Не за адресою, або із хворої голови на здорову...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Ми вже писали про те, що оточення Іващенка, очевидно, за згодою останнього організовує інформаційну атаку на Васильківську міжрайпрокуратуру і, особливо, на новопризначеного прокурора Д. Потоцького. Як ми зазначали, причиною такої поведінки цих людей, на нашу думку, є відкриття декількох кримінальних справ щодо можливих зловживань місцевих високо посадовців у сфері земельних відносин та у використанні бюджетних коштів.

Не маючи конкретних фактів для звинувачення Д. Потоцького у якихось незаконних діях, найближче оточення Іващенка із числа осіб, які мали серйозні проблеми з законом, закидають Васильківському міжрайпрокурору «кришування» грального бізнесу.

Але тут у організаторів та виконавців наїзду стався серйозний прокол. Бо згідно чинного законодавства ці закиди слід адресувати начальнику васильківської міліції Куцю, який тісно співпрацює з Іващенком та його раніше судимими соратниками.

Принагідно ми можемо пригадати Куцю його реакцію на звернення громадян м. Василькова та десятки скасованих постанов про  відмову у відкритті кримінальних справ, вказати на розгул бандитизму у нашому місті.

Очевидно, Куцю слід взяти приклад із своїх колег, які не на словах, а на ділі, проводять роботу з виявлення і припинення фактів незаконного надання послуг у сфері грального бізнесу. Так що, панове, — «нечего наводить тень на плетень!».

Далі надаємо матеріали УМВС України в Луганській області (джерело):

За заняття гральним бізнесом – кримінальна відповідальність

Співробітники Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Луганській області продовжують роботу з виявлення і припинення фактів незаконного надання послуг у сфері грального бізнесу. Так, упродовж цього тижня порушено 2 кримінальні справи за фактами організації проведення азартних ігор.
За матеріалами сектора ДСБЕЗ Краснолуцького міськвідділу міліції прокуратурою міста Красний Луч було порушено кримінальну справу за фактом організації проведення азартних ігор 32-річним місцевим жителем, який, порушуючи Закон «Про заборону грального бізнесу в Україні», розмістив із метою незаконного заробітку в приміщенні, розташованому по вулиці Колхозній, 10 ігрових автоматів. Кримінальна справа порушена за статтею 203-2 КК України «Зайняття гральним бізнесом», санкція даної статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 170 000 до 850 000 гривень.
А ось фігурантом кримінальної справи, порушеної прокуратурою міста Алчевська за матеріалами, зібраними співробітниками ДСБЕЗ Алчевського міськвідділу міліції, став заповзятливий 40-річний підприємець, який організував підпільний зал ігрових автоматів в одному з приміщень на вулиці Фрунзе. Кримінальна справа, порушена за статтею 203 КК України «Зайняття забороненими видами господарської діяльності», знаходиться в провадженні слідчого відділу Алчевського МВ УМВС України в Луганській області.

Відділ зв'язків з громадськістю
УМВС України в Луганській області

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.