Заява ГО «Рідне місто»: — Не дати вкрасти!.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

02.04.  «Про приєднання земельної ділянки за Васильківською ЗОШ №1 до центрального дитячого майданчика з попереднім облаштуванням зеленої зони та скейт-парку». Сьогодні петиція такого змісту зареєстрована на офіційному сайті Васильківської міської ради.

Зважаючи на те, що зазначена територія є єдиною в центральній частині міста, яку ще можна використати для активного відпочинку та проведення дозвілля васильківців всіх вікових категорій, враховуючи загрозу її захоплення певною групою людей для використання у власних інтересах ГО «Рідне місто» закликає мешканців міста до підписання зазначеної петиції в найкоротші терміни.

 

23.02.  Сьогодні для багатьох васильківців вже не є таємницею те, що «ініціативна група депутатів» намагалася прибрати до рук земділянку поблизу Центрального дитмайданчика. Як відомо, на одну з сесій міської ради вони підготували проекти рішень про виділення на цій території ділянок для будівництва 5 індивідуальних гаражів загальною площею 500 м.кв.

Тоді принципова позиція ГО «Рідне місто», ГО «Відсіч», громадських активістів, з якою погодився міський голова, завадила здійсненню планів цих людей. Як я вже повідомляв, деякі члени «ініціативної групи» висловлювали з цього приводу своє невдоволення на адресу «Рідного міста» і мою особисту.

Наразі великою підтримкою користується пропозиція, підтримана декількома громадськими організаціями, про облаштування там зеленої зони з скейт-парком та громадською вбиральнею.

Чи є сьогодні ймовірність того, що зазначену територію знову знову спробують вкрасти? На мою думку, виходячи з васиьківських реалій, не виключено. Тут все залежатиме від готовності громади дати достойну відсіч грабіжникам...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.