Не Семенець?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

За версією поінформованих осіб, А. Семенець та його команда непричетні до виготовлення брудної листівки, направленої на дискредитацію найбільш рейтингового кандидата на посаду міського голови В. Сабадаша. Вони також заявляють про те, що авторами зазначеної провокації могли бути особи, які останнім часом вперто торували шлях до перемоги на виборах В.Ф. Поповичу.

Начебто, за їх задумом, роль «злодія» при цьому мав зіграти А. Семенець разом з своєю групою підтримки.

Не Семенець?.: 1 комментарий

  1. карпо 20.10.2015 at 18:14

    Скоріше за все адмін правий. Як би Анатолій Іванович не гонорився, шансів у нього поряд з Поповичем і Сабадажем, як кіт наплакав. Тому вкидати «бруд» на Сабадаша йому немає ніякого сенсу. При тій умові, якщо вони не домовилися з Поповичем про якісь преференції у разі, коли Попович виграє вибори.

    Найбільш зацікавлена особа в зниженні рейтингу Сабадаша є Попович «старший» та групи, які його підтримують. В першу чергу це група «Іващенко», куди входять Крикунов з деякими колишніми депутатами та «радикалами». З іншої сторони, як це не парадоксально це група Бірюкова, які також намагалися підігравати Поповичу, який на зустрічах з виборцями також агітує за силу людей.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.