Не розуміють...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Багато хто з тих, хто спостерігає за перерахунком в МВК голосів виборців з виборів депутатів міської ради, не розуміє, для чого це робиться. Як би там не було, без відповідних пояснень керівництва комісії, довіра васильківців до МВК значно знизиться.

У місті ще не забули «перерахунок» голосів виборців комісією під керівництвом «нєзабвєнного» Крикунова...

Не розуміють...: 9 комментариев

 1. мастер 27.10.2015 at 17:59

  может быть Оксана Перынская решила подправить результат, уж больно не хочется проигрывать батькивщине... Знаю Оксану еще по выборам президента, она по честному работать не умеет, все время что-то химичить. Вы только вспомните, скандал с выдвижением бпп в городе василькове. именно Перынськая что-бы не допустить на собрание общественность спровоцировала этот скандал, поручив подконтрольному члену избиркова зарегистрировать уведомление но не показывать его другим члена комиссии. Думаю она как бывший мент умеет манипулировать с цифрами играя судьбами людей. Таких Оксана Перынськая нельзя пускать у власть.

 2. stork 27.10.2015 at 18:31

  А попередні цифри по новому складу міськради вже є? Чи ще досі рахують обласну раду?

 3. admin 27.10.2015 at 19:11

  stork (у): — станом на цю годину МВК перераховує голоси з виборів депутатів міськради. Після перерахунку,згідно Закону, повинні бути проведені ще деякі процедури, наприклад розподілення «бонусів» за рахунок набраних голосів представниками партій, які не пройшли 5% бар"єр.

  По Закону, МВК повинна підвести підсумки голосування не пізніше 5-денного строку з дня закінчення голосування, і ще через 5 днів оголосити офіційні результати виборів в ЗМІ. У разі судових оскаржень, на всю сулову процедуру відводиться не більше шести днів.

 4. Андрій Шевченко 27.10.2015 at 22:10

  Після даних «перерахунку» не лише страшно ходити містом — страшно дивитись в бік.Це ж, бл@дь, заповідник ідіотів, а не місто Васильків. Тішить лише те ,що більше половини населення просто не прийняли участі в цьому цинічному шоу . Але друга половина, тих що активні — просто й@бнуті! Вибачте, без матів коментувати такі вибори — просто неможливо.

  Ну а вибори мера,40% голосів «віддали?»чи «вкинули?»за сонцесяйного! Це ж, курва, обкрадені й обдурені васильківці, дружно «проголосували»? за тих, хто їх і обікрав?Домінуючий, всепереможний рагулізм, сліпота, затурканість? Гроші...?

  Це ж який жах — іти вулицями міста і розуміти: четвертина зустрічних — зомбі. Сьогодні вони «обрали?»ЦИХ ,завтра вони тебе розтерзають — бо так їм скажуть чи направлять, чи заплатять . Це хворі люди. Між ними, та шизофреніками, котрі спілкуються з голосами у власній голові й виконують тих голосів накази, немає жодної різниці — це одержимість. Тут допоможе хіба потужний екзорцист...

  І така жопа (слово дупа не передає всіх відтінків ситуації) по всій країні.

  Ці, вельми сумнівної легітимності вибори, вчергове підтвердили — ми самі «обрали?»цей жах, що у нас твориться сьогодні і це пекло, що нас очікує завтра.

  З одного боку цих людей по людськи шкода. З іншого — чи вартують зомбі співчуття? Це питання аналогічне до запитання — чи вартують співчуття ті мешканці Донбасу, котрі накликали на себе «русскій мір»?

  Наші вбиті Васильківські Герої АТО , мабуть ридають на небесах. Разом із Небесною сотнею.

  Як думаєте? Що скажите?

 5. admin 27.10.2015 at 22:38

  Андрію: — а може не такі вже й дурні, бо за Семенця ж не проголосували...

  А може і не «заповідник ідіотів», бо вказали ж Поповичу на його місце...

  А може це ми з Вами «зомбі»?

  А може досить гасел?

  А може досить спекулювати іменами справжніх героїв?

  Як думаєте? Що скажете?..

 6. vnp 27.10.2015 at 22:45

  Вас тішить? А, що робили всі політсили весь цей час. Вам образливо, що Сабадаж. А де Ви всі були. Зомбі? Ні друже, не зомбі. Це просто виклик для таких як ви. Не можна бути політсилою на дві місяці перед виборами. Не можна бути класним дядькою або тіткою на два місяці перед виборами. Ти, або політик всю свою каденцію, або геть. Не потрібно зловжити памятю про загиблих. Вибори закінчились, нові депутати швидко забудуть, що обіцяли, і народ плюне на них і вибере нових в пику їм назло. Все дуже просто. Нам видовищ не потрібно, лише чверть виконання ваших обіцянок, і ми вже мабуть будемо задоволені. І не там ви шукаєте ідіотів.

 7. Разыгравшейся аппетит 28.10.2015 at 01:27

  Дуже цікава пішла дискусія. Хочу шановному пану Андрію та й усім іншим хто сповідує ідеологію типу є моя точка зору і — неправильна, внести деякі роз'яснення. Для початку осмислюють таку просту тезу: дозвольте собі бути собою, а іншим — бути іншими. Всі люди різні і мислять по різному і все не так погано, як ви описали. Ми живемо в такий час коли політики торгують не тільки матеріальними речами, а й людськими фантазіями, ураженими почуттями простих людей, піднімаючи на поверхню не кращі людські якості типу егоїзму егоцентризму, подвійних стандартів і таке інше. Короче розводять на ненависть до тих хто не поділяє їх погляди на життя і норми звичаєвого права. Звісно, що той хто гарно вчився в школі і читав класиків, дивиться на світ ширше, розуміє, що в більшості складних випадків слаб чєловєчєк і в слабостях своїх часто робить дурниці, рефлексує саме так як і потрібно тому, хто смикає за ниточки. Є ще такий закон: які думки ти випромінюєш, такі речі і притягуєш до себе. Мене зараз тішать деякі кадри, які горлопанили про права і свободи, а самі в той час не те що не поважають прав і свобод інших, а просто знівельовують їх під тим чи іншим суб'єктивним приводом. Нехай народ вибрав не тих представників у владу, нехай вони вам не подобаються(мені доречі теж багато хто там не подобається) але у нас тут демократія і народ сказав своє слово, тож поважайте його. Права дурнів, маргіналів і пристосуванців у нас поки що ніхто не відміняв, як і права розумних виважених і патріотично налаштованих громадян. Наші заморські друзі американці поважають право на тупість і дурість не менше від всіх інших прав. Не вірите? Спросіть у Джефрі Паєта...

 8. карпо 28.10.2015 at 10:22

  пропоную спокійно зачекати результатів виборів. А потім нехай кожна партія виступить з політичною заявою про результати і що буде робити далі. Дійсно, давайте вчитися демократії.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.