Не знали, чи настільки нерозумні...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Міська виборча комісія під головуванням Людмили Лещенко прийняла рішення про визнання Сабова таким, що відмовився від посади міського голови, посилаючись при цьому на те, що судом установлено порушення Васильківською МВК  вимог статті 80 Закону, оскільки на момент звернення до вказаної комісії із заявою про його реєстрацію Васильківським міським головою він вважався фізичною особою — підприємцем у зв"язку з відсутністю в Єдиному державному реєстрі юридичних та фізичних осіб — підприємців запису про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності Сабова.

 

Виходячи з цього, комісія прийняла постанову Про призначення повторних виборів Васильківського міського голови.

 

Ми вже писали, чому ці два документи нікчемні з правової точки зору. (див. «На поводку у Поповича» від 25.09.). Крім того, час, відведений Законом, для прийняття подібних документів, давно вичерпався.

 

Але ще більшим проколом  Замовників  та Поповича з Лещенко є те, що після скасування судом 17.06. ц.р.рішення МВК про реєстрацію Сабова, комісія повторно прийняла рішення зареєструвати Сабова міським головою. Це рішення ніким не оскаржено і судом не скасовано!

 

Таким чином, говорити про якусь законність дій комісії під керівництвом Лещенко та під диктовку Поповича, немає ніяких підстав.

 

Проте головним питанням тут є: — а для чого вся ця «возня»? Що Попович піклується про інтереси громади? Так він же багато років спокійно спостерігав, як у місті грабують землю і комунальне майно громади, в т.ч і у військовому містечку, де він проживає.

 

То може справа в тому, що сьогодні Валерій Федорович в одному ряду з тими, хто і надалі хоче користуватись майном громади на свій розсуд, або хоче приховати правду про пограбування міста, що певним особам не вдається завдяки непоступливості Сабова?

 

Як би там не було, сьогодні Попович виступає у непригляній ролі знаряддя для досягнення інтересів людей, які за довгий час звикли користуватися ресурсами громади на свій розсуд.

 

 

 

 

Не знали, чи настільки нерозумні...: 1 комментарий

  1. Евгений 26.09.2014 at 15:54

    Все очень просто. Валерий и Людмила считают Крикунова божком.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.