Не враховують...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Ті, хто постійно «педалює» питання про обрання Скиби секретарем ради, на нашу думку, не враховують, що при цьому автоматично буде «педалюватись» питання про відповідальність Іващенка перед громадою і Законом.  Все, що відбувається навколо проштовхування Скиби на секретарську посаду може «каталізувати» розлідування давно порушеної кримінальної справи, відкритя нових та реанімацію «закритих», фігурантом яких є Іващенко. Невже  сам Іващенко цього не розуміє?

Не враховують...: 8 комментариев

 1. Олексій 31.08.2014 at 19:09

  Анатолій Павлович , при сучасному законодавстві будь-якого посадовця можна притягнути до кримінальної відповідальності...в нас всю корупційну систему треба змінювати..., який би ти не був чесний, проти системи не попреш... скажіть відверто за Вашу роботу керуючим справами скільки разів Вас можна було посадити за корупцію... не менше 10 перерахувать... диму без вогню не буває... те, що зняли Іващенка... Ваша заслуга... не смішіть... просто комусь на горі він став не вигідний, як кістка в горлі...

  В мене таке враження, що у Вас, як у всіх людей росту нижче середнього комплекс «Наполеона» Наполеон-Гітлер-Путін -Боровик, діагноз один тільки маштаби, різні .гітлер шукав ворога у Сталіну, Путін в українцях і грузинах, Ви у Іващенку...

  Розкажіть краще, що у Вас за конфлікт з Панджакідзе відбувся на 60 сесії, а то з відео не зрозуміло...а людям цікаво, Ви , чому цей конфлікт свідомо замовчуєте????

  P,S. Анатолій Павлович , якщо не виставете повідомлення,без свого редагування розміщу на всіх міських ресурсах під назвою "Боровик — васильківський «наполеон» і його прочитає в десять разів більше людей ніж на Вашому сайті...)))))))

 2. admin 31.08.2014 at 20:04

  Олексію: — даремно шантажуєте. Передивіться сайт. Всі коментарі, навіть дуже некоректні, на мою одресу особисто, не блокуються. Ми з «Олегом», сподіваюсь, уже домовились: — він подає всі матеріали про порушення Сабадаша, Сабова, а я — Іващенка. З документами і фактами. Тепер домовляємось з Вами: ви подаєте 10 фактів корупції з мого боку, а я 10 — з боку Іващенка. Думаю, що це буде об"єктивно і справедливо. Більше того, ми готові перенести нашу дискусію на сторінки бюлетеня ГО «Рідне місто». Згодні? Зауважимо, що Ви з «Олегом» просто змушуєте нас до такого кроку.

  Причому, причини Вашої відданості Іващенку, ми згодні залишити за дужками відкритої дискусії. Тепер щодо комплексів. У кожної людини вони є. Є комплекси і у Вас. Очевидно, є і у мене. Але пов"язані вони з тим, про що ви кажете, не можуть бути., оскільки мій зріст набагато вище середнього. Скажіть краще про це Пашкевичу, Крикунову, або ще комусь іншому. Знаєте, коли не вистачає аргументів, вдаються до образ. Але людина, яка це робить, ображає в першу чергу себе, а якщо публічно, то втрачає повагу оточуючих.

  Тепер щодо конфлікту у міській раді. Насправді, набагато серйозніший конфлікт там відбувся між мною і Старіковим, який в «неделікатній» формі висловив своє невдоволення публікацією документів , що стосуються його роботи на посаді директора КП. Серйозніший тому, що Старіков і Панджакідзе люди різного калібру. Я про Панджакідзе знаю досить багато, і це дає мені право сказати — його для мене просто не ісує. На цьому крапка.

  Тепер по суті нащої публікації. Я, особисто, розчарований тим, що Ви так і не зрозуміли, про що там іде мова. Мова там йде не про звинувачення Іващенка, а про об"єктивні процеси, які можуть розпочатись без нашої з Вами участі. Призов Скиби — чи не приклад цього?

  Іншими словами — люди, які протягують Скибу на секретарську посаду (і блокують кадрові пропозиції Сабова) вміють грати в «підкидного» і не вміють грати в шахмати. Декому про це я вже говорив. І, накінець, на нашу думку, цей Ваш коментар не найкращий з поданих Вами. Щодо дострокового припинення повноважень Іващенка, підійдіть особисто.Не хочеться ще раз піднімати це питання в ЗМІ.

