Не вийшло!.. Або «кто эти негодяи?»...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

На оригінальному сайті «Щит і меч»  сьогодні з"явився запис: — «Многоуважаемые Шевченки Мирные и прочие Ко! Не используйте мое имя и мой логотип сайта „Щит и меч“ в ваших грязных публикациях! 6 января 2018 года кто-то очень запросил сброс пароля, а так как с этим не повезло, решили создать фейк моего сайта. Пусть не надеются Недельки и всякая нечисть, что им повезет используя мое имя...».

P.S. У нашому розпорядженні є докази несанкціонованого запиту паролю сайта «Щит і Меч».

Не вийшло!.. Або «кто эти негодяи?»...: 5 комментариев

 1. Дон Корлеоне 19.01.2018 at 01:26

  У Вас з головою все добре чи Глеваха поруч? — це мабуть єдине, що можна сказати про цю ситуацію.

  Хтось собі на голову викликає дух Ігоря Гаврилюка.

  Сходіть до церкви, люди добрі!

 2. admin 19.01.2018 at 01:52

  Дону Корлеоне — ми лише зафіксували факт. Підтверджуємо також ще один факт — несанкціонований запит паролю цього цього сайту був... .

  Так що з головою у нас все в порядку!..

 3. Сергій 20.01.2018 at 02:31

  За що невдахам гроші платять?

  Дону Корлеону — Панасу Мирному. Панасе, ваш з Недількой фокус зазнав фіаско. Ідея перехватить чужий розкручений сайт твоя з Кольою, чи хтось з кураторів підказав? Коли руки ростуть, звідти, звідки ноги ростуть, зазвичай все так і трапляється, як трапилось із вами, жалюгідними невдахами-лизоблюдами.

  Представник КНК Медіа, на пошту якого прийшов лист про спробу взламати і використати сайт покійного Гаврилюка, у глузливій формі від імені Ігора передав привіт вам убогим і тим хто за вами стоїть. І до церкви сходити вам треба, щоб покаятись за спробу заволодіння інтелектуальною власністю покійного з метою піару та розповсюдження брехливої інформації.

  Коли прийдете до церкви, і бажано до справжнього святого отця, а не ряженого, покайтеся. І не забудьте покаятись ще за те, що не отримавши бажаного чужого сайту, ви в святвечір зареєстрували новий сайт з майже ідентичною назвою та логотипом як у Гаврилюка і почали в соцмережах цю підробку видавати за сайт Ігора, розвішуючи локшину на вуха довірливих громадян.

  Є таке прислів'я, що краще з розумним загубить, чим з дурнем знайти. Поки що ваші босси разом з вами знаходять, але не те на що розраховували...

 4. Деятель 20.01.2018 at 09:34

  Надо наверное задуматься «Боссам» , пока не поздно)) С убогих неделек и мирных что взять- как с гуся вода! А вот боссам есть что терять...

 5. Горожанин 20.01.2018 at 22:45

  Знаете кого мне напоминают Шевченко Смирный с Недильком? Помните был такой ещё советский мультик Вовка в тридевятом царстве, так вот там были такие персонажи — ДВОЕ ИЗ ЛАРЦА, ну точь-точь прообразы наших вышеупомянутых деятелей.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.