Нагадаємо «весні»...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Сьогодні на «Васильків інфо», «весна» засудила ветеранську організацію В/м 11, за прийом в її члени Сабадаша і Гладкової. Нагадаємо «весні» що не дивлячись на безпрецедентний тиск, Гладкова подала документи до ВРУ про проведення позачергових виборів у Василькові. Крім того, Гладкова зупинила пакетне голосування у міській раді по земельним питаннях. Щодо Сабадаша, то переважній більшості мешканців Василькова абсолютно зрозуміло, що як керівник міста, він на голову сильніший за Сабова.

Крім того, це не вибори до ВРУ, а до місцевих органів влади,  де важливіший професіоналізм, а не партійна приналежність. Дуже нерозумно, коли міський голова вступає у відкриту конфронтацію, наприклад, з обласним керівництвом. У 1999 році Попович посварився з головою КОДА Засухою. В результаті місто недоотримало мільйони належних йому коштів. Зрозуміло також, що у подібних випадках сподіватися на те, що у місто прийдуть масштабні інвестиції зайве.

У В/м 11 ветеранська організація досить чисельна. В її склад входять переважно люди з великим життєвим досвідом і гарною освітою.  Вони здатні самі розібратися хто є хто.

Звичайно «весна» має право висловити свою думку з цього приводу. Але, як ми бачимо, її думка не співпадає з думкою великої частини мешканців В/М 11...

Нагадаємо «весні»...: 6 комментариев

 1. Синоптик 03.09.2015 at 00:29

  Нельзя не заметить у Весны сезонное обострение... наверное осеннее. Оно, как правило, бывает дважды в год. Но, в каждом правиле есть исключения.

  О ветеранах.

  Если бы в Совет ветеранов в/г 11сегодня приняли Сабова, а не Сабодаша с Гладковой (???), то ветеранская организация городка была бы лучшей в Европе))) А Сабова «не взяли», хоть он служил и жил в городке, был там депутатом и ни хрена не сделал для этих самых ветеранов. Разве не так?

 2. Громадянин 03.09.2015 at 06:58

  Это уже не сезонное обострение, это уже стойкая стадия идиотизма (кстати, такие персонажи должны быть изолированны от общества и находиться за решеткой).

  О ветеранах и не только: ну, не любит Сабова никто,как в Василькове, так и далеко за его пределами.

 3. Антивирус 03.09.2015 at 11:57

  С пока мерем — все ясно,,,,,

  С Влад. Ив. — вполне понятно по членству,,,,

  Но с Танечкой Гладковой ветераны явно поторопились, рановато цветущей женщине да в их ряды, или внешний облик обманчив?Однако может я ошибаюсь и молодо позволяют ей выглядеть деньги,вырученные от продажи подаренной за счет очередников квартирки на ул. 1 Мая?И муки совестине (а есть ли она?) за украденное у инвалидов и многодетных не смогли нарушить плавность и округлость.Ведь брать, да еще халявно , это так омолаживает,,,,,,,

 4. гоша 03.09.2015 at 14:18

  Палич Ви забули, що до цього писали на вашому сайті про ціх осіб ridmisto.com.ua/%D0%B0-%D...%BD%D0%B0%D1%81/

 5. vnp 03.09.2015 at 22:33

  Круто прогнулись. А чем он лучше? Тогда ДА- связи, партия и.д., а, сейчас? Опять связи? И дальше? Ой админ, так и хочется спросить , а язык у Вас не устал?

 6. admin 03.09.2015 at 23:16

  vnp — вісім місяців Сабов не може організувати роботу ради. Згідно Закону рада повинна збиратись для розгляду земельних питань щомісяця. Тисячі заяв васильківців з початку року залишаються нерозглянутими. А вирішення цих питань для більшості заявників є життєво необхідними. Якщо рада не працює, можна сказати, що у місті влада неповноцінна. Для справедливості зауважимо, що і депутати винні не менше Сабова в ситуації, що склалася в місті останнім часом. Непрацююча рада, це лише один з прикладів для обгрунтування нашої оцінки діяльності Сабова на посаді міського голови.

  Якщо ж говорити в загальному, то для Сергія Олександровича вища у місті посада виявилась занадто складною. Відсутність досвіду керівної роботи, недостатні знання щодо організації роботи місцевої влади, особливо в комунальній сфері, відсутність команди і підтримки «зверху», волюнтаризм в кадрових питаннях, і, як наслідок цього — недостатньо ефективне виконання покладених на нього повноважень.

  Щодо того — «А чем он лучше?». Пропонуємо дочекатися відповіді на це питання від васильківських виборців. Чекати залишилося недовго...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.