Нам пишуть...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Я люблю свою річку Стугну, я люблю верби на її березі, нижні гілочки яких купаються в воді. Я люблю яри і берізки, які заполонили майже половину території Василькова.

Я люблю Змієві Вали — це наша історія.

Вірю, що люди, які люблять душею, безкорисливо те, що подарувала нам природа, не дозволять всіляким пройдисвітам сплюндрувати його та використати для власного збагачення.

Я вірю, що сьогоднішня міська влада на чолі Володимиром Сабадашом та Оксаною Перінською за підтримки більшості депутатів, громадськості, здатна перетворити територію паркової зони на березі Стугни на сучасну зону відпочинку для всіх мешканців міста — з спортивними та дитячими майданчиками, атракціонами, облаштованими місцями для купання, доріжками, освітленими в темну пору доби...

Змієві Вали я бачу як заповідну територію з інфраструктурою історико — культурного призначення, як туристичну Мекку та місце масового відпочинку васильківців.

Звертаюся до всіх, кому небайдужа доля нашого міста. Давайте разом, толокою, зробимо все можливе, щоб наш рідний Васильків став сучасним красивим, процвітаючим містом з комфортними умовами для проживання  і відпочинку  мешканців та його чисельних гостей...

                      Ольга Борисенко.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.