 3. олег 31.08.2014 at 23:07

  Палыч, Иващенко ушел из политики. Все. Крапка. Не собирается на гос службу, органы местного самоуправления и т.д. Деятельность Иващенко на должности можно оценивать уже спустя время. При нем было больше всего дорог проложено, крыш отремонтировано, школ, садиков. Окна кстати везде поменяны. Хотя именно окна Вам не давали покоя. Показатели можно сравнить в цифрах, а не в голых одах Сабадашу и Сабову. Ни фига ни тот ни второй Ваш любимчик не делали. Только лозунги толкали и пиарщиков проплачивали щедро.

  Уголовные дела про которые Вы кричите так неугомонно лет 8. Не надоело все эти годы. Копали уже все. И при Ющенко копали и при Януковиче и сейчас пробовали. Где? Нема Палыч. 8 лет Вы все пишите про уголовные дела Иващенко. Может еще столько же писать будете. Где они? НЕМА.

  Скиба грамотный управленец. Три образования и опыт. Сравнивать с Сабовым или Недилько бесполезно. Те два кадра как только рот откроют, сразу ясно, что сравнивать со Скибой бесполезно. Хотя бы до уровня специалиста рады дотянули.

  Че делают сейчас два этих умника дорвавшихся до власти? Да ничего не делают. Вообще ничего. Крыть нечем Палыч.

  Что думает Иващенко по поводу Ваших откровений. Да ничего не думает. Смеется. Можете на слово поверить.

  Палыч найдите себе занятие более полезное чем пиарить Сабова и продолжать пережевывать дела Иващенко. Ни первое ни второе результатов не дадут. И Сабов умней и более уважаемым не станет и Иващенко смеяться не перестанет.

  • admin 01.09.2014 at 09:21

   Олегу: — Уточніть, будь-ласка, чи відкрито кримінальне провадження щодо оформлення 10 земельних ділянок по вул. Ворошилова на підставних осіб та подальший їх продаж і чиї прізвища згадуються в цій справі. Скажіть також, хто причетний до виділення 22 земельних ділянок на території стадіону біля 8 школи і чи буде це питання розглядати суд. І, як досвідчений юрист, поясніть, чи має право суддя в ході судового засідання порушити кримінальну справу з цього приводу. І, накінець, ви все-таки не зрозуміли, як і Шекера, про що йде мова в цьому матеріалі. Скоріше,не хочете розуміти. Скажемо простими словами, хоч і не зовсім точно — проштовхування Скиби на секретарську посаду багато-хто пов"язує з бажанням Іващенка контролювати владу, а також його намаганням вплинути на результати місцевих виборів, які вже не за горами. Якби Іващенко сидів тихо, його б і його діла потихеньку б забували. А там є про що згадувати.

   До — речі: — поіформований Шекера, нарешті, розвіяв міф про те, що Іващенко добровільно написав заяву про свою відставку. За словами Шекери, Іващенка змусили достроково залишити посаду люди, яким «він став невигідним, як кістка в горлі». Ви також в курсі справ Іващенка, може скажете, що це за люди, і що таке став невигідним?..

   Щодо Сабова, наведіть хоч один приклад, де ми його «піаримо». Про Скибу, ми з відомих причин, за вашою ж пропозицією, говорити не будемо.

   • олег 01.09.2014 at 23:32

    Палыч участки на Ворошилова, Вы сами знаете кто оформил на себя и продал и сами об этом пишите. Это не Иващенко. Дальше по поводу уголовных дел. Срок привлечения к уголовной ответственности по данной уголовной статье уже тю-тю. Все. Дальше было две амнистии после того как прошли эти участки. Гаврилюк участник боевых действий ранее не судимый. Амнистия на него распространяется. Когда один человек потянул статья одна, когда группа друга. Так, что Гаврилюк если че, не дурак. 63 — я статья Конституции и все. Дальше товарищ прокурор или доказывай или по срокам закрывай дело или по амнистии. Как удобнее. Все Палыч, участки на Ворошилова это уже история. Были, не были уже дело шестнадцатое. Вы продолжаете смешить народ какими-то уголовными делами. Да не будет их, за участки на Ворошилова так уж точно не будет. Палыч, заметьте, я в этих участках точно не замешан. Меня тогда в Василькове не стояло. Я просто говорю Вам объективно НЕ СМЕШИТЕ про уголовное дело. Его не может быть абсолютно на законных основаниях. Какое еще Вы уголовное дело собираетесь вешать. Участки проехали. Че еще? Если нечего, так хватит смешить. 8 лет смешите этими участками, а дела все 8 лет как не было, так и не будет.

