На ті ж граблі...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Нетактовна поведінка кандидата на посаду Васильківського міського голови  В.Поповича по відношенню до жінки- директора 9 школи коштувала йому декілька сот голосів виборців, і в кінцевому підсумку — поразки на минулих позачергових виборах головної посадової особи міста.

 

Згадали ми це у зв"язку з тим, що і сьогодні, напередодні травневих виборів міського голови, Валерій Федорович, знову кандидат,  дозволяє собі подібну поведінку (очевидці кажуть, що хамську) по відношенню до інших людей.

 

Така інформація поступає до нас все частіше. Вважаємо, що повага до виборців, вміння вислухати їх думку і пропозиції, дати аргументовану відповідь на питання, в т.ч. і незручні, повинні бути у кожного кандидата на посаду міського голови.

На ті ж граблі...: 2 комментария

  1. ЯКІВ 15.05.2014 at 10:41

    Мабуть мова йде про те, що Валерію Федоровичу при зустрічах з виборцями, особливо в освітніх закладах, здається, що його передвиборчі зустрічі саботуються певними уповноваженими людьми, які не зацікавлені у його перемозі на виборах.

    От так і виходить, хтось собі промовчить, а хтось образиться і вилається на людях.

  2. анатолій 21.05.2014 at 18:06

    Людина з завищеною самооцінкою , а насправді з заниженю, в комбінації з алкоголем та бажанням самоствердження досить небезпечна для суспільства людина.

    Сабов теж не краще за вийнятком алкоголя.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.