Найрейтинговіший кандидат участі не прийматиме?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Сьогодні кандидатами на посаду Васильківського міського голови висунуті І.Майстер, В.Попович, С.Сабов, В.Шестаков. Разом з тим, найрейтинговіший претендент на цю посаду В.Сабадаш, за нашою інформацією, участі у виборах приймати не буде. За рядом опитувань Сабадаш міг виграти ці вибори з великою перевагою над іншими кандидатами, тим більше, що йому, начебто, пропонували висунутись від ВО «Батьківщина».

Найрейтинговіший кандидат участі не прийматиме?.: 20 комментариев

 1. анатолій 25.04.2014 at 15:03

  Хто зна термін ще є ...

  А самовисуванцем ?

 2. Група ВТМ 26.04.2014 at 00:04

  Боровику: Ну не брешіть хоч тут який рейтинг у Сабодаша без ДЯДІ ми розуміємо що у Вас тепер основний ворог буде не Іващенко а В, Попович а кому продаться Ви ще не вирішили.

  Як щоб ВО «Батьківщина» висунула Сабодаша то Юля б кончила Слончака і Майстер.

 3. Фортуна 26.04.2014 at 01:00

  Може пощастить, і найрентинговіший кандидат повернеться, бо його чекають люди!

 4. фантом 26.04.2014 at 01:30

  Чекаємо врівноваженого кандидата зі свіжим глуздом.

 5. патриот 26.04.2014 at 13:27

  Где вы этот «глузд» видели? Посмотрите на список претендентов на сегодняшний день. Куча сбитых летчиков, старых маразматиков и проходимцев, которые хотят заработать на своих людях в комиссиях. Сабадаш и без дяди имеет в городе авторитет(несмотря что бывший регионал кто в жизни не ошибается).

  Так что не известно кто больше проирает если Сабадаш не будет участвовать в выборах:

  Город или Сабадаш?

 6. Група ВТМ 26.04.2014 at 18:47

  Ми уже писали що Сабодаш врівноважений всіх вислуховує всім обіцяє але нічого не робить і не виконує свої обіцянки зато його підлегли збирали дань з Васильковчан мабуть ще у нюго професійне на сьогоднішній день не хватає професіоналів в СБУ мабуть там його місто і там Він мабуть принесе більше користі а в районах і містах нехай працюють керівники які мають досвід такі у Василькові є але ми не маємо на увазі не пілота Сабова , прадедушку Шестакова, Майстер потрібно трошки підучиться. Попович сильна особистість і має великий досвід роботи у владі і очолював владу Василькова 17 років але мав шкідливу звичку але велика кількість Васильковчан говорять що Він її

  позбувся тому ми працівники групи ВТМ більшостью підримаємо В, Ф Поповича на посаду Міського Голови м. Василькова тому що мабуть серед тих хто буде балатуватися кращої кандидатури не буде.Але ми розуміємо що регіоналам пілотам, ,прадедушкам а також прихвостням Сабодаша таким як Назари,Козаки , Пікарськи,Маркови-Пекіни,Бурсова,Гуреєв, Агеєв,Нередько Сергеєв, і.т.д. Попович не подобається.

 7. admin 26.04.2014 at 19:41

  Групі ВТМ: — Грушка підтримає того, на кого вкаже його «хазяїн». Самого ж Грушку мало хто послухає. Бо всі пам"ятають, як Грушка і Ко «обдерли» васильківців через незаконно встановлені тарифи на теплову енергію. Сьогодні Грушка багато "«кричить», не виключено, що незабаром говоритиме тихіше...

 8. Grushka 26.04.2014 at 19:48

  Так, визнаю, обдер нещасних бабусь. А ще нахімічив з вікнами, відеокамерами, лічильниками. На все це складено Акт КРУ, та мої пояснення. Більше так не буду.