    • admin 02.09.2014 at 09:07

     Олегу: — якщо при міському голові можна було зробити те, що без його відома, як ви кажете, зробив особисто Гаврилюк, то грош ціна в базарний день такому міському голові. В такому разі він в «підметки» Сабову не годиться. Чи не так?

     До-речі. Пару місяців тому Гаврилюк ходив до колишнього міжрайпрокурора Стрелюка по цій справі. Деталі розмови мені відомі. Гаврилюк і мені особисто заявляв, що відомий персонаж просто скористався його паспортом. На нашу думку, така версія більш вірогідна.

     І все таки ви не відповіли на питання — закрито провадження по цій справі, чи ні, і чи може суддя, який розглядає справу про виділення 22 зем. ділянок на території стадіону 8 школи, порушити кримінальну справу ?

 4. Олексій 01.09.2014 at 12:27

  Палич, весь Васильків знає, що це за людина в погонах генерал-полковника..., Ваш тезка, це та сама людина, що і Гладкову змусила написати заяву...

  Всіі знають, а Ви — ні? Не прикидайтесь дурником... а проаналізуйту заяви тезки в ЗМІ.......

  Палич, писати про Вашу корупцію я не буду, бо окрім корупції несвідомо затрону статті, по яким, можна відкривати по Вам, ще декілька кримінальних справ... а копатись у Вашій нижній білизні не хочу і не заставляйте...так що, давайте закриєм тему, розкручувати її невигідно для Вас...

  Так розкажіть, що це в Панжакідзе за васильківська народна гра6 «Бачиш Боровика от3,14здь — навєрніка»????

  То з виконкому Вас пигьками виганяє, то з сесії, як шкідлвого кота за шкірки вишвирює. Чого це він на Вас такий злий? Я розумію, що у Вас різні Вагові категорії...... Що це на нього управи немає...

  Я не злопам'ятний, але це Вам за три рази" Пошел на..." пам'ятаєте біля втконкому, коли я Вас звинуватив у брехні, яку Ви розповсюдили з приводу продажу 1-ої школи... Вам нічого було відповісти і Ви тричі безпідставно посилали мене на три літери...... я був в шоці... до цього я думав Ви політкоректна людина а Ви....... брехун та, ще й матюкливий

 5. admin 01.09.2014 at 13:18

  Олексію: — як бачите, Ваші побоювання щодо блокування Ваших коментарів виявились марними. Запевняємо Вас, що блокувати Вас не збираємось і в наступному, якщо тільки Ви не переступите межу пристойності, до якої, як нам вже кажуть, Ви підійшли дуже близько. Але в будь-якому випадку відповідатимемо Вам виважено, аргументовано, без образ на Вашу адресу. Тепер по суті. Як ми здогадались — «людина в погонах» — це Присяжнюк Анатолій Йосипович, колишній голова КОДА. Ми погоджуємось з Вами, що він мав відношення до дострокової відставки Іващенка, і не міг не мати, зважаючи на свою посаду. Ми можемо здогадуватись, що стало причиною невдоволення Присяжнюка роботою Сергія Григоровича. Скажіть, будь ласка, якби Ви були на місці Присяжнюка, чи у Вас би не лопнуло терпіння, коли б на кожній сесії депутати облради «опускали» Вас за діяння Васильківського мера. Або, чи не набридло б Вам майже кожного дня відписуватись в Адміністрацію Президента, Прокуратуру, міліцію, давати коментарі пресі з приводу «художеств» Сергія Григоровича.

  Можу добавити, і я про це вже говорив, що я мав контакти з людьми, які на нашу думку, представляли голову КОДА, на яких обговорювалось питання відставки Іващенка. Вони, як і ми, вважали, що подальше перебування Іващенка на посаді міського голови, суперечить інтересам територіальної громади. Щодо останнього. Я матюкаюсь дуже рідко. Про це всі знають. Очевидно, в тому випадку, про який ви згадали — який був «привет», такий був і «ответ». Хоч, визнаю, що це не зовсім правильно.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.