«Не власть портит людей, а наоборот — самые испорченные люди больше всего тянуться к власти.»

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

...У Василькові та й в принципі в будь-якому іншому місті чи селі у більшості, хто рвався до влади першочерговою метою майже завжди було швидке збагачення, приховане за мішурою виборчих лозунгів, національних костюмів, показного патріотизму та романтичних ідей. Хоч посада депутата місцевого рівня не передбачає заробітної плати, вона передбачає високу можливість вирішення власного земельного(их) питання(ь), а також вирішення особистих комерційних питань виборців, пов"язаних з земельними наділами та інше. Якщо врахувати, що в середньому вартість земельної ділянки площею 10 соток в нормальному місці (не в болоті і не в чорта на кулічках) складає близько 300 000 грн, то можна зробити висновок що депутат, отримавши ділянку, в грошовому еквіваленті заробляє свіжу копієчку. Якщо розділити 300 тис. грн на 5 років і на 12 місяців — вийде десь 5000 грн на місяць. І це при умові, що за каденцію була отримана одна земельна ділянка. На пісках землі продають в середньому по 500 у.о. за сотку, тобто в 2 рази дешевше, аніж в центральній частині міста чи військовому містечку. Там виторг менший.

Деякі депутати часто обурюються перед виборцями, що їм за їх роботу ніхто не платить, а роботи в них дуже багато... Думаю така позиція виглядає в очах людей не зовсім чесною, особливо в світлі того, що депутат може отримати зарплату у вигляді земельної(их) ділянки(ок). 5000 грн на місяць — невелика зарплата на сьогоднішній день, але і її щоб заробити треба десь працювати і щось робити.

Багато хто часто кричить за свої священні права, при цьому абсолютно забуваючи про обов"язки.

Я не хотів тут нікого образити, а просто висловив свою суб"єктивну думку. Подивимось наскільки якісно будуть працювати народні обранці зі своїми виборцями і чи заслужили вони своїми добрими справами на користь громади собі та своїм родичам священну Матінку Землю, Прародительницю всього сущого...

P.s. Публікуємо коментар нашого користувача «кандидата» до теми «Кум, сват, брат — атовцям не рідня?!.»

«Не власть портит людей, а наоборот — самые испорченные люди больше всего тянуться к власти.»: 11 комментариев

 1. Ветеран 16.02.2017 at 17:26

  Микола НЕДІЛЬКО точно забув про свої обов'язки депутата:і на сесії не ходить,і на окрузі за рік депутатства не був.Ходять чутки,що його виборці підписи збирають про його відкликання...

 2. Тетчер 12 17.02.2017 at 10:11

  Миколо не переживай не відкликають тебе,нема за що,якщо Сашулика (шут гороховий в раді) не відкликали за дерибан земельки то тобі до нього ще далеко,вчись,вчись,вчись.

 3. Рейтинг 17.02.2017 at 15:02

  Миколу звичайно не відкликають, він просто продасть свій «чесно зароблений» мандат свому покровітелю Ля Феню) За бабло...

  Парень грамотний, піде до Верховної Ради, там ставки вище, тачки крутіші, мораль ще нижче. А то все стогне, що в міській раді барани, а він один досвічений вовк з персональною думкою. А там, наверху, і проявить себе. Може як у боксі, знайдеться гідний супротивник, а не та стара груша у спортзалі. Самозакоханість , показушність, псевдосправедивість ніколи не визовуть поваги у колег та довіри серед виборців.

 4. Ветеран 17.02.2017 at 18:09

  Якщо встигне...

 5. Ветеран 17.02.2017 at 18:17

  Якщо встигне...він піде в ВР? Він місцеві вибори «виграв» по Декабристів дякуючи гаражному кооперативу,який за нього голосував ( 60 гаражів),хоча б могорич мужикам поставив...він би виграв коли б не ми.

 6. Думка 18.02.2017 at 12:52

  Відповідальність за описаних вище депутатів несуть певні політичні лідери місцевого та обласного рівня, бо вони їх приймали до своїх лав. А їхня «принциповість» засинає, бо з вищим політичним рівнем стає багатшою, прикрашеною потім дорогими картинами, антикваріатом, машинами і всіма благами наділеними їх простим людом, який голосує за красиві партійні гасла, а потім «чухає» потилицю, бо значна частина законів ось таких депутаів пишеться та приймається не на користь простого громадянина, адже населення зубожіє і та мінімальна зарплата не спасає, а більшість пенсіонерів ледь зводять кінці з кінцями.

  Хочеться запитати в деяких місцевих депутатів, чи вирішили вони питання з київськими маршрутами, які підвищили ціну на проїзд? Чому, як тільки донька якогось депутата вийшла замуж, то їй чи чоловіку в якості подарунку виділяють земельну діляночку? На власноруч зроблену дитячу площадку хочеться засунути МАФ? З поверненням деякої політичної сили на місцеву арену, починає дерибанитись земелька на підставних осіб та своїм далеко не бідним родичам надаватися матеріальна допомога? Знову почали за своє?

  Складається враження, що окрім деяких дійсно працюючих в раді депутатів, інша частина не знає що вона там робить та голосує по вказівці своїх босів.

  Анатолій Павлович, проявіть принциповість і висвітіть всі корупційні дії деяких депутатів, яких окрім свого бізнесу та амбіцій в цьому місті нічого не цікавить.

 7. військовий 18.02.2017 at 19:35

  «Хотели как лучше, а получилось как всегда». Ми дружньо голосували за БПП з надією на краще життя, а отримали тепленьке кріслице у міській раді для пана Неділька, якого в очі не бачимо і не чуємо, щоб він десь щось відстоював, крім власних інтересів. Сподіваємось, що більше такої помилки не буде і на ще більш тепле місце у Верховній Раді цей пан не сяде, бо чиї ж інтереси він там буде відстоювати?

  • Рейтинг 19.02.2017 at 11:06

   Як чиї? Ля Феня, який робить гроші на гі...ні, чергового брудного майора Мельніченка (а там,можливо, вже будуть генерали) та і взагалі — в нашій державі ще дуже багато аферистів та шулерів, яким не вистачає таких «спеців», як Микола. Давай, Коля, бери баян, грушу і -до Верховної Ради!

 8. Ветеран 20.02.2017 at 21:49

  До ВР йому , "як до неба рачки ". Йому треба триматися Ля Феня,як блохі кожуха,бо якщо він його вижене,такого работодавця Миколі в Василькові вже не знайти...

 9. Вася 05.03.2017 at 21:06

  Не согласен — критикуй, критикуешь — предлагай, предлагаешь — делай, делаешь — отвечай!

 10. васильківчанин 06.03.2017 at 18:31

  НЕДІЛЬКО тільки критикує,все інше його не стосується.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.