Не має права...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

У зв"язку з відсутністю відповідної реєстрації МВК  С.Сабова як міського голови, він не має права отримувати з міського бюджету кошти за відрядження. Він також не може отримувати пальне за рахунок бюджету для своїх поїздок, а також безкоштовно користуватись  телефонами міськвиконкому і міської ради. В іншому разі можуть наступити небажані для нього наслідки...

Не має права...: 11 комментариев

 1. олег 05.06.2014 at 22:58

  Палыч, Вам, че бюджета для Сабова жалко? Вам-то не все равно Сабов его потянет или кто другой. Не наступят для него ни какие последствия. Человек от партии власти. Был бы не от Удара, давно бы прокуратура прибежала. У Вас по моему жизненный опыт есть. Не он первый не он последний.

 2. Група ВТМ 08.06.2014 at 09:10

  Олегу: Палич важає що чесним і порядним Мером був тільки В,Сабодаш.

  • олег 08.06.2014 at 10:04

   Ничего личного против Сабадаша не имею, ни я ему ничего плохого не сделал, ни он мне, но по поводу убеждений Палыча, уверен, что он сам так не думает, а только хочет убедить в этом других.

 3. admin 08.06.2014 at 11:46

  Олегу: — ми ніколи не говорили, що Сабадаш ідеальний міський голова. Проте, цілком очевидним є те, що по всім критеріям Сабадаш «на голову вищий» від Іващенка і адекватніший за сьогоднішнього Поповича, якого ви захищаєте в суді. Крім того, тут наша позиція враховує і відношення мешканців міста, зокрема визначене опитуванням, проведеним в травні ц.р. Згідно цих опитувань, рейтинг Сабадаша є помітно вищим за рейтинг Поповича, не кажучи вже про рейтинг Іващенка. До речі, ми, не пов"язані з Сабадашем таким чином, як ви з Іващенком та Поповичем.

  • олег 08.06.2014 at 12:57

   Палыч, мнением очень легко манипулировать, а рейтинг создавать. А, мы знаем статистику, и наполнения бюджета, и строительства дорог по каждому году и ремонтов школ и садиков, и ремонтов городских крыш, и материальной помощи ветеранам, да и краж тоже.

   Только Вы ее не используете. Для рейтингов и мнения она неудобна. Кстати, кто кого выше или адекватней понятие субъективное. Для кого как.

   Для меня, например, адекватны и Вы и все перечисленные Вами персонажи, могу общаться с любым из Вас, а кто-то не может найти общий язык с кем нибудь, и даже с Вами. Для него свое понятие неадекватности. Вон Гаврилюк, яркий пример, для кого-то адекватный, а для кого-то......... Есть еще много ярких персонажей в городе, кого не каждый адекватным назовет.

   • admin 08.06.2014 at 13:27

    Олегу: — звичайно, ми враховуємо те, про що ви кажете. Крім того, ми враховуємо і долю кожного в пограбуванні міста. Не буду називати прізвище беззаперечного чемпіона. Його у Василькові і так всі добре знають. Щодо рейтингів — опитування проводилось організацією не на замовлення Сабадаша. Щодо рейтингу Іващенка, тут все зрозуміло. Щодо Поповича — за нього у 2002 році проголосувало понад 12000 виборців. З того часу на виборчих перегонах він зазнав п"ять поразок поспіль. Чи це не факт?

 4. Група ВТМ 08.06.2014 at 13:03

  Олегу: Палич вже почав забувати як Він на «Рідному місті» висловлювався про те що Він особисто допомагав на виборах Сабодашу в 2013 році, а стосовно 2014 року працював на Сабодаша і його команду Пашкевича і Легачова. А стосовно рейтинга Сабодаша то запитайте у мешканців району як віджимав земельку у селян мабуть Палич забув про 97 га

  (відео І,Гаврилюка р-н сесія. )По місту один із яскравих прикладів як дурили про 7млн. використаних на Басейн 9 школи, а вияснилося що тільки 1.5млн.а продивіться (відео І,Гаврилюка відкриття басейну) як ДЯДЯ,ПЛІМЯШ,І ГРЕЧЕВИЙ МАГНАТ ДУРИЛИ ВАСИЛЬКОВЧАН) прикладів достатньо.

 5. admin 08.06.2014 at 13:53

  Грушці: — якщо у Вас є факти, зверніться до правоохоронних органів. Але Ви цього не зробите. Що можна чекати від людини, від якої Іващенко разом із Скибою позбавились, як від використаного предмета (мова йде про обставини звільнення з посади директора «Тепломережі» Грушка в суді незаконне звільнення не оскаржив). Щодо підтримки Сабадаша — так, ми його підтримали, важаючи його кандидатуру на посаду міського голови оптимальною в той час. Щодо підтримки Пашкевича і Легачева у 2014 р, — немає жодних доказів нашої підтримки Пашкевича, а обсяг матеріалів кандидатів на посаду міського голови Легачева разом з Рум"янцевим, розміщених на наших ресурсах, в три рази менший, як кандидата Сабова. Все це дуже легко перевірити... Взагалі, ми маємо повне право підтримувати кандидата на свій вибір, не заперечуючи такого права іншим...

 6. Група ВТМ 08.06.2014 at 14:19

  Палич: Вам мабуть В,Грушка сниться ночами тому ці питання задайте йому особисто. У нас є інформація що В.Грушка уже звернувся по деяких діяніях В. Сабодаша до прокуратури, а Ви Грушка утріть носа Боровику і скиньте інформацію в інтернет, тому що ми переконані Ви читаєте дану інформацію. А стосовно того, кого підтримувати це Ваше право тільки в одному проблема — одні підтримують за ідею, а другі за гроші і при цьому брешуть.

 7. admin 08.06.2014 at 15:05

  Грушці: — а на Іващенка — «кишка тонка». Хоча б за незаконне звільнення. А на «діяння» Сабадаша один подав, чи як на Сіранчука — разом з компанією...

 8. Група ВТМ 09.06.2014 at 08:50

  А,П,: А можливо Грушка і Іващенко про щось домовились це ми так розмірковуєм. А на діянія Сабодаша і Сіранчука це вже до нього запитання а ми не можемо зрозуміти такі порядні керівники щось порушували ми не віремо Грушку до відповідальності за наклеп тільки після Боровика.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.