На Васильківщині народний депутат застосував вогнепальну зброю...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

31 грудня цього року в одному з сіл Васильківського району між народним депутатом України Сергієм Пашинським та місцевим жителем стався інцидент, в ході якого пашинський застосував вогнепальну зброю. Народний депутат близько 17 години повертався додому.

В одному з сіл Васильківщини автівка нардепа звернула на неосвітлену частину дороги, посередині якої був залишений мікроавтобус без габаритних вогнів. За версією самого Пашинського, він вийшов з салону автомобіля, аби з"ясувати у чому справа. На зауваження та прохання переставити машину один з невідомих чоловіків у стані алкогольного сп"яніння почав рухатися з скляною пляшкою та погрозами вбивства.

За словами Пашинського, він з власної зброї зробив попереджувальний постріл у повітря, але це не зупинило нападника — він пляшкою вдарив по голові і збив з ніг депутата. Вже лежачи на землі Пашинський вистрілив у ногу своєму нападнику.

За версією постраждалого, народний депутат не здійснював попереджувального пострілу, а цілив у груди і лише завдяки щасливому збігу обставин куля влучила жертві в ногу.

Наразі поліцейські з"ясовують всі обставини пригоди.

На Васильківщині народний депутат застосував вогнепальну зброю...: 1 комментарий

  1. Олег 06.01.2017 at 21:52

    Самый простой вопрос. Какого хрена Пашинский вообще вышел из машины с пистолетом? Ему ехать кто-то мешал? Поехал бы дальше домой и было бы все. За его машиной гнались? А, если он вышел уже с пистолетом и пошел навстречу другому человеку, то какая его версия в этом случае. Он вышел из машины показать пистолет и спросить нет ли лишних патронов к такому пистолету? Какие были намерения выходить из машины с пистолетом? Пока он был в машине, он вообще никому из окружающих за пределами машины был не нужен. От кого он собирался защищаться выходя из машины с боевым пистолетом?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.