Неприємний душок...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Від того, що відбувається сьогодні навколо земельних ділянок Шекери йде неприємний душок — щось на кшталт «сєроводорода»...

Неприємний душок...: 9 комментариев

 1. ГРИША 03.10.2017 at 21:57

  Вся нудота та вонь пішла від Нередька та його давньої подруги марашки. Якби вони не заподіяли цю аферу з земельними ділянками Шекери О. та не запевнили депутатів, що мама Льоши відмовилася від оформлення ділянок, не втрутився нардеп Мосійчук І.В., не йшов би запах сіроводороду. А тепер все місто смердить укроповцем Нередьком та ....... Який йшов таку й знайшов...

 2. Асенизатор 04.10.2017 at 15:57

  Запашок идет в основном от старых пе...нов, которые за бабки наезжают на людей.

 3. Маргарита 04.10.2017 at 16:29

  Асенизатор, твоя работа вычищать канализацию а ты что делаешь?? Еще больше засоряешь???

 4. Нередько С. 04.10.2017 at 17:27

  Я хотів допомогти бідній Наташі, анже в неї дві доньки . А ті ділянки, що виділили Шекері О. все рівно не можна продати. Ми з двох зробили одну, яку Наташа зможе продати та покращити матеріальне становище своїх дітей. Адже вона плідно працювала зі мною на стадіоні. Ми за 300 тисяч гривень відремонтували його і не взяли з того ні копійочки. Я ж повинен хоть як небуть компенсувата її працю на стадіоні. В мене працює охоронцем Пухляк Володимир якого ми вмовили оформити на свою дружину ще одну ділянку для Наташи. Якщо ви запитаєте навіщо їй ще одна, та навіщо оформити на Пухляк??? Я чесно признаюсь : на Марину Мурашко оформили цю, що в Шекери забрали, рішенням 21 сесії 03 лютого 2017 року, а на другу доньку хотіли оформити ділянку по вул.В.Середи 13/6 та подали документи на зятя Максимлюка Саню. Але депутати підняли вонь, що обом дочкам це занадто, не всі правда, але є такі як Бурсова правдолюб...Тоді я, як досвідчений депутат минулого скликання підсказав, що є людина, яка в мене працює і не зможе відмовити. От ми і замутили з Наташою...ніхто не думав,що влізе Мосійчук і все зруйнує. Я вже і до нього звертався, винагороду пропонував, категорично відмовився і наказав повернути Шекерину ділянку. Мурашки вже і на Сашу Іващенка виходили(він кум однієї із дочок Наташи) нічого не можемо вдіяти, всі відмовляються допомогти, кажуть, що ми з Наташою безбожники, гріха не боїмося. А ми ох як боїмося, але не знаємо як далі виплутатися? Порадьте нам як далі бути???

 5. Капелан 04.10.2017 at 21:00

  Бажаю всім доброго вечора. Мені дуже приємно, що моя постать не дає де кому спокійно жити. Дякую, що згадали мене, бо за 2 роки, встиг відвикнути та відпочити від постійної уваги до моєї персони з боку окремих «особистостей».

  Адмін, Ви все правильно робите, що не «баните» цей показовий васильківський «політикум», мабуть в моєму тихому домашньому житті в найкоротший час будуть якісь зміни. Мені дуже лестить те, що люди витрачають свій вільний час на обливання мене брудом. Але те що підписуються моїм прізвищем, мене дуже засмучує, мабуть не вистачає духу підписати свій ганебний пасквіль своїм ім’ям.

  Але брехня, злість, підлість та страх — це доля слабкого люду.

  рекомендую прочитати www.facebook.com/permalin...=100007077798113

  Нажаль, більше додати не має чого.

  Дякую друзям, знайомим, родичам, недругам що пам’ятаєте. Всім здоров’я, словами класика «борітеся- поборете».

  P.S. Мені дуже прикро що ситуацію з Олексієм та його сім’єю де які політики використовують з таким брудом. Але, в цьому є один плюс, тепер всі знають, що треба допомогти з приватизацією землі для родини Шекери, і це питання, я впевнений, в найкоротший термін вирішиться на їхню користь. Все що від мене залежить, я обов’язково зроблю.

  З повагою Сергій Нередько

 6. Поліна 04.10.2017 at 21:42

  По викопіровці і дурному ясно, що залізли на чуже. Жадність фраєрів завжди губила і зараз не виключення. Якби мирно питання вирішили, Мосійчук би не вмішувався. Отримала б не 10, а 7 соток і ніхто б ні сном ні духом не знав про цю дику історію. Але...

 7. Виборець 04.10.2017 at 22:17

  Ти вже допоміг...довів матір до серцевого нападу своїм візитом та брехнею. Візьми відео в працівників змі та послухай, що про це розповіла мама Олексія, яка ніколи в житті не брехала а ти зі своєю хвойдою зробили з усіх брехунами.......... Це Мосійчук використовує тебе з брудом??Чи які політики?? Ти так нічого і не зрозумів і не вибачився перед мамою.

 8. Петро Петрович 05.10.2017 at 09:21

  Нередько, в тебе синдром нарциса. Хто тебе б згадав якби не твій гавняний вчинок.? Яка ПОСТАТЬ? Яка « постійна увага до твоєї персони» два роки ?? Ти що зовсім тютю? Згадували коли на стадіоні гроші відмивав при Іващенку бюджетні та зараз ділянки Шекерині поцупив. Може Свічинський не знає такі подробиці твоєї біографії то хай поцікавиться перед тим як ФБ засорять.

 9. Сусідка 06.10.2017 at 21:26

  Капелану -Нередьку. Слава Богу, що є люди , які не можуть спокійно жити та спати , коли таке витворяють наші депутати, як павуки в банці, здатні відібрати одне в одного шмат землі. Уявляю щоб сталося якби всі, як ти кажеш, спокійно жили і спали, спостерігаючи на це уйо...е. У моїх батьків теж не оформлена земля біля будинку, так ти завтра теж прийдеш до них , тикнеш пальцем землеупоряднику і забереш бо тобі все з рук зійде??? Продавай краще сільодку на базарі, в тебе це краще виходить.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.