Неадеквати місцеві і немісцеві...Або балаболи — балаболи...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

16.01.2019.  Вже більше місяця потому у Василькові було громогласно заявлено про подання до Верховної Ради України надзвичайно авторитетними нардепами Кривенком і Кишкарьом проекту постанови про дострокові вибори місцевої влади. Сьогодні «торжєствєнно проголосівшій» цю інформацію  Микола Неділько сором"язливо замовчує цю тему, бо наразі вона виглядає настільки «нєсуразною», що нагадувати про неї — собі дорожче... Ми ж, в свою чергу, періодично будемо повідомляти відвідувачів нашого сайту про перебіг подій навколо долі цього подання названих нами вище авторитетних нардепів...

05.12.1918.   Як повідомив лакей Слончака, Мазепи та ще декого Микола Неділько, народні депутати від НРУ Кривенко і Кишкар нещодавно внесли на розгляд Верховної Ради України проект постанови про, фактично, дострокове припинення повноважень нинішньої міської ради і діючого міського голови Володимира Сабадаша.

В пояснювальній записці до цього проекту нардепи посилаються на інформацію прислужника людей, які сьогодні втратили можливість наживатися за рахунок територіальної громади, і до чого вони звикли за період з 2006 р. до 2012 р.

Вже на перший погляд видно, що інформація, що міститься в пояснювальній записці Кривенка і Кишкаря, недостовірна, перекручена і, здебільшого, позбавлена здорового глузду.

Дивуватися Недільку у Василькові перестали вже давно. Одним словом — неадекват.

Вражає інше. Кривенко і Кишкар,  народні депутати від колись славної партії справжнього патріота України В"ячеслава Чорновола, сьогодні опустилися до рівня виконавців замовлення «олігархів» рівня провінційного містечка. Ганьба...

 

 

Неадеквати місцеві і немісцеві...Або балаболи — балаболи...: 8 комментариев

 1. Назар 05.12.2018 at 21:38

  Чому б і ні? Вибори голови вкотре підтвердять, що альтернативи Сабадашу наразі немає і найближчим часом не буде. А от міська рада змінилася б у кращий бік – не було б у ній горе-депутатів, які нічим, крім власної пихатості на тлі хирлявої лексики, не запам’яталися з 2015 року. Чи на часі дострокові вибори? Ні, але чого не зробиш, щоб «провінційні олігархи» і їх шістки стулили свої брехливі пельки, підібгавши куці хвости.

 2. Антивирус 06.12.2018 at 18:14

  Правильно. почему бы и нет?Выборы и покажут есть ли альтернатива...Уверен .Палыч. вы будете неприятно удивлены как жители скажут кое кому «гоу хоу» на Киев

 3. admin 06.12.2018 at 20:26

  Антивирусу — неважко порахувати, що в такому випадку «позачергові» вибори відбудуться в день проведення «чергових». Ось така дурня виходить. Далі пояснювати?.. Через деякий час я повідомлю, чим, на мою, думку, викликане «дивне», юридично безграмотне «подання» Кривенка і Кишкара...

 4. Громада 06.12.2018 at 21:44

  Мер міста Василькова Володимир Сабадаш оправдав вибір більшості виборціа міста!

  Багато добрих справ мер міста, секретар ради та значна кількість депутатів роблять для міста та громади. Велика подяка від значної кількості виборців за їх плідну працю, завдяки якій місто ожило, почало змінюватися на краще. А «шаленна» опозиція в обличчі відомих осіб від яких здихався район та яскраві місцеві білборди на мусорних баках з пиками деяких горе депутатів приводять в «жах» васильківців від їх непрофесійності та жадібності. Ганьба їм.

 5. Васильківець 06.12.2018 at 22:40

  Альтернатива є. Це Попович В.Ф. НЕДІЛЬКО вже веде з ним перемовини. Попович буде мером, а Микола буде секретарем ради. Інші посади покищо вільні.

 6. admin 06.12.2018 at 22:44

  Васильківцю — давайте разом привітаємо майбутніх переможців з майбутньою перемогою...

 7. Володимир 06.12.2018 at 23:41

  А мені здається , що Недільку не варто лізти в політику, нехай краще працює уристом чи аблокатом, буде чим набивати друге підборіддя, яким він так любить хизуватися в своїх щоденних селфачах, ще півроку-рік і наїсть собі воло, як у Мазепи.

 8. Громада 07.12.2018 at 16:57

  В.Ф. Попович зрозуміє що потрібно давати дорогу молодим управлінцям та бути радником за бажанням як О. Омельченко у Кличка. Да й корона на голові заважає. Часи вже не ті да й громада більше вимог висуває.

  Васильківцям муляє спотворений центр міста підприємцями парку Венеція, з барського плеча віддані приватному бізнесу очисні споруди, да й друзів з сміттєвих білбордів з розвішеними пиками місцевих депутатів вистачає, які за копійки отримали у свож володіння громадську власність та землю у безстрокове використання.

  Мабуть Валерій Федорович розуміє що він буде прикриттям для зацікавлених осіб.

  Час потребує нового креативного молодого покоління. Молоді — дорогу!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.