Не помилились...(оновлено 27.12)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Сьогодні вже очевидно, що осінню минулого року ми не помилились з вибором міського голови.

Не помилились тому, що не обрали Поповича, кращі часи якого вже далеко в минулому.

Не помилились тому, що не обрали Сабова, головування якого стало для міста просто згаяним часом.

Не помилились тому, що вказали Семенцю на марність його надій покерувати містом сьогодні і в «обозримом будущем»...

Якщо сказати чесно, виборці Василькова з вибором міського голови помилялися рідко. Проте, часто ставалося так, що замість кандидата, якого вони обрали на вищу у місті посаду, міським головою ставала зовсім інша людина.

Пам"ятаєте — у 2000 р. — виграв Попович, міський голова Ліхачов.

У 2006 р. — виграв Шестаков, міський голова Іващенко.

У 2010 рр. — Іващенко з розгромним рахунком програє вибори, і знову стає міським головою...

На мою думку, таке відверте нехтування результатами волевиявлення васильківців стало однією з основних причин того, що наше місто за останні 15 років значно відстало від інших міст Київської області в своєму розвитку.

18 серпня ц.р. на сайті «Українська правда» опублікована стаття «Бедный не потому, что дурак. Почему украинцы не могут разбогатеть.»

Автор статті серед інших причин тотальної бідності в Україні чи не головною називає повну безвідповідальність українців у своєму виборі — «...З року в рік віддаючи переваги під час голосування меншому з „з зол“ чи приємному фото вкупі з грошовою винагородою за явку — український виборець вперто не хотів підходити до свого вибору свідомо і відповідально...Безвідповідальність, аполітичність, „противсіхство“ та всенаціональне споживання подарунково-продуктових наборів протягом останніх 25 років — це нинішня бідність української нації...».

Очевидно, з такими висновками автора статті можна погодитись. Адже ми тут, у Василькові,  маємо свій приклад того, що від нашого вибору багато чого залежить.

З часу останніх виборів, коли ми обрали В. Сабадаша міським головою минув лише 1 рік. За цей короткий час в місті зроблено більше, ніж при попередніх міських головах за всю їх каденцію.

Для прикладу.

Збудовано 4 нових свердловини і тисячу метрів водогону.

Відремонтовано велику кількість покриття вулиць і доріг, тротуарівта міжбудинкових територій.

Практично заново збудовано два нових сучасних дитячих майданчика.

Кардинально змінився вигляд центральної частини міста — відреставровані сквери біля пам"ятника Шевченку та біля приміщення міськрайонного суду, на вул. Соборна проведена заміна опор електричної лінії та встановлені економні ліхтарі, приведена до ладу зупинка громадського транспорту.

Проведена значна робота по освітленню всієї території міста.

Що дуже важливо, розпочалася системна робота  по покращенню забезпечення міста питною водою.

Значно зросла матеріальна база закладів освіти і культури.

І чи не найголовніше. Після постійно триваючих протистоянь і конфронтації всередині влади, між владою і громадськістю, у місті нарешті встановилися злагода і спокій, що в свою чергу дало можливість владі повноцінно працювати на благо територіальної громади...

 

 

 

Не помилились...(оновлено 27.12): 7 комментариев

 1. Антивирус 19.08.2016 at 12:04

  Зачот, админ! Прогиб принят!

  А можно поинтересоваться — какая именно зупынка ,монументально и титаническим трудом , приведена до ладу?Хочу лично осмотреть исполнение проэкта, которое было неподвластно всем предыдущим градоначальникам.

 2. admin 19.08.2016 at 12:11

  Антивирусу — зупинка біля готелю «Ярославнв».

 3. Антивирус 19.08.2016 at 14:43

  Это та, которая служит бесплатным вечерним туалетом в дни праздников и не только?

 4. пекарский 20.08.2016 at 16:10
 5. Антивирус 22.08.2016 at 12:31

  Мдя, дядь Миша — как тут без вашего позитивчика, ведь впихуваете увезде,куда надь и не надь.Кстати , за вами полянка как проигравшего по вопросу о разглядывания будущего в деле якобы отравления речечки Стугняшки.

