«Непродажний» Коля і «продажна» більшість...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Останніми днями депутат міськради Микола Неділько проводить розшукову діяльність, направлену на встановлення місця роботи більшості місцевих депутатів.

Як відомо, нещодавно на брифінгу нардепа Кривенка, він повідомив, що « ... Депутати Васильківської міської ради, більшість, працевлаштовані в апараті міської ради, виконавчому комітеті, комунальних підпримствах...»

Кажуть, що вчора, чи позавчора, Коля розіслав листи з відповідним запитом у названі структури.

Також нам повідомили, що у разі відмови у наданні такої інформації, Коля, начебто, має опитати депутатів міськради про місце їх роботи на найближчій сесії міськради...

«Непродажний» Коля і «продажна» більшість...: 8 комментариев

 1. Дуся 21.03.2018 at 15:24

  Жінку свою хай допитає де вона "працює "!

 2. Олег Шторм 21.03.2018 at 22:58

  На днях, цілком випадково, один знайомий депутат міської ради під час розмови за чашкою кави показав мені переписку в групі колег-депутатів. Є така у Вайбері. Сказати, що я був у шоці, це нічого не сказати. Бідний, нещасний та убогий народ Василькова. Хто вами керує... Одна особа, з явними ознаками алкогольної та наркотичної залежності, неодноразово висловлювала думку про те, що вона дуже хоче та може стати міським головою!?! Це не просто несіницниця, це діагноз і там терміново потрібен лікар-психіатор. Інший депутат з величезними амбіціями, здається адвокат за фахом, весь час хотів пересажати чинного мера та своїх колег до в'язниці. «Корупція — відкати — занесли — в долі — в темі — суд — посадимо» і так далі... Просто мафія якась ... Я вважав, що депутати обговорюють житлово-комунальне господарство, тарифи, благоустрий і т.ін. А у них постійно якісь розборки, звинувачення, образи, погрози ... Жах...Що пишуть інші? Так вони і писать грамотно не можуть. Один депутат з великим досвідом та не меньш великим животом, роблячи у кожному реченні по п'ять помилок, розмірковує про справедливість і закон. Жодного нормального, дійсно корисного зауваження чи тверезої думки. Шкода Василькова та його людей...

 3. Юра 22.03.2018 at 09:50

  Це ви про осіб з потєшної опозиції написали?

 4. Олег Шторм 23.03.2018 at 00:09

  Я не дуже знаю, хто там з потєшної опозиці, а хто справжній опозіціонер. Мене, як мешканця міста цікавіть, щоб у руля стояли по крайній мірі компетентні, освідчені та інтелегентні люди. А судячи по «перлам» з переписки депутатів, які мені доводилось побачити, можу констатувати: у наших т.зв. обранців дуже низький рівень освіти, занадто високі амбіції та абсолютне небажання щось замінити на краще.

 5. Васильківець 23.03.2018 at 12:51

  Якщо враховувати, що склад цієї ради найкращий за останні років 12, то можна лише поспівчувати місту з тисячолітньою історією в тому плані, хто зазвичай в ньому рветься до влади, а це червоні директори — злодії, невігласи, рагулі, бариги, клінічні ідіоти, продажні адвокати-аферисти, криміналітет і невеличка кількість нормальних, розумних і порядних людей. Тому в майбутньому вбачаю, що основний бій нормальним васильківцям доведеться дати саме цим вищезгаданим інфернальним істотам, які розвалили і розікрали наше славне місто. Людьми їх не називаю, бо язик не повертається.

  • Представник громади 24.03.2018 at 12:10

   Я, вибачте, і слів таких не знаю: «інфернальні істоти». В чому тоді «феномен» Васильківської ради? Чому наші люди, їдучи на вибори і знаючи про те, що у списках черговий раз присутні прізвища рагулів, бариг та клінічних ідіотів, знов таки обирають їх — сашуликів, мазеп, недільок і так далі. Що це? Повага чи боязнь? Сподівання чи повна безнадія? Зможете відповісти?

   • Патріот 25.03.2018 at 19:39

    Це не здатність виборця вникнути та поцікавитись персонами, які йдуть в списках місцевої партії. Виборець знає лідера на рівні ВР, за нього й голосує.

 6. Юра 23.03.2018 at 22:24

  Проблема варварства і рагулізма в нашому місті та й по по території всієї країни дуже актуальна. 25 років викорчовували клятий совок з його промисловістю та інститутами так звані патріоти під кураторством спецслужб західних партнерів. От в мене є таке питання: чи багато наших казнокрадів-офшорників, які всі перебувають на обліку у західних спецслужб було викрито і засуджено? Паша лазаренко не рахується — бо то було крупне політзамовлення. Вся ця мерзота взращувалась ними, щоб грабувати нашу країну чужими руками, тобто руками наших нуворишів, які потім поскирдують своє « сало» в так званих офшорах. Так от хто мріє про націоналізацію, можете мріяти до тих пір , поки банкірсько-ростовщичеський синдикат через транснаціональні корпорації не повідбирає награбоване у наших казнокрадів, тоді буде — добросовісний набувач, в якого будуть кращі адвокати і сікаріо, які гарно обучені, як боротися з туземними представниками колоній, бажаючими повернути вкрадене своєму народу. Так що думайте головою шановні, а не шлунком та сракою. «Глупо стыдиться бедности, нужно стыдиться глупости.»

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.