Не вірю очам своїм!.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Наразі в соцмережах поширена інформація про те, що депутат місьради Олександр Слончак покаявся перед територіальною громадою за гріхи, які він вчинив при зійсненні своєї депутатської діяльності.

Вірю, що це покаяння Олександра Олександровича було свідомим і щиросердечним, про що він заявить на пленарному засіданні ради 30 березня ц.р...

Не вірю очам своїм!.: 5 комментариев

 1. Олександр Победа 18.03.2018 at 20:53

  Він не прийде. Це мабуть як і завжди за нього написала його незмінна помічниця, яка допомагає йому підтримувати «активну позицію». А на сесії суфлерів не буде, а говорить він не вміє.

 2. Маз 18.03.2018 at 21:31

  Або почне знову МИЧАТИ як той баран... Бе... Ме... шо ніхто не розуміє. Його вже не раз просили нормально висловити свою думку, але... м... не купиш

 3. Спикер 19.03.2018 at 12:21

  Зло рождает зло. Насилие рождает насилие. Хватит третировать людей. Все это порождает ответные действия. Админ не выступайте в роли поджигателя. Если не будоражить тему то все успокоится. Оставте всех в покое! И мэр вам скажет спасибо.

 4. admin 21.03.2018 at 15:48

  Спикеру — ми висловлюємо свою думку щодо подій, які відбуваються у нашому місті. При цьому ми посилаємось на документи, фото — відео матеріали чи покази свідків. Ми не ствоюємо події і не є їх учасниками. Тому ваші закиди на нашу адресу вважємо «притягнутими за вуха».

  І поясніть будь-ласка, що таке «не будоражить тему»? І що таке «все успокоится»?..

 5. Дуся 21.03.2018 at 17:38

  Спікере, невже мешканці мають мовчати такому "дєятєлю " як Неділько. Сам по вуха в дєрмі, дружина числиться в жекі та на роботу ходить через день, отримує премії за рахунок платників, призначена НАШАЛЬНІКОМ юр.відділу без досвіду та практики роботи, і все ЦЕ на очах у працівників Жеку, які добросовісно працюють по 8 годин та приносять користь підприємству і водночас дивляться новини по ТБ, як її чоловік поносить брудом те підприємство, яке пригріло його безталанну дружину. Хоче ПО ЗАКОНУ НЕХАЙ ПОЧНЕ ЗІ СВОЄЇ ДРУЖИНИ!!!! Тоді я дійсно повітрю що він ЩОСЬ вартий.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.