Нахаби?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Кажуть, що на сесії міської ради, яка відбудеться 2 лютого, будуть розглядати питання Т. Омельченко про виділення їй земельної ділянки площею маже в 100 м. кв. в самісінькому центрі міста, а саме — по вул. Грушевського. Очевидно за рахунок тротуару та прилеглої клумби.

В соцмережах також повідомляють, що О. Слончак, чи його родичі, сподіваються, що на цій же сесії депутати задовольнять їх бажання збудувати 2 гаражі в житловій зоні в/м №11. До цього часу жодного гаража в житловій зоні містечка не було.

Якщо вищевикладена інформація відповідає дійсності, то знак питання в заголовку до цієї теми треба змінити на пару знаків оклику...

Нахаби?.: 3 комментария

  1. Вуйко 23.01.2018 at 07:41

    Фантазія у вас не працює чи що ? Омельченко хоче 1 сотку землі в центр рі взяти , під пам'ятником декабристів , на який має право власності . А Слончак гаражі у містечку прямо на тому місці де стояла ялинка . Ось це справжня новина , беріть приклад , в то вже скоро не цікаво читати

  2. Прохожий 23.01.2018 at 13:17

    Омельченко хочет взять в оренду намного больше площадь земли чем под её помещением, захватив часть пешеходной зоны ( тротуара) , дабы разместить очередной МАФ в центре города на тротуаре! Всё намного проще.

  3. admin 23.01.2018 at 19:16

    Вуйко — дивіться статистику сайта...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.