Натравлюють спонсори...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Останнім часом на сайтах «Васильків інфо» і «Щит і меч» синхронно з"являються матеріали з нападками на місцеві осередки «Відсічі» і «Правого сектора». В цих матеріалах глашатай колишього міського голови та деяких місцевих «олігархів» глузливо звинувачує ці громадські організації в тому, що вони, начебто, ніяким чином не реагують на його «викривальні» публікації. Наприклад, ніяк не відреагували на його сенсаційну інформацію про те,що "...мэр регионал киевлянин — Сабадаш, не отказался принимать мусор в Василькове!!!.

І далі: «...деньги для Сабадаша даже с мусора не пахнут!!! Решений на сессии не принимали, на исполкоме так же!

Народ для него быдло вместе з депутатами???

А где хавленная „Видсич“!

Фильмы крутят когда Васильков мусором засыпают??»

Звичайно, повідомлення глашатая Іващенка про завезення сміття до Василькова виявилось неправдою. Але декому дуже вже хочеться дискредитувати Сабадаша, успіхи якого на посаді міського голови їм «як більмо на оці»! Тому і не гребують послугами глашатая Іващенка, відомого у місті ще й продажею вкрадених у громади земельних ділянок.

Щодо реакції «Відсічі» на звинувачення торгівця вкраденими земельними ділянками. За нашою інформацією, там Гаврилюка «послали на три букви».

Насправді жаль тільки, що подібного типу інформація заполонила поважний донедавна ресурс «Васильків інфо».

 

Натравлюють спонсори...: 4 комментария

 1. Васильківець 05.07.2016 at 19:55

  Одним із спонсорів цих сайтів є Орегіонал Олег Мазепа...

 2. Александр 05.07.2016 at 22:34

  Послали?Но не опровергли же?

 3. admin 06.07.2016 at 11:25

  Александру — спростували...

 4. Відєотухлятінка 10.07.2016 at 02:29

  Гаврилюк брехун, злодій , шахрай та корупціонер, тому його відеосюжети бажано дивитись, не слухаючи, що клекоче сам оператор і назви відео на ютубі сприймати із поправкою на те, що вони породжені хворою та заангажованою спонсорами психікою приспособлєнца-клятвопрєступніка. Як там кажуть? Сам Бог вєлєл?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.