Незвичайна подяка...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Це Марта, щира, завжди усміхнена дівчинка. Завдяки своїй креативній та вольовій мамі Марина Иващенко (Marina Ivaschenko), дівчинка веде активний спосіб життя. Дівчата не нудьгують ні дня — поїздки, тренінги, заняття, майстер класи та інше.Стільки подій відбувається в їхньому житті, що не встигаєш відслідковувати їх сторінку у Facebook) Марта виховується У Васильківському центрі реабілітації дітей-інвалідів «Здоров»я", який був створений два роки тому за сприяння Васильківського міського голови Володимир Сабадаш.

В цьому центрі з такими дітками, як Марта, працюють спеціалісти різного профілю, які надають кваліфіковану допомогу та навчають пристосовуватись до самостійного життя.

За два роки існування центру, Володимир Сабадаш своєю підтримкою, увагою, чуйністю до цих особливих дітей, став для них справжнім янголом-охоронцем. Не стояв осторонь жодної проблеми, все що треба для якісної реабілітації, навчання та оздоровлення дітей вирішувалось негайно та беззаперечно. Адже для розвитку цих дітей потрібно багато зусиль та матеріального забезпечення.

Станом на сьогодні, Марта та вихованці центру підтримують свого міського голову такими не звичайними надписами на асфальті.

І ні що не може бути красномовнішим та найщирішим, аніж дитячий малюнок, дитяча посмішка та їх слова.

https://www.facebook.com/groups/256980891381479/permalink/700183113727919/

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.