Непоодинокий випадок?..(оновлено 03.06.)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

03.06.  З рішення Васильківського міськрайонного суду: — «...Скварчинська Віра Денисівна є власником земельної ділянки площею о,0609 га. для ведення особистого селянського господарства та площею 0,100 га. для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, що розташовані на вул. Польова 6-б на підставі рішення Васильківської міської ради №09.01 від 06.04.2007 року.

...Як вбачається із договорів купівлі-продажу від 02.02.2008 року, Скварчинська В.Д. продала свої земельні ділянки площею 0,100 га. та 0,0609 га., що розташовані на вул. Польова 6-б в м. Васильків Слончак Н.В...» (слідкуйте за темою, продовження буде)

30.05.  Вчора на засіданні депутатської комісії депутат Бурсова повідомила, що родичі Слончака придбали земельну ділянку по вул.Комарова за схемою, яка описана нижче. 

29.05.   За нашою інформацією, оформлення землі на «підставну» особу, а потім «перепродаж» її справжньому хазяїну, як це було з ділянкою на території парку біля р. Стугна, в 2006 -2012 р.р. мало непоодинокий характер.

Можливо, вже найближчим часом васильківській громадськості стане відома ще одна історія з цього серіалу...

 

Непоодинокий випадок?..(оновлено 03.06.): 8 комментариев

 1. Думка 03.06.2017 at 23:33

  Сумно за громаду.

  Як корінний мешканець вражений тим, як у місті існують, описані автором вище, схеми-оборутки з земельними ділянками. І це непооденокі випадки. Виявляється в цьому замішана ціла заможня родина, членом якої є місцевий депутат.

  Чому раз по раз обираємо депутатів, які плодять міщанські погляди. Таким особистостям властива обмеженість життєвих поглядів вузькоособистим інтересам...для задоволення власних споживчих потреб та забаганок. Що їм до потреб громади, її комунального майна та розбудови міста? Хіба їх турбує створення парків відпочинку у місті, спортивних майданчиків для молоді? Їх турбує лише своя кишеня. А щодо комунального майна, яким володіє громада, його зереження, примножування, а не розбазарювання, то де той вартовий депутат? Хто прийшов та підло вкрав, створивши схеми оборуток з землею? А вкрав, бо ми дурні, обираючи такого депутата, обкрадаємо себе, як громаду. Такі депутати прикриваючись лідерськими гаслами своїх партій, безсоромно прикриваючись вишиванками, як панцирями, крадуть у люду землю. Громада надала їм можливість вибору шляху для збагачення своїх родин, то будьте ласкаві, сумлінно попрацюйте на неї, а не крадіть!

 2. Ігор Денисенко 04.06.2017 at 23:10

  Цікаво, поділіться своїм бо дуже цікаво, чи зараз, з сьогодні на завтра, ви будете віддавати свій голос виборця БЮТу, її висуванцям в їх списку кандидатів, почесним керівником Васильківської міської організації п/п «Батьківщина» якої є О. Слончак і його дружка С.Сергієнко?

 3. Анатолій 05.06.2017 at 10:40

  Щось дуже Швидко зкурвився Сірожа в земельній комісії. І можливо через те, що став курвою, йому так важко сприймати правдиву критику на сою адресу. То хто курва Сірожа?

 4. Думка 05.06.2017 at 13:01

  Скажу одне, що історія місцевого БЮТу має ганебне відлуння. Постійні сварки серед керівництва, велика афера з так званими «окулярами» від К.Бондарьова, та використання персональних даних людей для переводу т.з. добровільних внесків на підтримку партії, розслідуване рухом «ЧЕСНО», схеми з землею. Місцеві мешканці пам'ятають як отримували відповідь від О.Слончака, що землі в місті не має...А виходить так, як депутат, то й земля є. Зрозуміло, що не вся частина БЮТу корумпована, є там люди і за покликом. Але місцеву БЮТ, завдяки її деяким «яскравим особистостям» не хотілося б бачити як представників від народу...

 5. Голос 06.06.2017 at 07:31

  Не від великого розуму місцеві уБЮТкі, в обличчі Шульца , не розуміют, що треба вчасно зупинитись, маючи сумнівне минуле та запакувавшись по самі небалуйся за минулі скликання! Описані вище схеми лише вершина айсберга.

 6. Василь 06.06.2017 at 11:44

  Для Думки: Невеличка неточність. Люди отримували відповідь, що йде інвентаризація земель міста, тому, поки вона йде, відведення землі неможливе. Така відповідь була для тих, хто хотів отримати землю у приватну власність безоплатно, як «книжка пише». Саме для таких громадян і була розроблена така писулічка — аргумент і посил у відомому напрямку. І звичайно для тих, хто погоджувався позолотити ручку, таких перепон не створювали і тишком-нишком в додатках до рішень протягували цілі списки земельних ділянок без детальних планів, ПДП, не у відповідності до діючого на той момент генплану та й взагалі без відома багатьох депутатів, від яких приховували існування додатків до рішень. Чого тільки варті дерибани стадіонів, парків та змієвих валів. Ось такі в нас люди. Недарма нефіційний герб Василькова — свиня в кожаній курточці. І ми з такими представниками громади ще хочемо, щоб нас поважав цивілізований світ. Мені здається, що для європейців ми(мається на увазі більшість) — варвари, дикуни і оті свині в кожаних куртках з дуже роботящими на свою кишеню руками.

 7. Анастасія Петрівна 06.06.2017 at 23:27

  Риба гниє з голови Фракції. Якщо голови фракцій гниють та заражають своєю гниллю своїх однопартійців, тоді весь весь наш депутатський корпус потрібно лікувати від гнилі. А може бути, що не всі втратили людяність та гуртом зможуть повернути довіру людей до васильківської РАДИ. Щоб не трапилось так , як з Слончаком, пройшов час і люди згадали про всі його «темні ділянки»...А йому та його дітям та онукам жити в нашому місті. Думаю, що не солодко йому зараз живеться, коли всі мешканці "плюють "в його бік. Тому варто задуматися іншим депутатам чи варто паплюжити своє прізвище та родину ради якихось десять або двадцять соток землі, адже на ТОЙ СВІТ ще ніхто нічого не забрав, а ПАМЯТЬ у людей є, була і буде!

 8. тим 07.06.2017 at 08:09

  головне, що будинок біля Змієвих Валів — це не відволікання від Сашулика, а навпаки як плюнути в очі громаді міста. Невже Юля, як страус, сховала голову в пісок -"ничего не вижу, ничего не слышу". Своїх бютівців захищає, як рідну доньку. Юльці — ГАНЬБА!!!!! Цікаво, яку відповідь вона надала депутату Брукві М.Д.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.