Надіялись на підтримку, а отримали облизня...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Сьогодні  біля незавершеної будівлі 6 школи відбулася зустріч голови КОДА Василя Володіна та депутата ВРУ від нашого округу Олександра Дубінського з мешканцями міста Василькова. Оскільки цей захід відбувся за два дні до виборів, небезпідставно вважалося, що гості нашого міста використають його для підняття авторитету місцевої організації п.п. «Слуга народу» та компроментації міської влади.

Які перші враження від зустрічі". Великого інтересу у мешканців Василькова вона не викликала. Добру половину присутніх на зустрічі склали представники місцевої «Слуги народу» та посадові особи місцевої влади.

Як розповідають рядові васильківці, які там побували, місцеві керівники «Слуги...» не зуміли довести до голови КОДА об"єктивну інформацію про ситуацію у Василькові, і, зокрема, про стан будівництва 6 школи. Очевидно, це головним чином вплинуло на те, що Василь Володін не дуже впевнено почував себе в розмові з присутніми на зустрічі представниками міської влади та рядовими васильківцями. Очевидно голова КОДА також був неприємно здивований репліками кандидата на посаду міського голови від «Слуги...» Андрія Шевченка, які носили вкрай непрофесійний характер та були недоречними.

Олександр Дубінський, здебільшого відмовчувався, можливо тому, що знав і до цієї зустрічі реальний  рівень підтримки місцевих «Слуг...» у Василькові та їх «профпридатність».

Натомість відповіді міського голови на всі питання до нього були конкретними, точними, зі знанням справи.

Якщо хтось і надіявся використати зустріч високопосадовців для підняття свого рейтингу за пару днів до дня голосування, то замість цього,  отримав облизня...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.