Неочікуваний результат?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

На нашу думку, будь-яка спроба позбавити Оксану Перінську повноважень секретаря Васильківської міської ради може мати наслідком зовсім неочікувані результати.

Зважаючи на вже існуючий резонанс цієї справи, який невпинно зростає завдяки земельному скандалу, фігурантом якого є один з противників (як багато хто вважає) Перінської, утворення в міській раді контрольної комісії в складі аж 11 депутатів, яка буде розслідувати цей скандал, активну викривальну діяльність депутата міськради Марини Брукви щодо ймовірних ініціаторів відсторонення Перінської від посади та дещо інше, можна з високим ступенем ймовірності стверджувати, що зазначена спроба зазнає провалу, а її організатори і натхненники отримають результат, на який зовсім не очікували...

Неочікуваний результат?.: 5 комментариев

 1. тим 22.05.2017 at 16:09

  вважаю, що Кривша Я. хоче бути головою земельної комісії, бо в регламентній все під контролем іншого депутата — члена комісії. Проти О.П. він ніколи не виступав. А найкращим головою партії «Батьківщина» із всіх депутатів заслоговує бути Бруква М.Д. або Бурсова Л.П. Тоді б в раді була половина депутатів-"бютівців". Вони б і «почистили» партійні списки по родичах та підлеглих Слончака та Лущик. Сєргієнко С.О. може балотуватись тільки на посаду мера на наступні вибори — для того щоб програти, якщо АТОвці не виключать його раніше. А тепер побачим: хто перший зважиться на підкуп депутатів?

 2. Аннушка 22.05.2017 at 17:27

  Це дійсно правильно,що результат буде неочікуваний,слідом за Перінською піде і Майстер, відчувається що Володимир Іванович вже на місці,ато розпоясався дехто !!

 3. Соціальний працівник 22.05.2017 at 21:20

  Цікаво з цього питання знать позицію В.І. Сабадаша. Хто дав команду псам гавкати та воювати з жінками? Чи це Слончак вирішив містом покерувати самостійно?

 4. Учасник АТО 22.05.2017 at 21:41

  Як учасник бойових дій, проживаючий та зареєстрований в місті Василькові, дивлячись на цей земельний бардак, який очолюють місцеві вищезгадані ділки та бездіяльність мера з даного приводу, офіційно заявляю, що я з початку АТО захищав батьківщину на сході від зовнішнього ворога. Повірте, захистити рідне місто від кількох дерибанщикив буде набагато простіше.

 5. адвокат 23.05.2017 at 08:10

  Сморід іде від .опоблоку. Вони своїми брудними руками нічого не роблять. Нашушукали за чаркою цьому ...умку з бюту,що він ВСЕмогущий та ВСЕзнающий, а він дурко і повірив.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.