«Народний контроль» розбереться?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Вчора в сесійному залі, де мала відбутися сесія, Ігор Гаврилюк кричав «не своїм голосом» , що «Народний контроль» розбереться з Сабовим, який, начебто, причетний до крадіжки плит з під"їзду до однієї з свердловин  в районі В/м 11.  На нашу думку, «НК» займатись цим не буде, оскільки попередньо він повинен розібратись з самим Гаврилюком, який продавав за часів Іващенка земельні ділянки, оформлені на підставних осіб. Керівник «НК» Л. Сіваков про це, напевно, знає, але чомусь мовчить.

 

«Народний контроль» розбереться?.: 4 комментария

 1. виборець 16.09.2015 at 22:10

  В мене питання:

  1. чи давав міський голова розпорядження вивозити панелі з території аеродрому ?

  2. Аеродром звідки вивозилися панелі це територія війської частити? якщо так то цілком логічним що «співучасником злочину» має виступати начальни військової частини. Чи не так?

  3. Хто стоїть за цими двома керівниками з дозволу яких вивозилися панелі і хто їх новий власник???

 2. admin 16.09.2015 at 22:47

  виборцю: — питання не до нас, питання до правоохоронних органів. До них мають право звернутися депутати з відповідним запитом. Наприклад, нам відомі депутатські запити щодо «зникнення» первинних документів з «Тепломережі». (див. у нас «Первак пояснить громаді» від 09.09)

  Якщо буде якась інформація щодо піднятого вами питання, ми її обов"язково оприлюднимо...

 3. Олег 16.09.2015 at 23:04

  Палыч, слава богу Сиваков участков не крал.

 4. Горожанин 17.09.2015 at 01:07

  Сиваков «украл» помещение кухни в центре города Василькова возле 1000і одна мелочь путем покупки ее в мерии за копейки и продажи по рыночной цене!!! Почитайте в интернете, что о нем пишут: жена его судья Киевского хозяйственного суда, а он адвокат-такой семейной «связкой» рейдерством отжимает предприятия... он хапуга и вор...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.