На поводку у Поповича...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Нова міська виборча комісія прийняла рішення про проведення повторних виборів Васильківського міського голови в листопаді ц.р. Такі дії комісії, як ми вважаємо, можна вважати авантюрою на догоду Поповичу, який будь-якою ціною хоче повернутись на втрачену ще у 2006 р. посаду.

 

Нагадуємо членам комісії, які голосували за вказане рішення, зокрема Соколу і Морякову, про те, що згідно ст. 14 Закону України  «Про вибори ......» повторні вибори міського голови призначаються відповідною територіальною виборчою комісією у разі визнання відповідних виборів такими що не відбулися, чи в разі визнання особи такою, яка відмовилася від посади міського голови. І крапка. Іншого закон не передбачає.

 

Посилання деяких членів комісії на ч.7  ст.80 вказаного Закону є безпідставними, оскільки ніким не доказана відсутність поважних причин, про які там іде мова. До-речі, мабуть, саме тому ЦВК відмовилась визнати Сабова таким, що відмовився від посади.

 

З іншого боку, комісія не врахувала, що згідно ст. 65  "Про вибори......"   повторні місцеві вибори фінансуються за рахунок місцевих бюджетів. Якщо ще взяти до уваги, що у міському бюджеті не вистачає коштів на найнагальніші потреби, та те, що до закінчення терміну повноважень Сабова залишилось не так багато часу, в цілому дії комісії, на нашу думку, можна вважати не тільки незаконними, а й аморальними та такими, що направлені для задоволення непомірних амбіцій Поповича всупереч інтересам територіальної громади.

 

До речі, сам Попович був присутній на цьому засіданні  і фактично керував діями комісії через Л.Лещенко, яка перебрала на себе повноваження голови комісії.

 

 

 

 

На поводку у Поповича...: 1 комментарий

  1. Антивирус 25.09.2014 at 13:42

    А выборы то видбулыся? Ох, админ, или вы всего не знаете или в угоду кому-то недоговариваете.

    Регистрация местного городского как бы меря признана незаконной, — значитца и результатов выборов нет.Кстати, вы бы поинтересовались — где документация по выборам, есть ли актик по ее архивации,ходит ли к следователю состав прежней теркомисии, а також и самопрвозглашенный мерь, там к нему вопросики тоже имеются.

    А посылання на нищий бюджет вы бы не делали, потому что при сябове он может достигнуть большей нищеты чем без него Его никчемные прожектерские более 100дней тому подтверждение.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.