити начальнику Васильківського МВ ГУ МВС України в Київській області для додаткової перевірки.

Непрофесійність чи умисел? Потрібне підкреслити ...: 2 комментария

  1. ЖОРА 07.07.2011 at 13:10

    (модерація) КУЦЬ ОТРАБАТЫВАЕТ КВАРТИРКУ КОТОРУЮ С БАРСКОГО ПЛЕЧА ПОЛУЧИЛ ОТ ИВАЩЕНКА!!!!

  2. Папа 10.07.2011 at 19:37

    А що у Василькові хіба є міліція???

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.