Найменш інтелектуальна...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Дуже добре знаю депутатську опозицію до міської влади, починаючи з кінця 90-х р.р. минулого століття. Персонально знаю всіх, хто був в опозиції до Вадима Ліхачова, Валерія Поповича, Сергія Іващенка, Сергія Сабова.

Добре знаю депутатів, які сьогодні перебувають в опозиції до Володимира Сабадаша.

В порівнянні з опозицією минулих років, сьогоднішня є найменш інтелектуальною. Не на її користь рівень освіти і загальної грамотності.

Методи опозиційної діяльності нинішніх опозиціонерів є досить примітивними, і зводяться в основному до випуску анонімних листівок та фальшування інших видань. Тексти написані вкрай безграмотно, їх зміст не носить ознак високої інтелектуальності авторів матеріалів.

Виступи нинішніх депутатів-опозиціонерів на пленарних засіданнях ради не витримують жодної критики — беззмістовні, неаргументовані, грубі по формі, і, знову ж таки, безграмотні.

Крім того, сьогодні, на відміну від минулих років, в опозиції немає лідера, який би мав хоч-який би авторитет у Василькові. Скоріше навпаки. В силу діючого закону за Слончака і Мазепу виборці не голосували, за ними тягнеться негативний"шлейф" депутатства з минулих каденцій. Щодо Неділька, то він  на лідера опозиції не тягне, не та харизма. Йому самому «хазяїн» як повітря потрібен, без них він просто жити не може...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.