 9. патриот 26.04.2014 at 19:52

  Ну конечно Попович! Он будет ...... в шортах бегать по городу а група ВТМ будет всем заправлять. Как в прошлом Лихачев и Панченко.

  Лихачев ... а Вован все решал. Я думаю у вас ничего не получится. Ну разве что нужно будет выбирать между Сабовым и Поповичем.

 10. Група ВТМ 27.04.2014 at 08:07

  Боровику: Ви мабуть пагано знаєте Грушку хозяїн може у нюго і є так само як і увас але Грушка має свою думку і открито її висловлює а стосовно тарифів на сесії Грушка попросив потерпіти не забаром все зясується але ми хвилюємся за Вас А,П, тоді коли тарифи стануть не гріхом Грушки Вам потрібно придумати слідуючу брехню Вам наша

  порада скоріше думайте а стосовно що Він кричить Він нам на це завжди відповідав у нюго командний голос(хочемо зауважити що коли Грушка при Поповичу і Іващенку висловлював свою думку то вони його не перебевали це говорить про те що два екс Мера мають досвід працювати з людьми і вислуховували про себе і плюси і мінуси а стосовно Сабодаша і Сіранчука їм потрібноучитися не тільки бути хвайними хлопцями а ще і мужиками і якщо потрібно то і по столу стукнути і голос підвичити так учив Макаренко і потрібно читати підручники по псіхології).

  • admin 27.04.2014 at 22:27

   Групі ВТМ: — Грушку Іващенко викинув як непотріб, а Грушка каже, що той його не «перебевав».

 11. Група ВТМ 27.04.2014 at 10:54

  В, Грушщі: В,М, ну не брешіть якщо б були задіяни тарифи на які є висновки ДЕРЖ. ІНС.по цінах і затвердив їх Васильківський Виконком то приблизно 80% споживачів послуг КП ВТМ

  отримували б субсидії (а в державних службовців не було б можливості красти кошти) але коли і були задіяни тарифи які прйняв Місьвиконком то бабусі і дідусі не можуть оформити субсидії бо немає мабуть здоровя а дітки і внучата їм не допомагають( не всі). Стосовно вікон Ви дійсно замінили їх на ЦТП і також хотіли ще змінити на Фрунзе 46 все це робили щоб вікна які згнили не упали комусь на голову стосовно теплових лічильників то є в КП ВТМ гарантійний лист адрисований в НКРЕ що Ви їх установите до 1.04.2013року але Вас не законо звільнили з посади 10.о6.2012року за Ваше не законе звільненя боролись А, Боровик і В. Шестаков. А.Боровик Вас В,Грушка в своїх коментарях на сайті призиває звернуться до суду і повернути свій статус але ми Вам не радимо це робити бо унас повна ж-па . В, Брік пообіцяв НКРЕустановити лічильники до1.09.2014року. Стосовно відіокамер то Ви поставили їх О а В. Брік установив 70штук (коштує це 800 тис. гривень) а наш фінансовий директор Терещенко «(ця особа прйшла до нас з Бріком вони друзі а також Брік кум видатного дирибанщика Крикунова і ребяткі деребанять грошенята громади а тоді коли Крикунов керував УЖКХ то ця троїця збиралась постійно у КП ВТМ і ділили на грабоване але після того як звільнився Сабодаш і Скиба вони об-сь і тихо сидять але крадуть по трошки але ми не розуміємо згідно яких керівних документів призначається Фінансовий директор на підприємстві»")

  на Місьвиконкомі доповідав що унас не має грошей і вцюму вина Держава бо не повертає кошти по різничі в тарифах але не зрозуміло які кошти якщо у Василькові тарифи які діють сьогодні єкономічно обгрунтовані і законі . У нас В. Грушка фактів які підвержують що кошти використовуються з порушенями закону достатьню і ми розуміємо чому депутати не підтримуют Вас провести перевірку комунальних підприємств мабуть

