Нам 1 рік

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Шановні друзі!

10.05.2012 виповнюється рівно рік, як сайт Ridmisto.com.ua з’явився в інтернет-просторі і розпочав свою роботу, як альтернативне джерело інформації суспільно-політичних подій Васильківщини.

Існуючи завдяки звичайному громадському ентузіазму, без зовнішніх дотацій і жодної реферальної реклами, сайт отримав більше сотні своїх прихильників, які складають основну кон’юктуру мешканців Васильківщини, що має свою власну громадянську позицію і прагнуть контролювати владу шляхом електронного урядування.

Ми і надалі будемо висвітлювати думки ГО «Рідне місто», дружніх організацій та політичних осередків Васильківщини, відстоювати позицію громади та надавати достовірну інформацію стосовно тих чи інших подій, які відбуваються у Василькові і Васильківському районі незалежно від жодних зовнішніх чинників.

Керуючись головними принципами прозорості публічної інформації ми продовжумо нашу діяльність в інтернет-просторі і намагатимемось вдосконалювати інтерфейс та інтерактивне спілкування з громадою на сторінках нашого сайту.

Вітаємо себе та всіх наших користувачів з річницею!

З повагою, голова ГО «Рідне місто», Анатолій Боровик.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.