Наша пропозиція — зменшити вдвічі...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

ГО «Рідне місто» пропонує васильківським ГО звернутись до голів парламентських фракцій у новообраній Верховнй Раді з заявою щодо внесення змін до законодавчих актів, що встановлюють чисельність депутатів місцевих рад. Наша пропозиція — загальний склад ради скоротити вдвічі, наступні місцеві вибори провести з урахуванням такої норми.
Просити В.Романюка, обраного народним депутатом по нашому округу, підтримати у ВРУ вказані пропозиції.

Питання про зменшення кількості депутатів Васильківської міської ради ми піднімали і раніше. ( наприклад — див. нашу публ. «Забагато» від 19.10.ц.р.)

Наша пропозиція — зменшити вдвічі...: 5 комментариев

 1. Варвара 29.10.2014 at 21:53

  Ні ідея не сильно гарна! Зараз наші запроданці сильно прохані а потім і зовсім оху...ть

 2. Аватар 30.10.2014 at 13:09

  Анатолій Павлович, чи не здається вам, що таке кардинальне зменшення складу міської ради принесе більше негативу ніж позитиву. По-перше, на наступних виборах, які скоріше за все пройдуть за змішаною системою, при кількості депутатів, наприклад 24, у кандидатів, які не мають значних фінансів на агітацію, буде набагато менше шансів пройти в мажоритарних округах ніж при існуючій кількості — 46. Наслідком цього буде проходження в раду представників місцевих багатіїв, а не людей, яких хотіла б бачити громада. Що стосується депутатів, які пройдуть за партійними списками, то зменшення кількості депутатів-списочників до12 також призведе до негативу. Розподіл місць в раді при таких умовах не буде відповідати волевиявленню громади. Наприклад при рейтингу Народного фронту 25 % і Блоку Петра Порошенка 24 % від перших пройде 4 депутати, а від других — 3. Різниця в абсолютній кількості голосів буде складати якісь сотні, якщо не десятки. І це ще більше підштовхуватиме не чистих на руку членів виборчих комісій різних рівнів до різноманітних маніпуляцій. Моя думка, що оптимальна кількість депутатів -36. 18 списочників, і 18 мажоритарників.

 3. анатолій 30.10.2014 at 17:56

  Павлович дещо перепутав. Закон про вибори до місцевих рад чітко визначає максимальну та мінімальну кількість депутатів в залежності від кількості проживаючих мешканців того чи іншого населеного пункту.

  В нашому випадку можна зменшити до 36 депутатів.

  І Нова Верховна Рада і місцеві громадські організації тут ні до чого.

 4. admin 30.10.2014 at 20:21

  анатолію: — ми виходимо з того, що Верховна Рада нового скликання може прийняти новий закон про місцеві вибори. В діючому Законі для таких міст, як Васильків, унормолвано склад ради від 30 до 46 депутатів. Як відомо, у нашому місті максимально допустимий загальний склад ради — 46 депутатів . Наскільки нам відомо, «Самопоміч» пропонуватиме Верховній Раді зменшити втричі загальний склад місцевих рад Так що ми нічого не «перепутали». Хотілося, щоб ви професійніше прокоментували це питання. І ще, а скільки депутатів, на вашу думку,повинна мати наша міська рада, щоб її робота була найбільш ефективною?..

 5. анатолій 31.10.2014 at 11:16

  Стаття 16. Визначення загального складу Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад

  4. Загальний склад (кількість депутатів) сільської, селищної, міської, районної у місті ради має становити при чисельності:

  5) від 20 тисяч до 50 тисяч жителів — від 36 до 46 депутатів включно;

  Ключовим є що ВР лише може зменшити, прийнявши новий закон про вибори, а Самопоміч зможе пролобіювати в новій ВР таке зменшення.

  Невірю, що Верховна рада змінить ст. 16 Закону. Більше вірю в те, що мажоритарну систему ліквідують і місцеві вибори будуть проходити за партійними списками.

  Так правлячим 3-м партіям спокійніше буде.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.