  все го- но випливе а особливо цюго боїться комуніст -регіонал С. Пашкевич який з піной із роту на сесії переконував депутатів що не можна допускати Грушку і комісію для перевіки. Хотілось би нагадати комуністу-регіоналу і перевертню С. Пашкевичу що в свій час Пашкевич захичав Васильковчан от не законих"тарифів" а сьгодні він працює у КП ВТМ і стосовно тарифів міст загального користуваня говорить я не при чому я не підписував рішення і.т.д. Хочемо нагадати що Ви депутат і повині регувати на всі питаня які піднімаються у Місті але ми працюємо з Вами і бачимо хто Пашкевич ви є насправді. В. Грушка потрібно акт КРУ опублікувати в засобахмассової інформації.

  • Фантом 29.04.2014 at 20:36

   Для групи ВТМ чи ...кому належить за адресою...Відвідувачі КП Васильківтепломережі задавали питання директору В.Бріку чому не встановлені, та не встановлюються теплолічильники на будинках у Василькові, адже були державні програми, якими зобов"язано теплопостачальні організації встановлювати їх. Але мабуть дане питання до вересня 2014р не буде вирішено. В.Брік та фінансовий директор не спромоглися на нього відповісти. Мабуть довго всіх будуть кормити обіцянками. Немає зацікавленності у керівників. Бо як будуть стоять лічильники, то мешканці перестануть платити за втрати тепла по теплотрасам, які підведені до будинків. А так вигідно в тариф закладувати чи то 13% чи то більше! Нічого населення сплатить. Населення у нас більш дисципліноване, одні отримують пристойну зарплатню і їм це по кишені, а інші з мінімуму тянуть від доходу і біжать платити, бо як затянуть то на наступний місяць буде складно відірвати. Хоть катком по них пройдись, більшості це байдуже?! Перестали чомусь люди вірити всім, кажуть хто б не прийшов все рівно обманють.

   • Grushka 01.05.2014 at 22:42

    Шановна Фантом Семенівна, маю вас запевнити, що це не Брик та його фіндиректор, а саме я саботував питання лічильників, тому, що це було вигідно мені, як колишньому керівнику Тепломережі. Про втрати тепла, закладені у тариф — це неправда. Але нічого не може зрівнятись із тарифом, який був запроваджений у 2011 році. Тоді я був лідером серед комунальних підпрємств України.

 12. Група ВТМ 27.04.2014 at 18:48

  А,П,Боровик не прикривайте В. Сабодаша і не блокуйте наші коментарі а то поскаржемся

  І, Гаврилюку і В. Грушці .

 13. admin 27.04.2014 at 20:31

  Групі ВТМ: — зміст заблокованого коментаря — суцільна дурість,або точніше, тупість, безкрайній цинізм, знущання над святим. Ми не можемо «опускати» наш сайт до рівня Грушки. Рекомендуємо Грушці розмістити цей коментар на сайті «Щит і меч», замість того, щоб скаржитись Гаврилюку. І накінець, Грушка нас дуже розсмішив, коли спробував налякати нас самим собою і своїм другом.

 14. Група ВТМ 27.04.2014 at 22:44

  А, П,Боровик : А Ви розмістіть і очінку даного коментаря дадуть читачі даного сайта і тоді буде Видно у кого дурість, тупість,цинізм, знучаня над святим . А,П, Ви просто об-сь що це правда. А,П, Вам потрібно звернуться до Екстрасенсів може вони Вам допоможуть стосовно В, Грушки.

  • Психиатр 28.04.2014 at 00:26

   Группа ВТМ, у Вас прогрессируют синдромы обиженного человека: раздражение, обида, неудовлетворенность, жажда мести и разоблачения. Необходимо продолжительное лечение, иначе болезнь будет прогрессировать.

