Найнижчий рейтинг у фракції «Свобода»...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Згідно наших спостережень, серед депутатских фракцій міської ради найнижча довіра серед виборців Василькова у фракції «Свобода», а найбільший «вклад» в падіння авторитету фракції вніс її член Ю. Коваленко, якому приписують земельні оборудки та використання свого членства у земкомісії для власного збагачення...

Найнижчий рейтинг у фракції «Свобода»...: 12 комментариев

 1. Думка 10.11.2017 at 10:38

  Мабуть «Свобода» себе вже дисредитувала. Активний дій на покращення життєдіяльності міста не видно. Мабуть активізуються перед виборами...

 2. сердючка 10.11.2017 at 17:22

  Так активізуються, що рубати майно почали. але ніколи ще беззаконня, навіть при анархії, до підвищення рейтингів не приводило. а навпаки такі дії відвертають від себе громаду. Ганьба!

 3. Шухевич 11.11.2017 at 23:31

  Проте, «каманда» «Свободи» успішно та плідно працює, кожен на своєму місці:

  — один «клієнт» вщент развалив комунальне підприємство, під прикритям якого сумлінно деребанілися гроші громади;

  — інший, самий досвідчений та мудрий, поступаючись партийню принциповістью та офіцерською честю, вірою та правдою служить васильківському товстому гаманцю;

  — третій «тягнирог», працюючи у земельній комісії, добре навчився оборуткам та аферам з рідною васильківською землею.

  Головне, вчасно та голосно крикнути: «Слава Україні!»

 4. Антивирус 13.11.2017 at 12:56

  Простите, а выборцев не смущали предыдущие оборудки свободовцев? Ваня Корчинский неплохо ведь «наваривал», когда практически перед каждой сессией торговал своим правом на голосование; а другой ,помоложе, гонял по городу в поисках договорняков.

  Так что неча на депутатиков пенять, коли рожы у выбирающих кривые.

 5. Шухевич 13.11.2017 at 17:26

  Стесняюсь спросить, а за кого отдал свой драгоценный голос на последних выборах гасподин Антивирус? За анти-блок, вирус от радикалов или, может быть, за Партию любителей шоколада?

 6. Думка 13.11.2017 at 19:49

  Презирливе висловлювання Е.Ходоса про те як підкормлюювали «нациків» та створення хабаду в державі...

  www.youtube.com/watch?v=q8LLBdablKU

 7. Антивирус 14.11.2017 at 11:13

  Отвечаю:давненько уже не живу в славном городе у яме,бываю в нем иногда по делам, поэтому голосую,увы,уже в ином месте.

  А в качестве доброго совета всем васюльковцам, обратите внимание ( ! )бесплатного, могу пояснить: пора бы вам,выборци, догадаться голосовать не по партиям а по конкретным своим гражданам,которые прожили в Василькове достаточно долго и украсили город достойными поступками и своим трудом.Тогда,может быть, и будет вам щастя!!!!

 8. Шухевич 14.11.2017 at 17:35

  Наприклад, хто на Вашу думку є гідним кандидатом? А хто з депутатів міської ради дійсно виправдовує сподівання своїх виборців? А як у Вашому місті, куди Ви емігрували, все нормально? Чи ще гірше, чим у Василькові?

 9. Антивирус 14.11.2017 at 23:03

  Мысли должны быть у Вас, уважаемый — с этими кандидатами вам же жить.А по поводу персоналий, так в архиве сайта(я тут давно отписываюсь) есть мои пожелания .Вот только оказались они невостребованными, чего же дальше советовать?Вы же только пришлых и зовете вами руководить.Ну да ладно,дам пару советов:

  -возьмитесь за ум — выберите себе хоть мера из местных, ему бежать будет некуда......если спросить придется.

  -создайте какую-нибудь РЕАЛЬНУЮ общественную организацию(а не клоунов-видсосов), которая сможет именно спросить с всяких мурашек-хапарей и иных желающих громаду обдурить.

  А в моем городе сейчас я кандидатами не интересуюсь — надо грошики зарабатывать, пока дают возможность. Без них — нерадостно, даже безвиз не греет........

 10. Тарас Бальбоа 15.11.2017 at 13:58

  Цікаво, а куди подувся куратор місцевих молодих сволотівців аферист-фальсифікатор пєтухов олег князьомєнятєль? містом ширяться чутки, що цей судєбний почтальйон зараз навчає молодую поросль серед яких два депутата міськради, як віджимати квартирки та будиночки у соціально незахищених верств населення.

  www.youtube.com/watch?v=o...FEWbY&t=714s

 11. Думка 16.11.2017 at 11:47

  В підтвердження слів Тараса Бальбоа отримали інформацію (без призвіщ) від місцевого нотаріуса, що дійсно є група осіб яка займається описаними вище діями...

 12. Патріот 19.11.2017 at 01:31

  І очолює цю групу СВОботівець, а отже виявляється, що не тільки різати паркани вміють тягнибоківці...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.