Не врахували?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

На останній сесії міськради 9 депутатів не проголосували за виділення з міського бюджету 1,7 млн. грн. «Тепломережі» для забезпечення сталого проходження опалювального сезону у Василькові. Свою позицію вони пояснюють тим, що  у підприємстві за керівництва його директора Бріка розкрадаються та нераціонально використовуються грошові ресурси.

На нашу думку, в даному випадку депутатам потрібно в першу чергу  вимагати звільнення Бріка з посади а також ефективного контролю за витрачанням коштів в «Тепломережі».

Очевидно,  ці 9 депутатів не врахували, що  разі підтримки їх пропозиції більшістю депутатського корпусу, тисячі васильківців могли б залишитися без тепла на невизначений період.

Цікаво, що у всіх 9 противників виділення коштів «Теплоережі» в домівках індивідуальне опалення...

Не врахували?.: 3 комментария

 1. Думка 30.10.2016 at 20:20

  Депутати які не прголосували чим обгрунтували своє рішення? Де їх доказова база, вони що аудит заказували, щоб таке стверджувати?

 2. Сонечко 31.10.2016 at 02:12

  Наскільки мені відомо ( ще влітку, якщо я не помиляюсь) створена депутатська комісія по контролюванні обігу коштів по тепломережі. В чому справа? Іх робота виявилась не ефективною, чи там і кіт не валявся? Всі поговорили, комісію створили і забули?

  Не розумію, ці депутати хочуть щоб ми повимерзали як мамонти? Грош тоді їм ціна, якщо не проаналізувавши ситуацію та не з'ясувавши до чого можуть привести їхні дії, вони ставлять свої якісь незрозумілі амбіціі вище потреб васильківців!

  Чому не має висновків комісії по аналізу використання коштів тепломережі, а це був 1 млн.грн.? Чи є хоч якісь протоколи щодо роботи комісії по даному об'єкту?

  Те що підприємство збиткове, зрозуміло. Чи не легше контролювати використання виділених коштів, ніж робити хибні кроки?

  Найкращий вихід- звільнення директора цього підприємства, нехай краще в цей бік копають. Сабов до речі непогана кандидатура!

 3. Антивирус 31.10.2016 at 14:12

  Сябов-Сонечко!только тебя там не хватало! ты ж работать только языком умеешь да п...(собак) по городу гонять.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.