 15. Група ВТМ 29.04.2014 at 07:08

  Психіатору: Це Ваша особиста думка і Ви маєте на це право а чи маються підгруньтя для Вашого заключеня як псевдо Психіатора то це визиває великі сумніви да і Психиатрія це ще одна із проблем медицини тому що вона вивчина не до кінця( і що відбувається в місках

  людини вивчено не до кінця) да іне зрозуміло те про кого йде річ.

 16. Група ВТМ 02.05.2014 at 19:42

  Фантому і псевдо Грушці : Хотілося ВАМ сказати слідуюче відносно лічильників:

  1. Лічильники повині бути як на обєктах які виробляють тепло і на обєктах які споживають тепло у нашому випадку це на Котельнях і Житлових будинках.

  2.Програм у нас достатьню але як завжди не хватає коштів для всієї теплоєнергетики але

  ті керівники які по обіцяють відкати зрозуміло кошти дають їм.

  3 Також чітко не визначено законодавством за який рахунок устанавлюються лічильники:

  а) Якщо за рахунок держави то вона повина виділити кошти.

  б)Якщо за рахунок місцевого бюджета то повина виділити кошти Васильківська Влада.

  в) Якщо за рахунок споживача то КП ВТМ по вина закласти кошти в тариф на теплову енергію.(як на приклад Васильківська газкантора устанавлює лічильники на газ по квартирам за рахунок того що вони заклали кошти в тарифи на газ).

  У січні 2012року проводила перевірку КП ВТМ комісія НКРЕ і зообовязала на котельнях установити лічильники на той час В. Грушка звернувся до державних і місцевих органів

  про виділеня коштів але відповідь була як завжди кошти будуть виділені коли буде можливість.

  Але ради справедливості потрібно сказати те що В,Грушка установив у 2012р 1 лічильник

  а В,Брік 2012- 2014р 2 лічильники тим самим вони порушили законодавство тому що дані кошти не були закладені в тариф на теплову енергію.

  У 2008р кошти виділялись державною програмою по установці теплових лічильників по будинках але на той час 2 керівника ЖЕКІВ О, Погорілий і І, Ларін переконали С.Іващенка що це не потрібно робити тому що Вони знали що тоді вся відповідальність ляже на них за якість тепла а також заякість підготовки будинків і мешканці будуть платить за те тепло яке Вони отримали по лічильнику а не розрахунково але не все так просто:

  1. У виграші будуть споживачі кирпичних будинків бо вони тепліши в середньому вони зеконолять 12% коштів.

  2.Програють споживачі які проживають в бетоних будинках вони холодні і оплата збільшиться в середньому 23%.

  3.Без лічильників мешканчі платять тільки за свої квартири а принаявності лічильників вони будуть платить:

  а)За леснічни марши.

  б)За тех етажи (горича).

  в)За підвальни приміщення.

  Підбиваючи підсумки не так все просто на первий погляд і для того щоб зменшити тарифи потрібно виконати безліч заходів по ефективній роботі підприємств теплоенергетики це основне знайти кошти нарізних рівнях держави для:

  !.Заміни устарілого обладнаня для обєктів теплоенергетики.

  2. Провести ремонт внутребудинкових теплових мереж.

  3.Провести утеплиня будинків.

  По інформації нашого директора В, Бріка для КП ВТМ потрібно приблизно 200 млн. грн.

  4.Також потрібно жотко контролювати кошти як і на які цілі використовують керівники підпрємств ЖКХ(один із прикладі В, Брік на відео камери і на ремонт контори витратив більше ОДНОГО МІЛ, ГРН, можливо за ці кошти можна було поставити лічильники на котельнях і.т.д. це тільки один із пркладів як не обгрунтовано використовуються кошти споживачів.

  Стосовно тарифів 2011р то яким лідером ми були тоді і в які Ж- ПІ ми сьогодні всі матеріали ми надамо А,Боровику щоб Він їх оприлюднив на сайті « РІДНЕ МІСТО»,

  ДЯКУЄМО ЗА УВАГУ,

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.