  Выкатку можете сделать в «оновленной» зупынке, если сможете к ней подойти...Да, Анатоль Палыч, когда вы и пишите о чем-либо, то хоть мат.часть извольте за труд изучить.Или вы,как тот революционер — пишите письма издалека,не не зная сути вещей?Проинформирую:

  по паркам работы не закончены,особенно «радостно» за парк Шевченка усяким любителям поотдыхать — гендель в углу любовно сохранен и,я так понимаю, надолго, т.к. вкруг обложен брусчаточкой .Думаю любители выпить кавы, а вечерком и чего-нибудь покрепче у этого типа градообразующего и мега нужного городу сооружения, быстро приведут обновленный парк в милую сердцу мусорку с мятыми стаканчиками,вытоптанной травой и заплеванными дорожками. Уверен — в планах хазяйчика этой разливайки строительство полноценного павильона-кафе на полпарка,тем более по решению вапроса с депутатами этого созыва проблем не будет. По лесенкам вообще лучше не говорить — это шедевральное доробло растрескается и развалится уже после первой зимы;

  по столбам освещения вообще загадка как их меняли, по какому принципу? методом тыка ? и сколько заменено из общего количества — процентов 15?а остальные когда?

  По оновленной остановке , тут вы админ вообще загнули! к ней совсем не прикасались, работы идут по проезжей части- а это совсем другой коленкор.А вообще то спасибо за упоминание,может кому то и захочется обратится к истории возникновения переформата коммунальных остановок(замечаю- собственности громады) в такие себе торговопотребительские точки.Помнится, при сдаче в аренду земель остановок под эти «такие нужные городу» прредприятия их хозяйчики клялися-божилися как каждый день будут неустанно заботиться об общественных остановках, мыть их с пахучим шампунем и опрыскивать шанелью5 чуть не по два раза на дню!!! А контролировать это счастье городу должен был наш уже не знаю как называется,но ЖЭК по-старому. И че? Вы мне хотите сказать что ремонт и содержание остановок опять лежит на городском бюджете? С каких таких пониманий? Хотите думать за город — так сделайте так: или магазинеров нах с земли остановочной или нехай вылизывают их до блеска ,как сами знаете что у кого. Иначе штраф нещадный и разрыв отношений арендных и всяких там откатных(привет отставной бабе Лиде!)Ведь попробуйте даже днем зайти на ту же остановку возле гостинницы, или в развалы мусора на калиновской остановке возле центральной аптеки, на остановку возле 13магазина -там просто УЖОС!А вам все оновление мерещится.

  по воде промолчу, это к спецу типа журнализда из под щита и без меча.Понимаю — работа может и идет, она не видна.Подождем результатов.

  по депутатам — согласия и покоя не наблюдаю;есть устоявшиеся договорняки по интересам с некоторыми личностями из депкорпуса, и полное тупое одобрямс со стороны остальных неличностей оставшегося депстада.Будут новые аппетиты — начнется новая возня.

  по учреждениям образования — не знаю как выросла их мат.база, но трава на развороченных площадках тех же школ №1№2 зросла конкретно.А ведь скоро 1 Сентября!

  В целом же — выдающегося ничего то и нет, так — плановая работа для отдельных подразделений коммунальных служб в совсем недалеком историческом прошлом.Или скоро весь исполком будет гордится покрашенным забором вокруг скважины водозабора как годовым итогом великих свершений?Что-то мелко стали плавать,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

 6. stork 22.08.2016 at 15:11

  при таком наполнении бюджета, как в этом году — весь город мог сверкать как у кота одно место. НО! Ударение сделано на быстром освоении бюджетных денег через как бы благоустройство и отдел образования. Там вообще мама не горюй- до первого сентября неделя, а Лиля никак не может назначить подкаблучных руководителей, чтобы совместно «ремонтировать» крыши и спортзалы. Да еще стадионы не за просто так отписывать, как не имеющие перспективы использования. депутаты от своей безграмотности или заангажированности пропускают все через сессии на ура.

 7. admin 22.08.2016 at 16:51

  stork (у) — не всі кошти міського бюджету можна використовувати на благоустрій міста. Як відомо, міський бюджет складається з двох складових — загального фонду і спеціального фонду.

  За перше півріччя ц.р до загального фонду поступило 128 млн. 938 тис. грн. (за такий же період 2015 р. — 80 млн. 356 тис. грн.), до спеціального — відповідно 3 млн. 041 тис. грн. і 2 млн. 395 тис. грн.

  Для мети, яку ви маєте на увазі здебільшого використовуються кошти з спеціального фонду.

  До речі — при Іващенку в період масового продажу землі і комунального майна наповнення спеціального фонду було не меншим, ніж сьогодні.

  Як бачите, названі об"єми коштів спецфонду співставні. Але сьогодні є наочний результат їх вкладення, чого раніше важко було побачити.

  Щодо «быстрого освоения». Знаєте, колишній міністр Ж.Д. Кирпа казав — чим скоріше будують, тим менше крадуть.

  Крім того, наша гривня чомусь має стійку тенденцію до знецінення. Отже, чим пізніше виконані роботи, тим дорожче вони обійдуться міському бюджету.

  Я вже не кажу про те, що кошти, про які ми з вами говоримо, потрібно використати до кінця року...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.