На жаль...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

На жаль, Сабов та його прихильники стали ініціаторами застосування брудних технологій у боротьбі з конкурентами за «мерську» посаду. Всілякі звинувачення, навішування ярликів та обливання брудом найбільш рейтингових кандидатів — саме таким чином Сергій Олександрович намагається зберегти за собою «крісло» міського голови.

Проте, сьогодні у нього немає  на це навіть теоретичних шансів. Часи правління Сабова — це хаос у комунальному господарстві, непрацююча рада, непрофесійний і бездіяльний виконком, «завалена» робота із зверненнями громадян, перманентні чвари між гілками влади, повна втрата інвестиційної привабливості міста і т.ін.

Простіше кажучи, посада міського голови для Сергія Олександровича виявилась непосильною ношею. Не маючи гарної освіти, достатнього досвіду роботи в органах місцевого самоврядування , досвіду управлінської діяльності взагалі, і т.ін.,  він і не міг, при всьому бажанні, стати повноправним міським головою, здатним ефективно керувати містом в нинішніх умовах.

І не випадково, що сьогодні передвиборчий рейтинг Сабова втричі менший, чим у головних претендентів на посаду міського голови. Випередити їх за рахунок чорного піару Сергію Олександровичу навряд чи вдасться. А ось остаточно втратити повагу мешканців Василькова — цілком реально.

 

На жаль...: 1 комментарий

  1. Антивирус 02.10.2015 at 14:44

    Васильковчане, избиратели! Надо не только не дать шанс этому гражданину на т.н. реванш, но и проигнорировать ту партию, с которой он себя теперь(пошел по рукам называется) отождествляет, — однодневкой «новые облычя», со старыми криминальными и рыговскими рожами. Докажем — в Василькове проходимцам прохождение 5 % барьера станет несбыточной мечтой, и что бы этим ............ даже и не ....... в составе новой городской Рады.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.