Не тратьте куме сили?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Сьогодні у Василькові багато говорять про шанси потенційних кандидатів виграти вибори міського голови. Особливо активізувалися ці розмови після того, як з"явилась інформація, що, начебто у місті проводились два опитування на цю тему. Хто проводив опитування та їх результати невідомі. Проте, витік деякої інформації все ж таки відбувся. Називається, що найвищі рейтинги мають всього два кандидати, третій відстає більше ніж на половину. за кожного з інших кандидатів на посаду міського голови, начебто, готові голосувати від 1 до 4 відсотків виборців. Кажуть, що найменше шансів на перемогу у тих, хто вперше заявив, що буде балотуватися на цю посаду...

Не тратьте куме сили?.: 4 комментария

 1. Олег 20.08.2015 at 16:53

  А, может люди новых хотят видеть? Палыч, а Вы кого поддержите на выборах? За кого проголосуете? Вы же сознательный? Не должны быть пассивным?

 2. admin 20.08.2015 at 18:41

  Олегу: — мені вдалося отримати деяку інформацію щодо результатів провелених опитувань. ЇЇ я і повідомив нашим користувачам без будь-яких коментарів. Причому, з зауваженням, що повністю ці результати мені невідомі.

  Проте, цифри, які нам назвали, великою мірою співпадають з моїми спостереженнями. Звичайно, до виборів все може змінитися, але не настільки кардинально, щоб змінити загальну картину. Прізвища кандидатів свідомо не назвав з етичних та інших міркувань.

  Щодо моєї власної позиції — кого підтримати і за кого голосувати на виборах, визначусь після реєстрації кандидатів в «мери» і відповідних списків депутатів...

 3. Олег 20.08.2015 at 23:16

  Палыч, а кому сил не тратить? Кого Палыч не одобрил.

 4. admin 20.08.2015 at 23:27

  Олегу: — згідно результатів двох опитувань, кандидат, який вперше оголосив, що буде балотуватися на посаду міського голови і був внесений в опитувальний лист, набрав, як нам повідомили, не більше 2 відсотків голосів. Те ж джерело не погодилось назвати прізвище кандидата — дебютанта. На наші намагання дізнатися, хто ж таки цей кандидат, нам відповіли буквально слідуюче — «кум кума. вам цього мало?»

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.